Nature Republic

Ár:   500 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Kori, Módosítva: 2016. január 21.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

Zöld tea kivonatának köszönhetően mélyen hidratál és segít megőrizni a bőr nedvességtartalmát.

Tvylvis

2019. április 29.

Nem vagyok egy nagy maszkhasználó, de persze engem is elkapott a láz, vettem pár fátyolmaszkot. Maga a forma tetszik, jó méretű a maszk, elég jól passzolt a fejemre. Jól át van itatva hatóanyaggal, talán még picit sok is, a végén elég sokat le kellett törölnöm a bőrömről. Szépen hidratált, nagyon kellemes, friss érzetet adott. Szerencsére ezután nem maradt furcsa réteg a bőrömön. Elhasználtam, újra nem fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 29.

Kori

2017. október 27.

Hetente használom ezeket a fátyolmaszkokat, ebből sajnos elég kevés maradt. Nem tudom, hogy másabb lenne-e a hatásuk, ha egy bizonyos fajtát használnék egyhuzamban...? Mindenesetre, én mindig másikért nyúlok, annak megfelelően, hogy éppen mikor-mire van szüksége a bőrömnek.
Ebből a "szériából" az összes maszk megfelelő nagyságú, talán kicsit nagyobb is mint kellene. A bevágások száma nekem kevés, mindig ollóval csinálok még egyet-kettőt a szemem köré, illetve a széleken, így sokkal jobban illeszkedik. A nedvességtartalma is nagyon jó, mindig marad egy jó adag folyadék a tasakban, azt még pluszban rá szoktam csepegtetni az arcomra, ha már elkezdte beinni a bőröm, illetve nyakamra is teszek belőle.
Szeretem ezt a maszkot, az illata ennek is olyas semleges-kellemes, a hidratálása is megfelelő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 27.

aranypáva

2016. május 24.

Tipikus nyári-tavaszi maszk szerintem. Kevésbé hidratált mint a sea vajas és a bambuszos, de üde és friss lett tőle az arcom, kellemes viselni, jó az illata. A bőröm nem irritálta, szembe kerülve volt egy kicsit kellemetlen, utóbbit a többi ebayről rendelt maszknál nem tapasztaltam. Egyszeri használatra jó volt, de nem veszem újra.
A frissítő hatása miatt a zsíros és problémás bőrűeknek ajánlom inkább.
A legtöbb ázsiai arcmaszkkal ellentétben ennél nem, vagy csak alig tapasztaltam fehérítő hatást.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 24.

A frissítő hatása miatt a zsíros és problémás bőrűeknek ajánlom inkább.

Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, PEG-75, Sodium Hyaluronate

A PEG a polyethylene glycol rövidítése. Stabilizáló, vízmegkötő anyag.

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.