Neobio

Ár:   740 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   Müller, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Skye, Módosítva: 2014. augusztus 6.

Lelőhely:   Müller, online
Kategória:   Fog- és szájápolók

Értékes növényi kivonatokkal –bio varázsmogyoróval és bio rozmaringgal ápolja és tisztítja a fogakat és a fogínyt. Ásványi tisztítórészecskékkel csökkenti a fogkő- és a lepedékképződést, megakadályozza a fogszuvasodást. A borsmenta olaj természetes friss leheletet biztosít.

Biogazdálkodásból származó összetevőkkel. Nem tartalmaz szilikont, paraffint, ásványolajat, szintetikus illatanyagot, színezéket, tartósítószert. Natrue által minősített natúrkozmetikum. Vegán. Gluténmentes.

Bőrbarát jellegét bőrgyógyászati tesztek igazolják.

Kiszerelés: 75 ml

MormiOrsi

2018. október 14.

Bocsi, de én ezt le kell, hogy pontozzam. Csak reggel tudom használ éjszakára harmatgyenge. És mivel használtam már fluorid mentes fogkrémet (aloe verásat), tudom, hogy nem feltétlen kellene ilyen hatástalannak lennie attól még, hogy bio, és nincs telepakolva minden felesleges rosszal.
A harmatgyenge alatt azt értem, hogy fogmosás után olyan érzésem van, mintha nem is mostam volna fogat, a reggeli ébredésnél fellépő érzésről már ne is beszéljünk!
Azért esett rá a választásom, mert az említett aloe verásat kicsit nehéz beszerezni (webshopokból, azzal meg nem szeretek bajlódni), de tuti nem fogom újra megvásárolni. Elhasználom reggeli fogmosásokhoz, hogy ne kelljen kidobni, de keresgélek tovább fluorid mentes termékeket, mert ez most egy fontos szempont. A DM-ben találtam is egy Himalaya márkásat, meglátjuk az hogy fog muzsikálni, a természetes fluoridosa anno elég jó volt.
Szóval ezt a szörnyűséget tényleg max gyerekeknek tudom elképzelni...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 14.

Szóval ezt a szörnyűséget tényleg max gyerekeknek tudom elképzelni...

beautyfanrb

2018. augusztus 28.

Szeretem, már kb. két éve használom. Enyhe mentolos íze van, jól tisztít és szépek az összetevői. 5*.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 28.

mona82

2018. május 19.

Nagyon elégedett vagyok vele, tisztának érzem a fogaimat fogmosás után, enyhe íze van, és nem kell órákig öblögetni utána, nincs telepakolva habosítóval és fluoriddal. Szépek az összetevői és baráti az ára.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 19.

takotimea

2018. március 21.

Minden szempontot figyelembe véve, az egyik legjobb fogkrém ami ma a kereskedelemben kapható: vegán, ehhez képest az ára kitűnő, fluorid sincs benne, aki nem szereti a mentolos ízt még az is bírja, mivel enyhén mentaízű. Nálunk a gyerek is évek óta ezt használja.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. március 21.

marlu

2017. december 29.

Kis enyhe, friss íze van. Jól tisztít, szívesen használom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 29.

Kis enyhe, friss íze van. Jól tisztít, szívesen használom.

Guille

2017. november 8.

Rendben van, nekem bejött.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 8.

Rendben van, nekem bejött.

IKeakati

2017. október 18.

Szeretem, mert fluoridmentes, nem túl mentolos (a gyerekek miatt ez előny) és az ára is nálam az elfogadható kategóriában van. Többször vettem már, valószínűleg maradok is ennél a márkánál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 18.

napraforgo23

2017. március 17.

Kedvenc fogkrémem, nagyon kellemes, frissítő az íze és jól tisztít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 17.

Kedvenc fogkrémem, nagyon kellemes, frissítő az íze és jól tisztít.

bogaaar

2016. november 29.

Fluoridmentessége miatt döntöttem mellette, eltűntek a fluorid okozta fehér foltok, elszíneződések a fogamról. Bár nem tűnnek fehérebbnek a fogaim a fogkrémtől, csak természetes színűek, de imádom! Kellemes mentolos íz (pont elég, nem erős), jó ár-érték arány, kevés is elég belőle, jól habzik! Élmény vele fogat mosni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 29.

bareszko

2016. július 17.

Az első tapasztalatom, ilyen minden mentes fogkrémmel igen kiábrándító volt. Gondoltam, ennek a márkának adok egy esélyt (az első Lavera volt), mert az arckrémeik tetszenek. Legnagyobb meglepetésemre bebizonyult, hogy lehet jó minden mentes fogkrémet gyártani. Jól tisztít, kellemes lehelletet eredményez. Nekünk bejött. Szívesen ajánlom másnak is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 17.

Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract
Hidratálók: Glycerin, Xylitol

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.