Neobio

Ár:   1160 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   Müller, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Téglássy Márta, Módosítva: 2014. július 4.

Lelőhely:   Müller, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Az arclemosás után tökéletesen tisztává és élettelivé varázsolja a bőrt. A bio menta és citrom felfrissítik és előkészítik a bőrt az arcápolás következő lépésére.Biogazdálkodásból származó összetevőkkel.

Nem tartalmaz szilikont, paraffint, ásványolajat, szintetikus illatanyagot, színezéket, tartósítószert. Natrue által minősített natúrkozmetikum.

Bőrbarát jellegét bőrgyógyászati tesztek igazolják.  Vegán. Gluténmentes.

Hencida

2016. július 13.

Jó kis tonik, szép összetevőkkel. Én először micellás vízzel tisztítom meg az arcom, aztán arclemosóval zuhanyzás közben, és csak utána jön a tonik. Így a tisztító hatásáról nem tudok írni, én azért használom, hogy előkészítse a bőrömet az arckrémezésre, tonizáljak. Arra viszont tökéletes számomra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 13.

Eple

2016. május 6.

Tényleg nagyon jó lemosó! Jól tisztít én magammal szoktam vinni és ha úgy érzem áttörlöm az arcom vele :) Az illata is tetszik nekem és szépek az összetevői!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 6.

sqleila

2016. április 15.

Nem várt kellemes meglepetés ez a tonik. Régóta nem használtam már tonikot, mert bio-cuccokra váltottam, és valahogy eszembe sem jutott még tonikot keresni, bár mostanában egyre többször éreztem hiányát. Épp rendeltem egy bio-webshopból, amikor megláttam ezt a tonikot, és kosárba pakoltam, de nem voltak nagy elvárásaim. Már első használat után éreztem a különbséget! Egyszerre kezdtem el használni az Argital Echinacea krémmel, így azt nem tudom, hogy a feltűnő puhaság, amit még a férjem is észrevett (első használat után), az egyiktől, másiktól, vagy mindkettőtől volt-e, és a hosszútávú hatásától majd beszámolok, de szuper illatú, felfrissül tőle a bőröm, az összetevői tiszták, és rengeteg szennyeződést eltávolít még az arcomról a megelőző tisztítások ellenére. Ötcsillag!

Update: Imádom. Szerda este kezdtem el használni a fent említett ARGITAL Echinacua krémmel és vasárnapra olyan látványosan eltűntek a pattanások a homlokomról, hogy én magam sem hittem volna el, ha nem a saját szememmel látom. Hogy ez melyiknek köszönhető, vagy esetleg mindkettőnek-e, azt nem tudom, de hogy nem fogom kipróbálni már, hogy milyen nélkülük, az is biztos :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 15.

Sindy6

2016. február 21.

Nagyon szeretem, szépen tisztít és nagyon finom friss illata van, nem beszélve a viszonylag szép összetevőkről.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 21.

delorean

2016. február 14.

2015. ápr. 18.

Egyelőre nagyon jónak tűnik, de még csak párszor használtam. Tényleg gyorsan felszívódik, az alkoholtartalma sem szárít olyan drasztikusan, és az illata is nagyon finom.

2016. febr. 14.

Azóta is ezt használom napi szinten, de ha jól láttam, akkor a következő szériában megváltoztatták az alcohol összetevőt denat. alcohol-ra :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 14.

2015. ápr. 18.

2016. febr. 14.

AnettKocsis

2016. február 8.

Eddigi legjobb tonik amit használtam! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 8.

Eddigi legjobb tonik amit használtam! :)

0bikbik0

2015. november 22.

Mostanában a Müllerben nem lehet kapni a kedvenc Terra Naturi arcvizemet, hát megvettem ezt. Szép összetevők, ára sem vészes... és bevált :-) Először meglepett a nagyon erőteljes citrom illat, melyet hamar megkedveltem. Már az illat is nagyon frissítő. Nagyon szépen tisztít, frissít, nem szárít, és nem zsírosít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. november 22.

Mancsa

2014. szeptember 30.

A Neobio arclemosóval együtt vettem meg. Mint ahogy a nagykönyvben van megírva. Tisztitás, tonizálás, ápolás. A bőrömet frissebbnek éreztem tőle, és gyorsan felszívódott, már kentem is rá a krémet. Az illata is nagyon tetszik. Hozzáteszem a lemosóval együtt nem egyezik az illata azzal, amit a csomagolás alapján vártam (citrom-mentás).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. szeptember 30.

Hidratálók: Glycerin, Sorbitol, Sodium PCA, Sodium Lactate, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid