Naturland

Ár:   1000 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   125 ml   Bőrtípus:   Zsíros

A krémet és az összetevőket feltöltötte: timi83, Módosítva: 2015. december 9.

Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Zsíros

A krémsampon rendszeres használata elősegíti a fejbőr korpásodásának és a haj zsírosodásának mérséklődését. Jellegzetes kénes illata a kicsapott kén hatóanyagnak köszönhető, amely enyhe fertőtlenítő és antimikróbás hatású. A kén a bőr felsőhámrétegében levő keratinnal reakcióba lépve szabályozza a fejbőr hámlását, a fejbőrhöz tapadt korpa eltávolításával javítja a hajas fejbőr állapotát. Nem tartalmaz illat- és színezőanyagot, tartósítószert és alkoholt.

Októberi Lány

2013. június 19.

Gyógysampon. Ennek megfelelően olcsó, büdös és hatékony :). Kb. minden harmadik hajmosásnál használom, mellette-vele Alverde sampont (semmi extra, alma-papaya). Korpásodós, érzékeny fejbőröm van, nem durva, de egy nőnél mégis ciki, a zsírosodással együtt pláne. Ezzel teljesen kordában tartható, pedig nem is hagyom rajta alkalmanként 2*5 percig, csak egyszer, kb. 2-3 percig. A Head & Shouldersnél mindenesetre sokkal-sokkal jobb, hatását és összetevőit tekintve is! A kénes szag amúgy nem olyan húzós, mint vártam, volt már sokkal bűzösebb samponom is, pl. a kátrányos... Mivel balzsamozok is, pont "eltűnik" az a kevés kellemetlen illat is. Ötszáz valamennyiért vettem hosszú hónapokkal ezelőtt, és még több, mint a fele megvan, pedig sok és derékig érő hajam van, úgyhogy bőven megéri. Nekem ötös.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. június 19.

bőregér00

2013. június 1.

Jó ez a sampon, időszakosan használom, mikor előjön a korpa, egy - két hetes használattal meg is szünteti a problémát. Tartsa meg eme jó szokását és akkor jóban leszünk továbbra is, annak ellenére, hogy tényleg irtó büdi és még a hajfestéket is fakítja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 1.

liljaa

2013. június 1.

Használ, csak ne lenne ilyen irtózatosan büdös.

Használ, csak ne lenne ilyen irtózatosan büdös.

katuska8

2013. május 19.

Főleg azért vettem meg, mert korpás volt a fejbőröm és emiatt nagyon viszketett is. Itt találtam rá, és a vélemények alapján úgy gondoltam, hogy muszáj kipróbálnom. A korpa és a viszketés elmúlt. Nagyon gyorsan zsírosodó hajam, van, tehát hajmosás utáni 2. napon már zsíros. Ezzel valamelyest sikerült visszaszorítani a zsírosságot, de még most sem bír ki 2 napot, ennek ellenére 5 csillagot érdemel, mert azért erre is használt és végülis nem emiatt vettem meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 19.

Bogirl*

2012. szeptember 12.

Ez a sampon egy csoda. Néhány éve volt egy időszak, amikor a hajam extrémen zsírosodott és korpásodott. Nagyon viszketett a fejbőröm és mindig vakartam, ezáltal még varas foltos is lett a fejbőröm. Maga volt a pokol. Végső elkeserédesben vettük ezt a terméket, hátha beválik. Már az első használat után közvetlenül is éreztem áldásos hatását. Korábban hajmosás után is ugyanúgy viszketett a fejbőröm, de etől nem. Később kezdett zsírosodni a hajam, és kevésbé korpásodtam. 2 hét múlva már alig voltak ilyen jellegű problémáim. Mire elfogyott a sampon, minden problémám megszűnt. Azóta hál'istennek nem volt ilyen problmémám, de ha ne adj' isten valaha lesz még ilyen extrém zsíros és korpás hajam, biztos, hogy ilyet veszek megint.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. szeptember 12.

aninne

2011. október 30.

segitett a korpasodason azonban teljesen nem szuntette meg, de eddig ez a legjobb a problemas fejboromre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2011. október 30.

timi83

2011. július 30.

Amióta ezt használom kevésbé zsírosodik a hajam, a korpásodás pedig teljesen megszűnt.
Alig kell tenni néhány cseppet belőle az ujjaimra, a második mosásnál már gyönyörűen habzik.
Külön örülök, hogy a termék összetevői csupa zöld jelzés kaptak:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. július 30.

Külön örülök, hogy a termék összetevői csupa zöld jelzés kaptak:)

Gyulladáscsökkentők: Sulfur