Best of Beauty 2019

Naturprodukt

Ár:   999 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   patikák, drogériák   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 905 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: mogyizsuzsi650304, Módosítva: 2011. október 31.

Lelőhely:   patikák, drogériák
Kategória:   Fog- és szájápolók
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 905 Ft

Kifejezetten fogágybetegségek és fogínyvérzés megelőzésére kifejlesztett fogkrém. Ebben a fogakat alaposan tisztító krémben különleges hatóanyag van, mely azonnal, érezhetően feszesebbé és szilárdabbá teszi az ínyt.

Kiszerelés: 75 ml

Ár: 905 Ft , Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel
recorderfly

2019. június 23.

En nagyon imadom! Es erzesre erositi az inyemet ugyanakkor kellemes lehelletet biztosit eleg sokaig!!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 23.

Cucuka

2019. június 14.

Amióta ezt használom, az ínyem nem vérzik. Nagyon hatásos, szeretem!!!!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 14.

Amióta ezt használom, az ínyem nem vérzik. Nagyon hatásos, szeretem!!!!

bernadettu

2019. április 13.

Beauty fesztiválos csomagból van, ez volt az első termék, amit a Lacaluttól próbáltam.
Első használatkor kellemetlen, húzódó érzést okozott az ínyemen, így félretettem.
Végig csináltam egy Curaseptes kúrát illetve SLS mentes fogkrémet használtam kb. egy hónapig, ezt követően vettem újra elő ezt a fogkrémet és már nem tapasztaltam a fura húzódó érzést.
Jó benne, hogy nem erősen mentolos, de azon kívül, hogy jól tisztít, semmi extrát nem nyújt számomra, a fogínyvérzésem a Curaprox fogkefe használata óta nem jött elő, így ezen hatásáról sem tudok beszámolni.
Szerintem ár-érték arányban rendben van, de ha elfogy nem kerül fel a bevásárlólistámra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 13.

Eperke17

2019. április 12.

Preventív jelleggel használom, elsőre furcsa, erős íze volt, amihez hozzá lehet szokni, és végülis teljesít mindent, amit egy fogkrémtől vár az ember. A Paradontaxal voltak problémáim, azt éreztem, hogy a benne lévő sószemcsék "karcolgatják" a fogaimat, lehet butaság, fogorvosom szerint "az nem okozhat abrasiot".

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 12.

manoka55

2019. április 6.

Nagyon jó fogkrèm. Megszűnteti a fogínyvérzést, kellemes vele fogatmosni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 6.

Nagyon jó fogkrèm. Megszűnteti a fogínyvérzést, kellemes vele fogatmosni.

Renka5

2019. április 5.

Amióta ezt a fogkrmet használom, semmilyen fog és fogíny problémám nem volt. Az íze sem tolakodóan mentolos, kellemes a fogmosás vele.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 5.

Martu0508

2019. március 23.

2018. December 30: Ez a cucc tènyleg feszesebbè teszi az ìnyt, èrezhetően összehùzza. Tetszik, hogy megfelelően tisztìt, nem tolakodòan mentolos, nem irritálja a számat. Negatìvum az állaga, egy átlag fogkrèmhez kèpest inkább vizes mint krèmes, ìgy nekem nem annyira kènyelmes használni, de összessègèben elègedett vagyok vele.
Update: Komolyan mondon, visszasírom. Másik két fogkrém kipróbálása után kezdtem el értékelni a hatását és hogy ez bizony öt csillagot ér az állaga ellenére.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 23.

virag1983

2019. március 13.

Foginyproblemara jo fogkrem, kellemes izu:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 13.

Foginyproblemara jo fogkrem, kellemes izu:)

umpalumpa

2019. január 29.

18.12.02.:
Pár ml-es mintához jutottam egy reklámcsomagból. Kíváncsi voltam, hát kipróbáltam.Először olyan furcsa érzés volt, ahogy összehúzta a szöveteket a számban, mintha dezodorral mostam volna fogat :) Az összetevők nem olyan szépek, de pont ezek a "csúnyák" a hatóanyagok. Tetszik, hogy nem szuper-mentolos, azoktól kivagyok, nem tudom elég ideig mosni a fogaimat, mert annyira marnak, hogy idő előtt kiköpöm. Kevés is elég volt a megfelelően tisztának látszó és érződő fogakhoz. Fogok venni belőle, hogy időnként használjam, mert sajnos előfordul, hogy kicsit begyullad az ínyem, ha beszorul valami fűszeres étel a fogaim közé. Más alkalmakra marad a Zendium-család, amik egyébként beváltak és adnak valamennyi védettséget az ínygyulladás ellen.
19.01.29.:
Vettem egy tubussal. Hosszú távon nem okés, mert rettentően kiszárítja a számat. Hogy el tudjam használni keverem egy másik fogkrémmel. Emiatt 3 csillag marad az 5-ből.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 29.

18.12.02.:
19.01.29.:

Katka0716

2019. január 26.

Az egyetlen fogkrém, amitől nem vérzik az ínyem. Elektromos fogkefével használom, amitől alapból kevesebbet vérzett az ínyem, de ezzel a fogkrémmel együtt egyáltalán nem vérzik. Nem találtam benne semmi kivetnivalót, jól tisztít, kellemes az íze.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 26.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Bisabolol
Hidratálók: Sorbitol, Aluminum Hydroxide

Sorbitol h 1 1

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Tartósítószer.