Nature Republic

Ár:   1990 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: haloittbarbi, Módosítva: 2018. június 18.

Ár:   1990 Ft
Kategória:   Hidratáló krémek

92% aloe vera tartalommal! Parabén, ásványi olaj és színezékmentes. Az aloe vera származási helye: California Certified Organic Farmers (CCOF). A test különböző részein használható, arcon, kézen, lábon és hajon is.

doritect

2020. január 15.

Nagyon elégedett vagyok vele egy tégely elhasználása után. Alapvetően a lábamra használom borotválkozás után, amit szuperül hűsít és táplál. Nagyon jól enyhíti a pirosságot és az irritációt. Nyáron a szűnyogcsípések és leégések terén is csodákra volt képes.
Egyetlen negatívum az illata, számomra kellemetlen parfümös. De ennek ellenére biztosan újra fogom venni! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 15.

Mohinnyo

2018. szeptember 17.

Az iHerbről rendeltem többek között ezt a gélt is, nagyon vártam hiszen mindenre is jó és az összetétel alapján végtelen a felhasználás amire kenhető. És csíp... Csípi a szám és az arcom. Száraz bőrre tökéletes mert hamar be szívódik és nem zsíros, jó érzés hűsítő. A nadrág a térd hajlatomat ki dörzsölte mivel irritált leégett bőrre is ajánlják természetesen rá kentem és moshattam is le annyira csípett. Többet vártam tőle.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 17.

nicolekitti

2018. május 31.

Elégedett vagyok vele, nagyon sokoldalúan felhasználható. Első koreai termékeim egyike.
Segít a bőr gyors regenerálásában.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 31.

Segít a bőr gyors regenerálásában.

Ad-Namah

2018. május 24.

Arckrémnek vettem volna, de annak túl kevés és alkohol van benne, így marad testápolónak. Égett bőrön sokat segít, hűsíti és hamar rendbehozza, hidratál és szebb tőle a bőr.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 24.

bebuska94

2018. január 30.

A héten volt egy aprócska balesetem.. véletlenül a COSRX AHA7 után felkentem a Purito C Vitaminos szérumát. Poklok pokla égette arcomat és le is mostam. Rögtön ehhez a termékhez nyúltam rák vörösségemben és 3-4x kentem lefekvésig folyamatosan. Már azon agyaltam mennyire fog lehámlani és leégni a fejem másnapra. Reggel mintha mi se történt volna.. 1-1 száraz rész volt a tanúja az előző esti bajnak. Így valószínűleg nap leégésre is jól fog majd használni.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 30.

seppunkata

2017. október 26.

Hmm, hát nem csodaszer, de jó. Leginkább az arcomra szoktam felkenni, de néha mintha kicsit irritálná, csíp egy picit, illetve apró patikat is okoz. De nem mindig. Nem szerettem bele különösebben, így ősszel meg nem esik jól használni, majd inkább nyáron. Félek hogy megromlik hamar, és pocsékba megy ez a sok cucc, de hátha túléli következő nyárig. Nagyon nem akarom lehúzni, nekem olyan semleges.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 26.

gyemi88

2017. szeptember 26.

A világ legjobb terméke!!! És ezt tapasztalatból írom. Előtte másik márkát használtam, az is szuper volt.. itt az aloe vera a lényeg... Rosaceás a bőröm..mindent kipróbáltam, nem akart elmúlni... még a nagyon drága krémeket is...semmi nem hasznàlt... amióta ezt használom elmúlt... ez egy csoda... és nem csak erew a bajomra jó. Ha esetleg kijönne egy kis pattanás, vagy begyulladna a bőröm, este kucsit vastagabban bekenem vele és reggelre leapad vagy elmúlik.. égett bőrre is jó..mindenkinek ajánlom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 26.

szilvia92

2017. augusztus 27.

Anyukam elkepesztoen erzekeny, mindenre allergias borere vettem. Nagyjabol 600 forint volt, de annyira fantasztikys, hogy joval tobbet is adnek erte. Finom illatu, igazan nyugtato krem nagy kiszerelesben. Imadom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 27.

RRRrrr

2017. június 25.

Nagyon jól bevált és nagyon sokoldalúan felhasználható, tehát mindenképp jó, ha mindig van otthon, de elsősorban az arcomra használom. Most a nyári melegekben nagyon szuperül hűsít is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 25.

csimr

2017. május 31.

Nyáron nagyon szeretem használni szimpla testápolóként,könnyen beszívódik, az illata is tetszik. Remek bőrpír ellen vagy szőrtelenítés után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 31.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Butylene Glycol, Glycerin, Betaine, Sodium Hyaluronate

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Citromfű kivonat. Leginkább illatanyagként használt. Potenciális bőrirritáló.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.