Neobio

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   Müller, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: tenovicei, Módosítva: 2014. június 18.

Lelőhely:   Müller, online
Kategória:   Dezodorok

Lillaberek

Korcsoport: >54
2012. június 22.

Finom, narancskoktél illatú folyékony pumpás natúr dezodor, a szokásos teljesítménnyel, ami azt jelenti hogy nyugis, vacogós téli napokon akár meg is felelhet. Felturbózhattam volna teafaolajjal, a pumpája lecsavarható, de valahogy nem volt hozzá kedvem, mert meglepő módon csípett egy kicsit, pedig nem különösebben érzékeny a hónaljam. Kibogarásztam a nanométeres betűkkel írt szöveget, azt írja hogy "érzékeny bőrre is"..Rengeteg van benne, 150 ml-es, és a negyedét használtam el a télen, éjszakára jó volt, de most nem merném bevetni.
Szóval nem tudom, elég ambivalens vagyok vele. Ősszel talán update-elem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2012. június 22.

Szóval nem tudom, elég ambivalens vagyok vele. Ősszel talán update-elem.

Antioxidánsok: Triethyl Citrate
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.