Nature Republic

Ár:   500 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Kori, Módosítva: 2016. január 21.

Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

Acai bogyó kivonatának köszönhetően hidratálja a bőrt és csökkenti a ráncokat.

BLili

2019. február 13.

Egy nagyon fair termék! Ultrareaktív, mindentől allergiás bőröm van, viszont szerettem volna a maszkokat is jobban felderíteni és az egyik oldalon 0.8$-ért volt kapható ez a maszk. Felbátorodva azon, hogy az előttem szóló is rosaceas bőrű, megrendeltem, és egyáltalán nem irritált - sőt, igazából élveztem, hogy végre egy kis illatos terméket rakhatok magamra a sok mindenmentes után. Kora este raktam fel és másnap délutánig éreztette a hatását. Minimális szérum maradt a tasakban, viszont kb. 40 perc után vettem le a maszkot és még rengeteget lehetett kicsavarni belőle, egész jól hidratált.
Újra nem fogom venni, mert hatalmas a választék az ázsiai maszkok piacán - nyugatival már meg sem próbálkoznék, és tovább próbálkozom. A best of továbbra is a Benton snail és a wishtrend c-vitamin maszk.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 13.

aranypáva

2016. június 13.

Krémes-tejes állagú a folyadék, amivel a fátyolmaszk át van itatva. Nem irritál, érdekes az illata. Jól hidratál, de a bambuszos jobban tetszett. Ezen kívül semmi extrát nem tapasztaltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 13.

Gyulladáscsökkentők: Adenosine
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak