Neobio

Ár:   €4   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   3,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Tvylvis, Módosítva: 2016. augusztus 1.

Ár:   €4
Kiszerelés:   3,5 g
Lelőhely:   Müller, online

Arcpirosító bio jojobaolajjal és E-vitaminnal

Természetes arcpír, mely erősíti a természetes vonásokat és friss arcszínt varázsol. NaTrue által certifikált natúrkozmetikum, glutén- és laktózmentes, vegán termék.

2 színben kapható: 01 Summer Bronze és 02 Fresh Rosé

Macsek23

2018. február 13.

Nem véleményeztem, pedig mindkét árnyalatot megrendeltem. Nagyon szép pigmentált és tartós. És csak természetes összetevőket tartalmaz. Itthon ilyet ilyen minőségben nem találtam. Nekem OK.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. február 13.

Tvylvis

2017. június 12.

A 01-es Summer Bronze árnyalat került hozzám egy előfizetéses dobozban, Németországban sem láttam még sehol offline a Neobio dekor vonalát. Pirosítóként én rögtön elfelejthetem, elég sötét bronzos-barackos árnyalat, ami az én Hófehérke +1 bőrszínemmel totál kilőve (amúgy sem vagyok pirosítós típus). Szemhéjpúderként viszont igen szépen mutat, jól kiemeli a zöld szemeimet, Minősége átlagos, nem alakult ki bennem őrült vágy, hogy felkutassam, hol kapható. Közepes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 12.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Magnesium Stearate, Glycerin