Neogence

Ár:   1690 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések

A krémet feltöltötte: evilshedevil, az összetevőket feltöltötte: eper.288, Módosítva: 2019. december 2.

Kategória:   Szérumok, Kezelések

Bőrvilágosító arcmaszk C-vitaminnal. Az archoz tökéletesen illeszkedő, hatóanyaggal átitatott maszk hatásosan juttatja be az esszenciát a bőrbe. A maszk egyedi rostszerkezete segíti az aktív hatóanyagok mélyebb rétegekbe jutását. Bőrvilágosító formulája gátolja a melanin termelést, kiegyenlíti a bőrtónust és ragyogóvá varázsolja a bőrt. Hatékony májfoltok, szeplők, szem alatti karikák kezelésében. Eredményesen nyugtatja a bőrt és eltűnteti a bőrpírt, így használható kozmetikai arctisztítás után is.

Kiemelt hatóanyagai:

• 3-O-etil aszkorbinsav (C-vitamin származék kiváló és hosszan tartó bőrvilágosító hatással. Csökkenti a bőr gyulladásos folyamatait, gyorsítja a kollagén szintézist, antioxidáns hatású.)
  • Ellagsav (Gyulladásgátló összetevő, mely segíti az aszkorbinsav felszívódását.)
  • Kamilla kivonat (Gyulladáscsökkentő és bőrnyugtató hatású.)

Viki9727

2019. január 10.

Imádom ezt a maszkot! (mint ahogy az összes többit is). Szuper jó hatással volt az arcomra. A pattanásokat halványította, picit csípte is őket, de egyáltalán nem mondanám kellemetlennek. Nekem utána picit mintha sárgább lett volna a bőröm, de sokkal jobban éreztem magam a bőrömben. A foltokat is halványította, 2 használatra elég volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 10.

Andzsella

2018. június 3.

Tényleg visszahúzódnak tőle a pattanások, mitesszerek és a foltok halványulásában is segít. Utálom a bleaching kecéket, nekem eleve sötétebb bőröm van, de szerencsére nem tett az arcommal semmi maradandót. Kicsit viszkető érzésem volt tőle és tényleg egy nagyon picit mintha sápadtabb lettem volna az esszenciától. De ennek ellenére nagyon szuper volt és kiegyenlítette a bőrtónusom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 3.

Teszter03

2018. február 17.

Ez a maszk az eddigi kedvencem az összes Neogences maszk közül. Én úgy használtam, hogy először felraktam fátyolmaszkként, a csomagoláson leírt módon. Aztán a tasakban megmaradt szérumot a hűtőben tárolva még kétszer tudtam felhasználni. Három alkalom után a pattanások utáni foltjaimat szemmel láthatóan halványította, a bőröm friss és üde lett. Az egyetlen hátránya az ára : (

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 17.

eper.288

2016. november 4.

Én 1x használtam, szintén Facebook-os nyeremény volt, nekem kb semmit sem tett az arcommal, úh sajnos, nem tudok róla ódákat zengeni. Az én bőröm kombinált és 40 éves vagyok. Nem venném meg. Apropó: hogyan lehet a fátyolmaszkokat újra használni, én úgy tudtam, h egyszer használatosak?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 4.

bgabriella

2016. február 4.

2-3 használatra elég a maszk. valamennyit valóban halványít a pattanás utáni foltokon. Inkább a szérumot javaslom. Nekem nem jó a mérete. A homlokomról lelóg, de a fülemig meg nem ér el. Macerás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 4.

vfejes

2015. december 23.

Nagyon szépen lehúzta a gyulladást az arcomról. Valljuk be így Karácsony előtt sem a stressz, sem az extra fáradtság, sem a vitamin hiánya nem tesz jót. A macskám is véletlen felsértette a bőröm (le kellett volna vágom a karmát, nem tudta teljesen visszahúzni). Világosítani nekem semmi nem elég, instant 1 alkalommal nem látok sokat. Annyit érzek, hogy babapopsi bőrt hagyott, de felszívott minden zsírt a bőrömről, ami nem zavarna, ha zsíros lenne, de nekem inkább száraz. Kissé ragacsos utóérzetet hagy, amit nehéz szokni, egy kis hidratáló krém segít rajta. Összességében nagyon finoman nyugtatta a szemem alatti bőrt és amilyen extra szuper fáradt vagyok, ahhoz képest egész vállalható a fejem.

Finom kis cucc, én amúgy Maggienek köszönöm, az ő blogján nyertem és nagyon örültem neki. Mégsem annyira az én világom, pedig a C vitamin rámfért. A hyaluronos azt hiszem az lesz, az esszenciája is nagyon bejött. Igaz, én krémmel keverem ezeket.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 23.

evilshedevil

2015. szeptember 9.

A javaslat hatására több sem kellett, a mélytisztító arckezelés után este használtam a maszkot. Ilyenkor általában piros pöttyök tarkítják a fejem és az összes piros folt viszonylag lassan tűnik el teljesen. Használat után még nem volt egyből szembetűnő a változás, másnap reggelre viszont nagyon sokat segített, a gyulladásokat szépen lehúzta, energizálta a fakó "szürke" bőrt, egészségesebbnek és kisimultabbnak tűnt a bőröm a használata után, (és legfőképpen kevésbé pirosnak). A hatáson felbuzdulva másnap este is használtam a maszkot (30ml hatóanyagot tartalmaz, így akár többször felhasználható), az arcomon hagytam amíg az egészet be nem szippantotta a bőröm. Sokkal gyorsabban gyógyult a kezelés után, nem maradtak meg sokáig a piros foltok, imádtam a hatását.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 9.

Antioxidánsok: Ethyl Ascorbic Acid, Ellagic Acid
Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract
Hidratálók: Butylene Glycol, Sodium PCA, Glycerin, PEG-40, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Niacinamide, Ethyl Ascorbic Acid

Gombaellenes tartósítószer.

A tiszta C vitamin stabilizált változata, melynek molekula súlya (más származékokkal ellentétben) alig nagyobb, mint a tiszta C vitaminnak, így hasonlóan hatékonyan tud a bőrbe szívódni. A gyártó szerint a hatása megegyezik a tiszta C vitaminnal, azaz antioxidáns, pigmentfolt elleni és kollagén termelést serkentő tulajdonsága is van. Sőt, a gyártó mérései szerint a stabilitás okozta jobb felszívódás (amelyet nem ront le a nagyobb molekulaméret) következtében a tesztekben magasabb bőrfehérítő és kollagénvédő hatást mutat a sima C vitaminhoz képest. Lásd még tiszta C vitamin.