Naturland

Ár:   1000 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   125 ml   Bőrtípus:   Zsíros

A krémet és az összetevőket feltöltötte: timi83, Módosítva: 2015. december 9.

Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Zsíros

A krémsampon rendszeres használata elősegíti a fejbőr korpásodásának és a haj zsírosodásának mérséklődését. Jellegzetes kénes illata a kicsapott kén hatóanyagnak köszönhető, amely enyhe fertőtlenítő és antimikróbás hatású. A kén a bőr felsőhámrétegében levő keratinnal reakcióba lépve szabályozza a fejbőr hámlását, a fejbőrhöz tapadt korpa eltávolításával javítja a hajas fejbőr állapotát. Nem tartalmaz illat- és színezőanyagot, tartósítószert és alkoholt.

vadcseresznyefamag

2021. április 12.

Amióta küzdök a pajzsmirigy alulműködéssel brutál módon zsírosodik a hajam 1 napig frissen mosott, 3.nap már vállalhatatlan. Mindenféle márkát próbáltam, de semmi nem használt.
Először féltem ettől a sampontól hogy mennyire erősen kénes az illata, de nem vészes sőt kellemesen visszafogott.
2x megmostam vele ahogy kell de más sampont nem használtam vele párhuzamosan. Az ő teljesítményére vagyok most kíváncsi.
Nem vettem észre hogy szárította volna a hajam.
Egyelőre 5ös, pár nap múlva kiderül hogy vált be.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 12.

Nem vettem észre hogy szárította volna a hajam.
Egyelőre 5ös, pár nap múlva kiderül hogy vált be.

kaposztamester

2021. április 9.

Nekem is seborrhoeás problémám van . Amikor már nagyon nagy a baj segít . Valóban extrán szárit kell a kezelés utána.
Akinek semmi problémája amúgy a fejbőrével annak nem ajánlom .

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 9.

Akinek semmi problémája amúgy a fejbőrével annak nem ajánlom .

ArvaiPetra

2021. március 21.

Egyszerűen csoda! Sajnos évek óta seborrhoeás dermatitisszel szenvedek, így a fejbőröm katasztrofális állapotban volt. Az első mosás után nagy megkönnyebbülést hozott. Nem viszkettem végre és jelentősen csökkent a zsíros korpa képződés is. Bízom benne, hogy mire a kúra végére érek a korpa is eltűnik, de mindenképp jövök updatelni.
Ami hátránya, hogy rettentő gubancos lesz tőle a haj és mivel nincs az elektromos töltöttség ellen benne semmilyen anyag, így a fésülés kicsit érdekes. Persze ettől függetlenül 5 csillag. Árban kifejezetten kedvező nade a hatása, az lenyűgöző. Mennyiségre is elég jó, nekem majdnem fenékig erő hajam van mégis elég volt rá 3 mandulányi adag. Ja és ha valaki kúrába kezd ajánlom, hogy a fesűket, csatokat, gumikat fertőtlenítse le :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 21.

P3acey

2021. január 6.

Heti ketszer hasznalom es nagyon nagyon bejott!! Balea Med sampon után használom, utána megint megmosom Balea Meddel.
Használtam más samponokkal együtt de azok zsírosították a fejbőröm/hajtövem.
Érdemes szilikonmentes samponnal használni illetve valamilyen hajbalzsamot használni a hajvégekre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 6.

Használtam más samponokkal együtt de azok zsírosították a fejbőröm/hajtövem.

Dancyy

2020. október 13.

Én nem tudom mit csinálok rosszul de ez a sampon számomra katasztrófa.... Annyira szárítja a fejbőröm és a hajvégeimet, hogy rosszabb a helyzet mint előtte... :(
A kénes szag engem egyáltalán nem zavart.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 13.

A kénes szag engem egyáltalán nem zavart.

Szil10987654321

2020. augusztus 18.

Nekem megnyugtatja a viszkető, zsíroskorpás fejbőröm, kellemes a hajam tőle. Ajánlom kipróbálni erre problémára.
(Háromszoros árban kapható samponok nem segítettek ehhez a termékhez képest semmit.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 18.

toronyaszandi

2020. július 27.

Az itteni vélemények alapján vásároltam zsírosan korpásodó fejbőrre. az illata egyáltalán nem zavaró. sokkal rosszabbra számítottam. Első használat után elégedett vagyok, de várom mit produkál egy hónap elteltével. Jövök majd, mit tapasztaltam :) addig is 5*

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. július 27.

Pecci

2020. május 20.

Seborrhea dermatitisem nagyjából egy fél évvel ezelőtt borzalmasan kezelhetetlenné vált, köszönhetően az Alverde paradio-rozmaring korpásodás elleni samponjának, amely brutális módon előhozta a tüneteimet, de nemcsak a fejbőrömön, hanem az arcomon is. Végső elkeseredésemben fordultam ehhez a samponhoz, amikor már a Green Pharmacy Nyírfás samponja sem használt kellően, pedig az tényleg szokott.

A samponról: A használati utasítás ellenére kétnaponta használtam hajmosáshoz két héten keresztül, és már az első mosás alkalmával enyhítette a tüneteimet, a második mosásra, pedig el is tűnt a seborrhea. A hosszabb alkalmazást a megelőzés érdekében tettem. Szárítja a hajat a termék, ez természetes is egy ilyen samponnál, de egy olajos hajbalzsam és halolaj használata mellett, nem érződik ez a hatás, tehát kötelező utána a balzsamozás. A kénes illat a mosás közben erős, de a hajbazsam-olaj kombóval nem érződik utána belőle semmi.
Ár-érték arányban verhetetlen, mert elég belőle egy kisebb diónyi mennyiség, és tényleg egy csodaszer. Hosszú ideig tárolható, sokáig elég. Nekem alap hajápolási szer lett a fürdőszobámban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 20.

Izumi144

2020. február 21.

Nagyon sok termekkel kiserleteztem mar a gyorsan zsirosodo hajamra, azonban ez volt az egyetlen, ami akar 4 napig is frissen mosott allapotban tudta tartani a hajam. (Normal esetben 1 napig jo mosas utan.)
2 problemam volt vele: hogy valoszinuleg eleg agresszivan tisztithat, ezert sem ajanlott tul gyakran hasznalni, valamint hogy a szamomra kedvezo zsirosodas csokkento hatasat csak neha eri el kb 4-5 mosasbol 1x es ezt is eleg veletlenszeruen. Hozza tud sajnos szoki a fejbor.
Es jobb lenne SLS nelkul.

VISZONT!!

Azert, hogy amikor sielni voltunk 4napon at tisztan es szepen tartotta a hajamat nagyon halas vagyok. Napi sok ora sport es sapkahordas ellenere 4napig frissen mosottnak nezett ki a hajam. Ez olyan valakinek, akinek 1 nap utan zsiros a haja elegge katarktikus elmeny volt.
Igy ezutan mas atlagosabb teljesitmenyu samponokkal felvaltva hasznaltam, hogy a hozzaszokast kikuszoboljem.
A szaga pedig nem zavart, 1 napig volt erezheto max.

(Mondjuk azota mar odaig jutott a kiserletezgetesem, hogy a no-poo-val probalkozok, hatha csokken a zsirosodas magatol is, igy most ezt sem hasznalom mar.)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 21.

Es jobb lenne SLS nelkul.

VISZONT!!

A szaga pedig nem zavart, 1 napig volt erezheto max.

blairwaldorf

2020. február 16.

Zsíros hajamra válaszottam ezt a sampont. Minden nap hajat kell mosnom, de úgy érzem, hogy talán két napra kitolhatnám (ami máris megváltás lenne számomra). Könnyen felhabzik (nem is mertem erre számítani), kiöblíteni is könnyű. Valóban csökkenti a zsírosodás mértékét, bár még csak a második hétnél tartok (az első két hét heti kétszeri használata után).

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 16.

Gyulladáscsökkentők: Sulfur