Naturland

Ár:   1000 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   125 ml   Bőrtípus:   Zsíros

A krémet és az összetevőket feltöltötte: timi83, Módosítva: 2015. december 9.

Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Zsíros

A krémsampon rendszeres használata elősegíti a fejbőr korpásodásának és a haj zsírosodásának mérséklődését. Jellegzetes kénes illata a kicsapott kén hatóanyagnak köszönhető, amely enyhe fertőtlenítő és antimikróbás hatású. A kén a bőr felsőhámrétegében levő keratinnal reakcióba lépve szabályozza a fejbőr hámlását, a fejbőrhöz tapadt korpa eltávolításával javítja a hajas fejbőr állapotát. Nem tartalmaz illat- és színezőanyagot, tartósítószert és alkoholt.

evelinmolnar

2015. június 15.

Én csak egy hete használom, nem történt nagy változás, de a hatása messze felül múlja a bioderma és a vichy ugyanerre a problémára forgalmazott samponjainak hatását.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 15.

Nicu

2015. február 20.

Seborreás, gyorsan zsírosodó hajam van. És hozzá még korpa. De elhasználtam egy egész tubust. A szaga engem nem zavart, és egyáltalán nem szárította a vastag szálú hajam. Hetente 2x használtam, a korpát eltüntette úgy 3 hét után, a zsírosodást +1 nappal kitolta. Nem irritálta a fejbőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 20.

Effendigirl

2015. január 24.

Már körülbelül két, talán három hete használom, hetente 2-3-szor, mert valószínűleg zsíros korpám van, és emiatt hullhat eléggé a hajam. Mintha (lekopogom:)) mérsékelte volna valamelyest a hajhullást, olyan hatásról, amit alattam írnak páran, hogy már az első pár használattól elmulasztotta volna a zsíros korpát, nem tudok beszámolni, de mindenképpen javuló tendenciát mutatok a hajhullás terén:). Szóval remélem, ha elég ideig használom, megoldja a problémát. Csak a hajtöveknél szoktam használni, hogy ne szárítsa ki a hajamat, és ha használok utána balzsamot, hajpakolást (imperity-t szoktam), akkor minden gond nélkül kijön a hajamból, és így a szárító hatását sem vettem még észre. Az 'illata' szerintem nem vészes, ha vízzel alaposan kimosom, utána balzsam és esetleg valamilyen hajápoló spray vagy ilyesmi, akkor abszolút nem érződik. Használni fogom továbbra is, remélem 'ő' is használni fog továbbra is:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 24.

hvcs

2015. január 18.

Nagyon szerettem volna, ha segít egy kicsit visszafogni a szörnyen zsírosodó hajam szörnyű zsírosodását, és a barátnőm is esküdözött, hogy ezzel nekem is csak hetente egyszer kell hajat mosnom majd. Hát nem. Recsegősre szárította a hajamat, a tövei viszont épp úgy pillanatok alatt zsírosodtak vissza, mintha mi sem történt volna. És nyilván el tudjátok képzelni az érzést, zsírosodó tövek, szétszáradt haj...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 18.

ildiko0306

2014. augusztus 30.

eddig 4x mostam meg vele a hajam, a hajvégeimet nagyon szárítja és gubancolja, a zsírosodás szerintem ugyanolyan maradt, a fejviszketés elviselhetőbbé vált de nem szüntette meg teljesen ahpgyan a korpát sem.

Update: a fejbőr viszketését szinte teljesen megszüntette, viszont a zsíros korpa 50%-a megmaradt, de nekem már így is egy megváltás ez a sampon mivel nem kell folyamatosan vakarásznom a fejem.

Update 2: sajnos gyorsabban zsírosodik tőle a hajam, mint bármilyen más sampontól, és még jobban is hullik, és kifésülni még balzsamozás után is egy embertpróbáló feladat :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 30.

lubi

2014. július 14.

Hát az illatát nehezen szoktam meg, ráadásul az orromban is érzem még másnap is, bár mások szerint csak bebeszélem. Mindenképp pakolást használok mellé, főleg az illat miatt. De emiatt nem vonok le csillagot, mert ezen kívül tökéletes, jól habzik, teszi a dolgát. Úgyhogy 5* :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 14.

Szilvi4412

2014. február 17.

Olcsó és hatékony. Seborrheás fejbőrre vettem, egy ideig hanyagoltam a Bioderma Nodé DS+ sampon miatt, de mivel az semmivel nem volt jobb ennél az egyszerű kis samponnál, visszatértem ehhez. Remélem, újra jó barátok leszünk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 17.

Audi

2013. december 29.

Hmmm hmmm hát elég érdekes. Ma használtam először és nem vagyok meggyőzve. Hajmosás előtt három óráig ricinus -olíva -alverdés hajápoló édeshármasát kentem fel, amivel kb egy hónapja kísérletezem. A hajamról tudni kell, hogy egy szóval lehet jellemezni : ocsmány. Kevés, gyorsan zsírosodó, ugyanakkor a végein szálkás és sprőd, eszméletlenül gyenge -már három hajvasalós merénylet után sikítva törik -rugalmatlan, fénytelen, a hajfestéket két hét után leveti magáról, és a hab a tortán...hogy ha legalább sok lenne, de van belőle összvissz tíz szál. Na a gyászmisének vége ,tudom hogy ezzel a problémával nem vagyok egyedül. Nem is kersek mindenre megoldást, csak legalább az egyikre, mondjuk ne legyen a vége száraz,vagy ne kelljen minden nap mosni. Szóval kísérletesek mindennel ,szilikonossal és természetessel , utóbbi miatt vettem meg ezt is. Tehát szépen átmostam vele balzsamos hajamat, amit egyébként egész jól megtisztított, majd következett a fésülés. Itt már éreztem a problémát , mert lehetetlen volt kibontani , meg is lepődtem hogy így össze tudta gubancolni a hajam :D Megszenvedtük a szárítást, az eredmény unalmas , szállongó haj. Ha a zsírosodással kezd valamit több csillagot kap, hiszen arra fejlesztették ki, addig is 3*

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. december 29.

bogirepcsin

2013. december 3.

elképesztő, hogy milyen jö ez a sampon!
nagyon csúnya zsíroskorpám volt (gondolom a stressz miatt jöhetett ki), ami miatt a hajam is marokszámra kezdett hullani. először én is lefutottam a köröket a Head&shoulders-sel, a házi praktikákkal, de ha már egy este nem mostam hajat, elszabadult a pokol, és véresre vakartam a fejbőröm, és a hajam is nagyon csúnya volt.
anyukám vette nekem ezt a sampont, és a szulfokoll kénes samponját. még csak egy hete használom őket (egyik hajmosásnál ezt, a másiknál a szulfokoll), és 3 hónap kínzás után végre úgy érzem, hogy megmarad a hajam! minden második nap mosom, Alverde balzsamot és pakolást + kókuszolajat használok utána, mert egyébként extra száraz lene a hajam, de így nem vészes. plusz megállította a hajhullást is, ami szintén csodaszer kategória. akinek hasonló problémája van, annak ajánlanám ezt a kombót, mert velem csodát tett! lehet, hogy én vagyok furcsa, de engem a "szaga" sem zavar, sőt kezdem megkedvelni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 3.

elképesztő, hogy milyen jö ez a sampon!

fofo

2013. augusztus 2.

A másik kénes sampontól (detergens sulfuratum) nagyon száraz lett a hajam, a korpásodást pedig csak fokozta. Kipróbáltam ezt is. Kétszer megmosom a hajam, másodjára rajta hagyom 2-3 percig. Panthenol hajbalzsamot használok hozzá. Két hétig csak ezzel mostam hajat 2-3 naponta. Most már 3 napig bírja a hajam, és csak minden második alkalommal használom ezt, közte balea szilikonmentes szenzitív valamit. Mindenkinek más oldja meg a hajproblémáit, de ezzel szerintem mindenképpen érdemes próbát tenni, nem is nagy beruházás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. augusztus 2.

Gyulladáscsökkentők: Sulfur