Nature's Spirit

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: buttercup, az összetevőket feltöltötte: norika85, Módosítva: 2012. március 27.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz

-Juti-

2014. augusztus 20.

Nyári testápolónak választottam, az összetevőket átböngészve úgy döntöttem, hogy kipróbálom. Nagyon bevált a napsütésnek kitett bőrre, könnyen kenhető, hamar felszívódik, csak a kellemes illata marad meg. Hidratál, ápol nekem nagyon bejött.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. augusztus 20.

beautifullife

2013. február 23.

Anyukámtól kaptam még karácsonyra és látva a márka nevét,azt hittem natúr és megörültem.Ráadásul az állaga isteni,könnyű kenni,hamar szívódik és ápol,azonban amikor megnéztem az oldalon, láttam az összetevőit és arra a következtetésre jutottam,hogy ez biza' nem natúrtermék.Pedig azt hittem megtaláltam a testápoló páromat. :((

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 23.

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3