Naturprodukt

Ár:   999 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   patikák, drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: illesbb, Módosítva: 2016. április 21.

Lelőhely:   patikák, drogériák
Kategória:   Fog- és szájápolók

• Intenzíven tisztít, visszaadja a fogak természetes színét.
  • A speciális tisztító szemcséknek köszönhetően a fogak felülete tisztábbá, simábbá és fényesebbé válik.​​

a12smuk

2016. május 12.

Nekem tökéletesen bevált.Valóban nem túl mentolos,talán ezért nem érezhető annyira a frissítő hatása,viszont én használok szájvizet mindig,így az megoldja ezt a kérdést.Nagyon jól tisztít és tényleg fehérít.Ami még fontos,hogy a fogaim nem váltak érzékennyé tőle.Egy tubust használtam el,látható az eredménye. Újravevős:-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. május 12.

dorcmorc

2016. április 24.

ajánlásra vettem meg egy gyönyörű mosolyú ismerősömtől. hát nekem nem vált be... nem éreztem frissnek a leheletem utána, a fogaim is érzékenyebbé váltak, alig vártam, hogy elfogyjon és visszatérhessek a jól bevált himalayamhoz :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 24.

Hidratálók: Sorbitol, Aluminum Hydroxide

Sorbitol h 1 1