Naturland

Ár:   1000 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   125 ml   Bőrtípus:   Zsíros

A krémet és az összetevőket feltöltötte: timi83, Módosítva: 2015. december 9.

Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Zsíros

A krémsampon rendszeres használata elősegíti a fejbőr korpásodásának és a haj zsírosodásának mérséklődését. Jellegzetes kénes illata a kicsapott kén hatóanyagnak köszönhető, amely enyhe fertőtlenítő és antimikróbás hatású. A kén a bőr felsőhámrétegében levő keratinnal reakcióba lépve szabályozza a fejbőr hámlását, a fejbőrhöz tapadt korpa eltávolításával javítja a hajas fejbőr állapotát. Nem tartalmaz illat- és színezőanyagot, tartósítószert és alkoholt.

tenagi

2017. augusztus 18.

Ez a szörnyen büdös, de hatásos szerek egyike. Kamaszkoromban két kúrát csináltam végig vele folyamatban, mert az egyik sampontól (nevén nevezve a Head&shoulderstől) még jobban elkezdett korpásodni és a hajam, szörnyen viszketni a fejbőröm. Igaz, én a hatóidőt megvártam, lemostam jó alaposan is éreztem a szagát, így megmostam babáknak való samponnal (kizárólag a hajam, fejbőrömet nem) utána, az kissé elvett a kénes szag erősségéből. Azóta, lekopogom, néha elő kell vennem egyszer-egyszer megmossam vele a hajam, de ennyi. Barátnőmnek ajánlottam nem olyan régen, mondtam, hogy gyógyszertárban vettem én anno. Ő nem kapott, mert épp nem volt készleten, de megvette a gyógyszertári, jóval olcsóbb "testvérét". Elmondása szerint az is hatásos, csak rövidebb ideig lehet eltartani. Éljenek a magistrális szerek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 18.

Theodora

2017. június 13.

Nos, soha nem volt korpám, kivéve egyetlen alkalmat. Egyszer csak a semmiből olyan korpás lett a fejem, hogy csak néztem, hogy ez velem történik. Javasoltak mindenféle drága kiskiszerelésű sampont, de gondoltam, ezt fogom elsőnek kipróbálni, mivel ismertem már a terméket. Imádtam, igazi csodaszer! Nem csak hogy a korpát elmulasztotta, de a gyorsan zsírosodó hajamnak is jót tett. Arról nem beszélve, hogy a szőkített tincseim olyan szépen csillogtak tőle, csak ámultam, lestem, majd hanyat estem... :D A hajam tapintása is megváltozott tőle, olyan egységesebb, erősebb lett tőle. Jogosan merül fel a kérdés most egyesekben, hogy miért múlt időben írok róla mindezek után. Nos, a korpám elmúlt teljesen, igen, de egyébként továbbra is ezt használnám, csak hogy a hajfestéket fakítja egy kicsit. :'( Sajnos emiatt nem használom most már, mivel korpa már nincs. De szívből ajánlom mindenkinek, akinek korpája van vagy csak szeretne valami igazán látványos javulást látni a haján. Ha lehetne, több csillagot is adnék neki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 13.

Regina2222222

2017. június 7.

Nagyon megvagyok elégedve vele! Bár a mai napig oldalt hámlik a fejbőröm, sokat segített, már nem darabokban esnek le a korpák a fejemről. A célnak pont megfelelt. A szagáért nem voltam oda, de hát kén :D..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 7.

gwendy

2017. április 28.

Korpám ugyan nincs, de eléggé kényes a fejbőröm és a hajam. Sokféle sampont használtam már, de valahogy ez jött be eddig nekem könnyen zsírosodó hajra. Van egy kis szaga (kénes, ami nem meglepő) de nem zavaró. Szeretem a krémes, jól habzó állagát és lemosás után pedig finom selymes tapintású a hajam. Most már pár éve csak ezt használom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. április 28.

Flower1008

2017. április 24.

Amikor ezt használtam szörnyen büdös volt a hajam, pedig nem vagyok finnyás a szagokra, de ez zavart, mindig az "orromban volt" :D. A férjem is kérdezte meglepődve, mikor mellettem ült hajmosás után hogy mi ez a bűz. Mondjuk ha olyan hűdeszuper hatása lett volna bevállaltam volna simán,de 1 napig szép volt a hajam, aztán utána full zsíros, mint aki 1 hete meg se mosta a haját. Többet nem!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 24.

Nita044

2017. április 3.

Azért vettem, hogy a hajam zsírosodását késleltessem, de talán gyorsabban zsírosodott, mint előtte.
A maradékot ki is dobtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 3.

A maradékot ki is dobtam.

setalomolly

2017. március 26.

régen a fejbőrömön mindig kijött a pikkelysömör, és nagyon sok sampont kipróbáltam, de nekem egyedöl ez tüntette el teljesen. nem értem, nálunk 600 ft körül van a gyógyszertárban.... és elég sokáig elég mert jól habzik és szerintem egyáltalán nem büdös, persze annak aki agyonparfümözött samponhoz van szokva lehet az...........

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 26.

manitia

2017. február 17.

Miután az összes korpámat levedlettem egész jó. Ez az egyetlen sampon, ami nem irritálja fejbőrömet.

Update: azóta váltottam az eucerin ureás samponjára. Az jobb már minden szempontból, de ez is kellett a gyógyuláshoz vezető utamra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 17.

frzs

2017. február 10.

Ekcémás fejbőrre kezdtem el használni, amikor már semmi sem segített. A fejbőröm tele volt kisebb sebekkel, és már a hajmosás utáni első napon viszketni kezdett. Kb. 1 hónapnyi kitartó használat után végre megtette hatását :) (gondolom ennyi idő kellett a bőröm regenerálódásához). A sebek eltűntek, a viszketés elmúlt, 4-5 napot kibír a hajam mosásig :). Szárítja egy picit a hajvégeket (mondjuk nekem eddig is száraz volt), az illatához pedig hozzá lehet szokni, a hajvégápoló olajak segítenek elnyomni a szagot és puhítani a végét. Ekcémások próbáljátok ki!
U.i: valószínűleg a kevés összetevő miatt kedveli a fejbőröm

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. február 10.

U.i: valószínűleg a kevés összetevő miatt kedveli a fejbőröm

Evelin0802

2017. január 14.

Nem olyan rossz mert valamennyire eltűnteti a korpát de sajnos nem teljesen.Mellesleg nagyon kellemetlen szaga van,amit nem lehet mivel elnyomni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. január 14.

Gyulladáscsökkentők: Sulfur