Neobio

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   Müller, online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: morning_glory, Módosítva: 2013. november 25.

Lelőhely:   Müller, online
Kategória:   Ajakápolók
Bőrprobléma:   Vízhiány

A frissítő borsmenta és az ápoló mandulaolaj hamar megszünteti az irritációt és a szél, illetve a hideg okozta kiszáradást. Ápolja és hidratálja még az ajkak körüli érzékeny bőrt is. Visszafogott borsmenta illatal rendelkezik.

morning_glory

2011. október 21.

Megvettem, mert csak természetes anyag van benne, és akartam egy hűsító mentolos ajalbalzsamot ebben a nagy melegben. A borsmenta szinte nem is érezhető, és a száraz ajkakon annyira látványosan nem segített. Mondjuk rosszabb nem lett tőle a szám, de nem tudom, télen elég lesz-e.

Update: most, hogy hidegebbre fordul az idő, egyre jobban kijönnek az ajakápoló pozitív tulajdonságai, nem bántam meg, hogy megvettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. október 21.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Magnesium Stearate