Naturland

Ár:   1000 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   125 ml   Bőrtípus:   Zsíros

A krémet és az összetevőket feltöltötte: timi83, Módosítva: 2015. december 9.

Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Zsíros

A krémsampon rendszeres használata elősegíti a fejbőr korpásodásának és a haj zsírosodásának mérséklődését. Jellegzetes kénes illata a kicsapott kén hatóanyagnak köszönhető, amely enyhe fertőtlenítő és antimikróbás hatású. A kén a bőr felsőhámrétegében levő keratinnal reakcióba lépve szabályozza a fejbőr hámlását, a fejbőrhöz tapadt korpa eltávolításával javítja a hajas fejbőr állapotát. Nem tartalmaz illat- és színezőanyagot, tartósítószert és alkoholt.

csillam94

2018. november 29.

A korpával csak kis mértékű problémám van/volt, mikor használtam, viszont nagyon gyorsan zsírosodó a hajam (és a vége meg száraz). Az illata nagyon erős, kissé szúrós és még tovább szárította a hajvégeimet. Sajnos nekem nem működött.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 29.

Donatella

2018. november 5.

Úgy látszik, ez olyan termék, ami csak bizonyos embernél vagy bőrtípusnál válik be. Én hálás vagyok neki, mert szinte teljesen eltüntette a zsíros korpát, amivel évekig szenvedtem, és amivel a Head and Shoulders pl. semmit nem tudott kezdeni. Már kábé hat hónapja elég hetente egyszer használnom, és tökéletes. Ha kicsit kiszárítja a hajam, akkor a Swiss-o-Par kis csomagos pakolásából rakok rá.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 5.

PiciBaba

2018. október 18.

Száraz korpával és mellé társuló viszkető fejbőrrel rendelkezem.
Olvastam, hogy a kénes sampon segíthet kezelni a tüneteimet.
Az itteni vélemények alapján nyugodt szívvel széles mosollyal vásároltam meg a terméket, gondolván ez az végre felvehetek sötét felsőt Hálelujjaa.
Megmostam a hajam vele, szárításnál alig volt korpa a fejbőrömön szép dús lett tőle a hajam.
Gondoltam ez az megérkeztünk megtaláltam a csodaszert 😎
Aztán eltelt pár óra és jött maga a pokol.
Úgy elkezdett viszketni a fejem, hogy nem bírtam megállni a vakarást. Ilyen mértékű viszketéssel sosem találkoztam még, alig bírtam elviselni. Vakartam, muszáj volt mert csak ez csillapította valamennyire a viszketést de utána sokkal jobban viszketett. Már majdnem sírtam, olyan gondolatok jártak a fejemben ha letenném a fejem a szőnyegre és azon húznám ideoda milyen jó lenne mert mennyire csillapítaná a viszketést. 😭😢
Pár óra szenvedés és nagy önuralommal hogy ne vakarjam a fejem mert ha így haladok lyuk lesz rajta, nedves gennyesre kapart fejbőrrel raktam el a mélyek mélyére ezt a kénes sampont.
Szóval akinek esetleg hasonlóan viszketős a feje az első alkalommal hétvégen próbálja ki.
Ezzel a tapasztalattal sajnos jót nem tudok róla mondani.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 18.

Száraz korpával és mellé társuló viszkető fejbőrrel rendelkezem.
Olvastam, hogy a kénes sampon segíthet kezelni a tüneteimet.
Gondoltam ez az megérkeztünk megtaláltam a csodaszert 😎
Aztán eltelt pár óra és jött maga a pokol.
Ezzel a tapasztalattal sajnos jót nem tudok róla mondani.

Selvadjia

2018. április 21.

Eleinte nagyon jó volt de hamar megszokta a fejbőröm ezt is . Már kéthónapja használom kibirom a háromnapokat száraz samponnal. De nem látok javulást a zsirosságot illetően . Még nem adom fel . Annál is inkább mert bevàsároltam belöle még az elején mikor jónak tünt. Talán csak idő kell neki...
Update : Kb. 2 hónap után sincs lényegi javulás , sőt , már második napra csatakosan zsíros tőle hajam egészen a hajvégekig , amilyen soha életemben nem volt . ( csak a tőve zsírosodott ) Jön a nyár , ki szerettem volna tolni a mosásokat 3 napra , de ezzel nem fog összejönni .
Nekem nem jött be ...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 21.

Nekem nem jött be ...

Bogyo96

2018. március 11.

Nem vettünk észre javulást a zsíros korpás fejbőrön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 11.

Nem vettünk észre javulást a zsíros korpás fejbőrön.

Eperhercegno

2018. március 7.

Korpás, zsíros hajra nagyon bevált.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 7.

Korpás, zsíros hajra nagyon bevált.

jakabsara

2018. február 24.

Pikkelysömör miatt muszáj kén tartalmú samponnal hajat mosnom. Eddig együl a Vichy vált be, szerettem volna egy olcsóbb verziót is. és.... BEVÁLT!!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 24.

DoraArt

2017. október 9.

Ez a téli samponom, mivel a hidegben a hajam könnyen korpásodik (elég ha csak egyszer felejtek el sapkát húzni) úgy tűnik elég érzékeny a fejbőröm. Viszonylag hamar (2-3 mosás után) teljesen rendbe szokta tenni a fejbőröm. De sajnos eléggé szárítani is szokta a hajam végeit, úgyhogy mindenképp kell utána egy balzsamot használnom, különben olyan lesz a fejem mint egy seprű - és még büdi is. Szóval ezért a minusz egy csillag, de azért mindent egybevetve egy jó kis termék, és én telekre továbbra is be fogok raktárazni belőle. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 9.

natasha

2017. szeptember 24.

Mivel a Szulfokoll kátrányos samponja nem vált be ezért ezt is megvettem. Sajnos szörnyű a hajam tőle,nem dobtam ki azonnal hátha fokozatosan jobb lesz,de nem. Ilyen undorító a hajam sosem volt.Másnapra zsírosbödön lett felül,alul meg ultra száraz,hiába kentem rá bármit drótszerű lett. A festett hajam fénytelen lett,gyorsabban fakult. A zsírosodást növelte. Korpám viszont mintha kevesebb lenne,de teljesen nem tűnt el.A szagát még elviselném ha hatásos lenne,de konkrét parfümillatot nyom el és ázott kutyaszagom lesz. Soha többet nem fogok ilyen kénes cuccokat használni,mert csak többet árt mint használ.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 24.

Tundi6973

2017. augusztus 18.

Nagyon büdös de jó én úgy szoktam hogy megmosom a hajam ezzel és utána normál samponnal így ne annyira vészes a szaga. Három nappal tovább bírja a hajam mosás nélkül :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 18.

Gyulladáscsökkentők: Sulfur