Nature Box

Ár:   1699 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lottikaa, Módosítva: 2018. augusztus 30.

Kategória:   Hajápolók

Hajfény spray 100%-osan hidegen sajtolt sárgabarackolajjal, mely értékes vitamin és antioxidáns tartalmáról ismert.

Szilikon- és parabénmentes, 100% vegán termék.

Jojo

2021. június 3.

Nem jó, de nem is tragikus...ez jutott róla eszembe :D
Amikor a márka megjelent az országban, beleszerettem a sárgabarackos tusfürdőjükbe, de már régóta nem kapok sehol sem. Viszont megpillantottam ezt a sprayt, akciósan 800-ért, cgm is, gondoltam ha csak sárgabarack illatú lesz tőle a hajam, akkor is boldog leszek, mert nagyon szerettem a tusfürdő illatát. Nekem 2b-2c hajam van, sötétbarna, vékonyszálú, váll alá érő. Először száraz hajra próbáltam frissítésként, mert olvastam kommenteket, amelyek szerint szépen göndörödik tőle a haj. Hát nekem így nem göndörödött semmi se, de cserébe undorítóan összeragadt. Olyan volt, mintha egy tehén összenyálazta volna a fejem és nem mostam volna meg utána még vagy 2 hétig. Szörnyű volt...szóval félre is tettem.
1 hónap elteltével gondoltam megpróbálom nedves hajon hajmosás után hátha...Cantu Activatort és Aunt Jackie's lenmagzselét szoktam ilyenkor rárakni a hajamra, de most a Cantu helyett a hajam közepétől lefele ezzel fújtam be módjával. Felnyomkodtam, aztán tárcsával picit rászárítottam. Egész szépen begöndörödött, bár nem lettek olyan csigáim, mint a Cantutól szoktak. Viszont nagyon kiszöszösödött a hajam és kicsit mintha fakó is lett volna. Puhának amúgyis puha a hajam, szóval ez nekem nem adott hozzá. Az illat egy napig tartott ki, a hullámok megmaradtak tovább is. Szóval szőke hullámos hajúaknak ajánlom, amúgy nem egy nagy eresztés. Elfújkálom, de utána tuti nem veszek újat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 3.

Nem jó, de nem is tragikus...ez jutott róla eszembe :D

Lina14

2021. január 4.

Szép fényes lesz tőle a hajam, de kicsit el is tudja nehezíteni, én leginkább még nedves hajra szeretem használni és aztán mgszárítani, vagy ritkán ha nagyon száraz a hajam akkor csak úgy, de akkor pár óra után kicsit összeáll. Finom az illata, de amint nem használom, rögtön száraz megint. Ettől függetlenül nagyon kevés kell belőle, nem rossz ár-érték arányban

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 4.

Sunshinegirl

Korcsoport: < 18
2020. október 28.

Up: 4 hónapja megvan,és azóta is nagyon tetszik. Mosás után ha nedves hajra fújom,nagyon szép hullámos,fényes lesz a hajam tőle. Mosások között is el tudok oszlatni egy nagyon keveset a hajvégeken,nem ragasztja össze és szépen ápolja.
Most vettem, a teszkóban le volt árazva 800 forintra. Imádom a barackot,ennek meg valami isteni illata van😀
Ki is próbáltam,és egyenlőre a legjobb hajspray amit használtam. Már régóta kerestem valamit amit bármikor fújkálhatok a hajamra két mosás között. Ez nagyon tetszik,puhább és nagyon finom illatú lett a hajam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2020. október 28.

ramicic

2020. június 14.

Hosszú ideje először lettem megint fehérszőke.
És lenyelem lassan a fodrász elvárását, hogy egészen jó az a hajszín- amit kihozott belőle.
Nem kell mindig fehérre hamvasítani. :) NÉha picit szőke - is belefér.
ÍGy kevésbé vagyok természetes. viszont a hajam- ragyog. :)
A korábban használt glisskur hajfény- erre teljesen hatástalan. mert az csak a felületre ragad rá.
Viszont a szürkésfehér, vajszínű, és egyéb szőke hajamra- ez a hajfény tökéletes.
Kiemeli a hajszínt. a festék színét, fényét emeli ki.
Tökéletes, fényes.

Picit túl puha- de rendben van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 14.

Hosszú ideje először lettem megint fehérszőke.
Nem kell mindig fehérre hamvasítani. :) NÉha picit szőke - is belefér.
ÍGy kevésbé vagyok természetes. viszont a hajam- ragyog. :)
Kiemeli a hajszínt. a festék színét, fényét emeli ki.
Tökéletes, fényes.

Picit túl puha- de rendben van.

Sika

2020. június 10.

Csatlakozom a legtöbb előttem szólóhoz, az illatán kívül semmi pozitívumról nem tudok beszámolni. Csak a hajvégeimre fújtam heti 1-2x rendszerességgel, de állandó ragacs érzetet eredményezett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 10.

UrbanTimea

2020. április 23.

Ajándékba kaptam, magnak amúgy sem vettem volna meg. Kellemes illata van, de az egész hajam zsírosnak hat tőle, nem csak a fejtetőm. Még kísérletezek vele, de nem érzem hogy valaha ki tudnék hozni belőle valami jót.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 23.

lexx

2020. március 5.

Számomra nem volt hatásos. Semmi pluszt nem adott, de cserébe jó zsíros hatású lett a hajam annak ellenére hogy a hajtő közelébe se került..
Marketing 5* de a termék nem az.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 5.

Marketing 5* de a termék nem az.

CrazyHairDontCare

2020. február 26.

Curly Girl Method követő vagyok, nagyon száraz kb 2c-3a hajam van, nagyon felemás érzéssel vagyok ezen termék irányába. Megláttam leárazva 600-800 forintért, el se olvastam a véleményeket róla mielőtt impulzívan megvásároltam volna, de nem tudom, hogy ezt jól tettem e.
- Az illata egy az egyben olyan, mint a Balea mangós hajtejének. Nagyon erős és nagyon tartós, még 5-6 nap után is éreztem a hajamban.
- Teljes mértékben CGM barát, ami nekem nagy plusz.
- Nagyon nagy minusz viszont, hogy eddig kb 4-5x használtam, de már az egyharmada hiányzik is. Kb hátközépig érő, sajnos nem túl dús hajam van. Szóval, ha valakinek hosszú vagy nagyon dús haja van és teljes áron veszi meg, akkor nagyon nem éri meg ár-érték arányban. Így felére leárazva azért nem szívom miatta annyira a fogam.

2 féle módon használtam:
1. Ki nem öblítendő balzsamként.
- Eszméletlenül jól hidratált, ténylegesen olyan szép fényt adott a tincseimnek, hogy csak na.
- Így vizes hajra felspriccelve egyáltalán nem tapasztaltam a ragacsosságot, amit sokan leírtak. Mire megszáradt a hajam nagyon puha tapintású lett.

2. A tincseim felfrissítésére száraz hajon.
- Itt nyújtotta a termék a legjobb teljesítményt és egyben a legrosszabbat is. Olyan mértékben összeugrasztotta és olyan gyönyörű fényessé tette a loknijaimat, hogy talán ilyen szép göndörnek még sose láttam a hajam.
- DE, nagyon nagy de, olyan borzalmas ragacsosság érzetet hagyott a hajamon, hogy arra az esély, hogy bármilyen gyengéden is, de egy tincset szétválasszak teljesen eltűnt. Bár ez egyben nagyon jó tartósságot adott. Annyira nem zavart a dolog, mert szárazon úgysem szoktam megfésülni a hajam. DE ha valakinek egyenes haja van, vagy bármi okból naponta egyszer vagy többször meg kell fésülnie a haját, NE VEGYE MEG A TERMÉKET, nem fog sikerülni.

A ragacsosság és amiatt, hogy nagyon gyorsan el tud fogyni levontam két csillagot. Ennek ellenére ha újra meglátom leárazva, lehet, hogy ismét elcsábulok.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 26.

- Teljes mértékben CGM barát, ami nekem nagy plusz.

2 féle módon használtam:
1. Ki nem öblítendő balzsamként.

2. A tincseim felfrissítésére száraz hajon.

dreammiyss

2020. február 21.

Szerencsére ajándékba kaptam a dm-ben, amikor beszereztem egy nature box sampont és balzsamot. Nem vártam tőle sokat, inkább olajként, mint fényként használom, pl. hajhullámosítás vagy mosás után. Az illatát szeretem, egyébként meg nem varázsol csodát, de jól esik használni vizes hajon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 21.

Momo87

2019. december 13.

Nos nem olvastam el az értékeléseket...pedig kellett volna! Megvettem akciósan ezervalahányszázért! Az illata fenséges! A hajon ragacsos le kellett mosnom ,hogy ne kapjak hisztirohamot😌 hajmosás előtti hajpakolásnak vagy sima lemosós balzsamnak elhasználom hogy ne dobjam ki!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 13.

Vitaminok: Panthenol