Naturland

Ár:   1000 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   125 ml   Bőrtípus:   Zsíros

A krémet és az összetevőket feltöltötte: timi83, Módosítva: 2015. december 9.

Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Zsíros

A krémsampon rendszeres használata elősegíti a fejbőr korpásodásának és a haj zsírosodásának mérséklődését. Jellegzetes kénes illata a kicsapott kén hatóanyagnak köszönhető, amely enyhe fertőtlenítő és antimikróbás hatású. A kén a bőr felsőhámrétegében levő keratinnal reakcióba lépve szabályozza a fejbőr hámlását, a fejbőrhöz tapadt korpa eltávolításával javítja a hajas fejbőr állapotát. Nem tartalmaz illat- és színezőanyagot, tartósítószert és alkoholt.

csill87

2017. január 2.

Kettőt is elhasználtam, de nem csinált semmit, viszont nagyon kellemetlen szaga lett tőle a hajamnak, amit nem tudtam megszokni. Rontani nem rontott a hajam helyzetén, de nem is javított.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 2.

Aspartia

2017. január 1.

Borzalmas. A már amúgy is korpásodásra hajlamos fejbőröm még korpásabb lett tőle, és még viszket is. a H&S-el kibírtam 3-4 napot, de ezzel már 2 nap után merő korpa a hajam, a fejbőröm meg viszket. A zsírosságról nem is beszélve. :(
A maradékkel nem is tudom, hogy mit kezdjek, már csak kínomba használom...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 1.

A maradékkel nem is tudom, hogy mit kezdjek, már csak kínomba használom...

Mundow

2016. december 11.

Időnként visszatérek ehhez a samponhoz. A kénes szagot már megszoktam. Olyan, mintha gyógyfürdőben lennék. :)
Váltogatom a samponokat, mert azt vettem észre, hogy ha pár mosás után hozzászokik a fejbőröm egy samponhoz, akkor már valahogy nem hat annyira jól. Viszont, ha a későbbiekben újra ezzel mosok hajat, akkor újra jótékonyan hat.
Kissé szárítja a hajamat, ezért használok hajbalzsamot és hajolajat is. Jobban fakul a hajfesték is mikor ezt a sampont használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 11.

Zsokaa

2016. november 25.

A páromnak vettem. Teljesen nem szüntette meg a korpát, de sokat enyhített rajta. A második tubussal használja.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 25.

senskin

2016. november 24.

Nem is tudom. Többször használtam, de a korpásodást és a zsírosodást nem szünteti meg. Kicsit drága ahhoz képest, hogy a jól tisztításon kívül semmire nem jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 24.

Lilly91

2016. május 31.

Sajnos nekem sem vált be, pedig nagy reményeket fűztem hozzá. A hajtövem már másnap zsíros volt, viszont a hajvégeket iszonyítosan szárította :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 31.

Loreley

2016. május 24.

Nem vált be sajnos.Másnap már zsíros,nehéz volt a hajam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 24.

Nem vált be sajnos.Másnap már zsíros,nehéz volt a hajam.

Melcsi922

2016. május 19.

Semmit nem ér sajnos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 19.

Semmit nem ér sajnos.

domika

2016. május 19.

Megvettem, mert azt gondoltam a kén miatt segíteni fog megszabadulni a nagyon gyors hajzsírosodástól és viszketéstől. Szerintem alapjáraton nem lenne rossz, de szörnyen büdös, és tényleg benne is marad a szag az ember hajában. Emiatt nem is használtam, csak 2-3x, de ennyi idő alatt sem vettem észre változást, csak azt, hogy oltári büdös a hajam. Nem is vettem újra, de a kénes összetevővel találtam egy sokkal jobb sampont, ami már tényleg az 1. mosás után csökkentette a viszketést és a zsírosodást (Szulfokoll).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 19.

DaranyiDora

2016. április 16.

Detergens sulfuratum. Régen a patikában lehetett kemény fémes tubusban kapni kènes sampont na nekem az nagyon bevált... néha sikerül elkaparnom a fejbőrömet,illetve a stressztől is kijön a korpám..ilyenkor mindig jön a kénes sampon....állagra krémes,sárgás sampon jól habzik. De BÜDÖS! Tipikus kénes szag.. és még benne is marad az ember hajában...viszont megéri ezt a kis szenvedést mert, szép lesz a hajam.☺ Azt vettem észre hogy mostanában fényesebb is..Szóval bűz ide vagy oda megéri az egészséges fejbőr.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. április 16.

Gyulladáscsökkentők: Sulfur