Naturissimo

Ár:   1940 Ft   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Indigo, Módosítva: 2012. május 31.

Ár:   1940 Ft
Lelőhely:   bioboltok, online
Kategória:   Szappanok

Különleges összetételű, speciálisan bőrkímélő kókuszolaj és szappanfű kivonat alapú felületaktív anyagai hatékonyan tisztítják az érzékeny bőrtípust is. A mandulatej hidrolizátuma a vadárvácska és a makadámia-dió olaj a hidratáló növényi glicerinnel a bőr egészséges egyensúlyának megőrzését segítik, üde bőrérzetet eredményeznek. Az allantoinnal valamint a antiszeptikus hatásáról ismert citromfű-, eukaliptusz-illóolajok és a csombord kivonata természetes úton az egészségesen normális bőrmikroflóra melletti hámregenerációt gyorsítja. Természetes illóolajok keverékével diszkrét, friss illatú.

Kiszerelés: 300 ml

saraba

2017. április 29.

Arclemosásra használom én is elsősorban, de ha kifogytam a tusfürdőből, akkor épp arra a célra is tökéletes. :D Szeretem az illatát is, friss, citrusos, de nem tolakodóan. Konkrétan a citromfű illatát lehet érezni arcmosás közben. Nagyon sokat javított a bőrömön, akárhányszor váltottam másra csak kíváncsiságból, mindig visszatértem ehhez, mert eddig ez a best. Nem szárít annyira, mint pl a Tini-Fűzfa Arclemosó ugyancsak a Naturissimo-tól, viszont minimum olyan hatásos, ha nem jobban. Ennek jobban érezni a tisztító hatását szerintem, lehet csak azért, mert ez habzik is az előbb említett termékkel ellentétben. Igazából csak pozitívat tudok írni erről a folyékony szappanról. 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 29.

naiva

2015. július 25.

Nagyon szerettem ezt a szappant, mert sokrétűen használható. Én elsősorban arclemosásra használtam, illetve zuhanyzáshoz. Miután elfogyott, másik arclemosó után néztem kíváncsiságból, de vissza fogok még térni hozzá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 25.

DianaS

2015. június 25.

Ez egy igazán jó fejékony szappan, nagyon jó az illata, hidratál, és természetes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. június 25.

Regina59

Korcsoport: >54
2015. május 22.

Nagyon szerettem, mert kíméletes volt a bőrhöz és jól tisztított. Szerintem enyhe gyógynövényes illata van. Amíg ezzel mostam a kezem nem kellett kézápolót sem használnom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2015. május 22.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin

Citromfű olaj, mely hatásos szúnyogriasztó szer. A benne lévő illatanyagok (citral és limonene) potenciális bőrirritálók.

Európai ciprusból kivont illó olaj. A CosIng besorolása szerint maszkoló összetevő (kellemetlen íz, illat semlegesítése). A Lush holapja szerint viszont a ciprus olajnak tonizáló, dezodoráló, szövet összehúzó és fertőtlenítő hatása van. Az aromaterápiában nyugtató összetevőnek használják érzelmi stressz esetén.