Naturland

Ár:   1000 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   125 ml   Bőrtípus:   Zsíros

A krémet és az összetevőket feltöltötte: timi83, Módosítva: 2015. december 9.

Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Zsíros

A krémsampon rendszeres használata elősegíti a fejbőr korpásodásának és a haj zsírosodásának mérséklődését. Jellegzetes kénes illata a kicsapott kén hatóanyagnak köszönhető, amely enyhe fertőtlenítő és antimikróbás hatású. A kén a bőr felsőhámrétegében levő keratinnal reakcióba lépve szabályozza a fejbőr hámlását, a fejbőrhöz tapadt korpa eltávolításával javítja a hajas fejbőr állapotát. Nem tartalmaz illat- és színezőanyagot, tartósítószert és alkoholt.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Lona22

2022. február 12.

Számomra ugyanolyan volt, mint bármilyen más sampon. Az állaga becsapós, mert elég jól habzik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. február 12.

ldoori

2022. január 14.

Rettentően büdös, de egy balzsammal elfedhető.
Ettől függetlenül tényleg csodaszer kategória nekem. Gyorsan zsírosodik a hajam, de ha ezt használom, duplájára tolódik ki az idő, mire újra kell mosnom. Rendszeresen veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 14.

Rettentően büdös, de egy balzsammal elfedhető.

Kremcica

2022. január 6.

Az illata az egyetlen pozitívum amit mondhatok róla (mert közel sem olyan poshadt tojás szagú mint vártam), de kb ennyi. Az állaga krémes, jól felhabzik könnyű felvinni. Egyből érezhető mennyire szárítja a hajat, hiába próbáltam csak a fejbőrre hajtőre vinni és egyből mosni a hajhosszra jutó sampont mégis csontszárazra szívta a hajamat. Oké, egy balzsammal hajvégápolóval ellensúlyozható. De sajnos nekem a fejbőrömet is cefetül kiszárította, így se a korpa nem múlt el, se a viszketés, sőt még extrán zsírosodó is lett. Valószínűleg nekem inkább száraz korpám van (leginkább a hideg idő miatt) és mellette alapból zsíros fejbőröm (és arcbőröm). Lehet ha valaki tényleg zsíros korpával szenved neki beválhat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 6.

RoseJ

2021. szeptember 3.

Talán én vagyok az egyetlen, de nekem nem oldotta meg teljeden a problémát, csak a viszketés szűnt meg. Viszont fél tubus után észrevettem, hogy károsítja a hajamat (néhány szál már összegöndörödött annyira, pedig voltam én már szőke is, és azt túlélte évekig), ami jelenleg nem festettt, szóval arra sem lehet ráfogni.
A viszketés nem hiányzott, de a hajkár nem éri meg.
Azt hiszem mindenkinek van néhány "mindenkinek jó csak nekem nem" terméke. Nekem például ez.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 3.

A viszketés nem hiányzott, de a hajkár nem éri meg.

Lara25

2021. augusztus 21.

A kénes illatot alig lehet érezni rajta, könnyen lemosható, de nekem háromszor kellett megmosnom vele mert nem vitte le a zsírt a hajamról.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 21.

KJuliska

2021. május 11.

A zsíros/korpás/viszkető hajamra ajánlotta a bőrgyógyász. Első körben amikor használtam 1-2 használat után eltüntette az összes korpát és megszüntette a viszketést is (a zsírossággal nem csinált semmi). 1-2 hónappal később viszont amikor újra előjöttek a problémák és be akartam vetni már nem sokat segített (max. egy kicsit mérsékelte a korpát, de ennyi). (mindkét esetben hagytam pár percet a fejemen és ismételtem a mosást)
Kellemetlensége, hogy a kénes szag egész nap megmaradt a hajamban viszonylag erős illatú balzsam mellett is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. május 11.

vadcseresznyefamag

2021. április 12.

Amióta küzdök a pajzsmirigy alulműködéssel brutál módon zsírosodik a hajam 1 napig frissen mosott, 3.nap már vállalhatatlan. Mindenféle márkát próbáltam, de semmi nem használt.
Először féltem ettől a sampontól hogy mennyire erősen kénes az illata, de nem vészes sőt kellemesen visszafogott.
2x megmostam vele ahogy kell de más sampont nem használtam vele párhuzamosan. Az ő teljesítményére vagyok most kíváncsi.
Nem vettem észre hogy szárította volna a hajam.
Egyelőre 5ös, pár nap múlva kiderül hogy vált be.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 12.

Nem vettem észre hogy szárította volna a hajam.
Egyelőre 5ös, pár nap múlva kiderül hogy vált be.

kaposztamester

2021. április 9.

Nekem is seborrhoeás problémám van . Amikor már nagyon nagy a baj segít . Valóban extrán szárit kell a kezelés utána.
Akinek semmi problémája amúgy a fejbőrével annak nem ajánlom .

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 9.

Akinek semmi problémája amúgy a fejbőrével annak nem ajánlom .

ArvaiPetra

2021. március 21.

Egyszerűen csoda! Sajnos évek óta seborrhoeás dermatitisszel szenvedek, így a fejbőröm katasztrofális állapotban volt. Az első mosás után nagy megkönnyebbülést hozott. Nem viszkettem végre és jelentősen csökkent a zsíros korpa képződés is. Bízom benne, hogy mire a kúra végére érek a korpa is eltűnik, de mindenképp jövök updatelni.
Ami hátránya, hogy rettentő gubancos lesz tőle a haj és mivel nincs az elektromos töltöttség ellen benne semmilyen anyag, így a fésülés kicsit érdekes. Persze ettől függetlenül 5 csillag. Árban kifejezetten kedvező nade a hatása, az lenyűgöző. Mennyiségre is elég jó, nekem majdnem fenékig erő hajam van mégis elég volt rá 3 mandulányi adag. Ja és ha valaki kúrába kezd ajánlom, hogy a fesűket, csatokat, gumikat fertőtlenítse le :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 21.

P3acey

2021. január 6.

Heti ketszer hasznalom es nagyon nagyon bejott!! Balea Med sampon után használom, utána megint megmosom Balea Meddel.
Használtam más samponokkal együtt de azok zsírosították a fejbőröm/hajtövem.
Érdemes szilikonmentes samponnal használni illetve valamilyen hajbalzsamot használni a hajvégekre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 6.

Használtam más samponokkal együtt de azok zsírosították a fejbőröm/hajtövem.

Gyulladáscsökkentők: Sulfur