Best of Beauty 2019

Neobio

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Müller, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: yareyare, Módosítva: 2015. január 30.

Lelőhely:   Müller, online
Kategória:   Hajápolók
Bőrtípus:   Száraz

A bio liliom és értékes moringa kivonat volument és ápolást, a jojobaolaj csillogást biztosít. A bio brokkolimag olaj könnyen fésülhetővé teszi a hajat. Mindennapos használatra.

rekashce

2017. június 30.

Furcsa érzéseim vannak ezzel a balzsammal. Az illata szerintem igen kellemes, a többi dologban megértem az előttem szólót. Jelenleg már a második tubus áll a polcon jóó régóta. Az elsőt akkor használtam el, amikor hosszabb volt a hajam és azért is vettem újra, mert akkor magával ragadott a látványos eredmény, amit még egy balzsamnál sem tapasztaltam soha. Asszem ez az első bio balzsamom, lehet azért van a 4 csillag, mert még nem próbáltam másikat. (Teljesen szintetikus, kőolaj alapú cuccokat már nem is veszek "emberszámba", ugyanis fiatalabb koromtól kezdve váltogattam, próbálkoztam ilyen-olyan márkával, sose volt semmi pozitív eredmény szárítás után, csak a lemosáskor a határtalanul selymes érzés, de azzal mire megyek....)
Mivel ez a balzsam nagyon nehéz állagú, szigorúan csak a legvégére tettem a hajamnak, és nem is minden hajmosásnál, hiszen elég gyorsan zsírosodik amúgy is, viszont a végét védenem kellett. Ami számomra a legnagyobb negatívum, az a kimosása. Olyan, mintha a végtelenségig moshatnám, mégis kicsit habos maradna a víz, pedig csak a hajvégekről beszélünk! Ezt nem annyira értem.
Viszont a fésülésnél kompenzál, ugyanis a szokásos gubancos szenvedésnek nyoma sincs és szárazon is iszonyat jó tapintása lesz a hajam végének is.
Miután télen vágattam a szinte derékig érő hajam végéből kb 10 cm-t, teljesen eltűnt ugye a töredezett rész, így még ritkábban használok balzsamot, inkább szárítás előtt egy kis kókuszolajat teszek a végére. Jelenleg az az álláspontom, hogy ez talán alkalmi regeneráló pakolásnak kiváló, mert értékes összetevőket tartalmaz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 30.

seoul

2015. december 11.

Az illatát meg kell szokni. Elég sűrű fehér krémet rejt a flakon. Tény, hogy puha és szép lett tőle a hajam, de másnap már be is zsírosodott tőle. Általában kétnaponta mosok hajat, mert gyorsan zsírsodó hajam van, és csak ritkán használok balzsamot. Ezzel a cuccal még a két napot se bírja ki a hajam, másnap már vállalhatatlan, pedig nem használom a hajtöveimre. Na meg az az alkohol eléggé előkelő helyen szerepel az összetevők között. Elhasználom, de ezer biztos hogy nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 11.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Betaine

Citromsav, tejsav, linolsav, és olajsav glicerinnel alkotott észtere. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emulgeáló hatású összetevő.

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.

Trópusi és szubtrópusi helyeken honos moringa oleifera növény magjának a kivonata. A növény csaknem minden részének számos gyógyászati haszna van.  A magból készült kivonat Purisoft márkanéven ismert, amely a moringa magból kivont peptideket jelenti. Az összetevőnek két fő hatása van a bőrre: növeli a tisztítók hatását (arctisztítókban használva) és védi a bőrt a külső környezeti károktól, például a cigarettafüsttől (arcápolókban használva).

A fehér liliom virágának a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondicionáló hatású összetevő.