Naturprodukt

Ár:   999 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   patikák, drogériák   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 905 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: mogyizsuzsi650304, Módosítva: 2011. október 31.

Lelőhely:   patikák, drogériák
Kategória:   Fog- és szájápolók
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 905 Ft

Kifejezetten fogágybetegségek és fogínyvérzés megelőzésére kifejlesztett fogkrém. Ebben a fogakat alaposan tisztító krémben különleges hatóanyag van, mely azonnal, érezhetően feszesebbé és szilárdabbá teszi az ínyt.

Kiszerelés: 75 ml

Ár: 905 Ft , Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel
Ár: 800 Ft , Eladó: DianaS
Állapot: Bontatlan , Helyszín: Tápióság, Tápiószecső, Sülysáp, Budapest, Szolnok, Kunszentmárton , fizetés: Személyes átvétel
kitsifetske

2020. január 23.

Ez egy nagyon klassz fogkrém. 5 nap alatt tette rendbe a fogínyemet frontfogaknál.(napi 3x-i fogsika reggel,dél,este). Feszes lett az ínyem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 23.

AngelHeart80s

2020. január 15.

Íny problémáimra a fogorvos javasolta ezt, rendbe is tette! Ha másik fogkrémet használok akkor vérzik az ínyem, piros és fáj. Igaz drága, de legalább hatásos!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 15.

kovre91

2019. október 7.

Nálam működik. Megszüntette a fogínyvérzést, használat után feszesebb az ínyem. Szuper! :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 7.

Luller

2019. augusztus 22.

Számomra tökéletes! :) Mivel ajánlott időközönként váltogatni a fogkrémeket, így a Parodontaxal szoktam váltogatni, ami szintén 5 csillag nálam. Jóban vannak :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 22.

Lillus96

2019. július 14.

Nagyon jó fogkrém, és egy tipp: a Müllerben van 100 ml-es, ami még olcsóbb is, mint máshol a 75 ml-es kiszerelésű.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 14.

vecserichili

2019. július 9.

Szinte azonnal megszűnteti a vérzést. Fogmosás után feszesebbnek érződik az íny. Drága de hatásos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 9.

LindaErnszt

2019. július 3.

Az itteni vélemények alapján vettem meg! Nagyon bevált, 4 napja használom és elmúlt a fogínyvérzésem. A két kislányom születése óta küzdöttem ezzel a problémával, az ínyem érezhetően feszesebb és nincs tele aftával, mert ez még nagyobb problémám volt. Ahogy mostam a fogam az ínyem állandóan tele volt aftával.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 3.

recorderfly

2019. június 23.

En nagyon imadom! Es erzesre erositi az inyemet ugyanakkor kellemes lehelletet biztosit eleg sokaig!!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 23.

Cucuka

2019. június 14.

Amióta ezt használom, az ínyem nem vérzik. Nagyon hatásos, szeretem!!!!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 14.

Amióta ezt használom, az ínyem nem vérzik. Nagyon hatásos, szeretem!!!!

bernadettu

2019. április 13.

Beauty fesztiválos csomagból van, ez volt az első termék, amit a Lacaluttól próbáltam.
Első használatkor kellemetlen, húzódó érzést okozott az ínyemen, így félretettem.
Végig csináltam egy Curaseptes kúrát illetve SLS mentes fogkrémet használtam kb. egy hónapig, ezt követően vettem újra elő ezt a fogkrémet és már nem tapasztaltam a fura húzódó érzést.
Jó benne, hogy nem erősen mentolos, de azon kívül, hogy jól tisztít, semmi extrát nem nyújt számomra, a fogínyvérzésem a Curaprox fogkefe használata óta nem jött elő, így ezen hatásáról sem tudok beszámolni.
Szerintem ár-érték arányban rendben van, de ha elfogy nem kerül fel a bevásárlólistámra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 13.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Bisabolol
Hidratálók: Sorbitol, Aluminum Hydroxide