Neogence

Ár:   690 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések

A krémet és az összetevőket feltöltötte: evilshedevil, Módosítva: 2016. január 11.

Kategória:   Szérumok, Kezelések

Kisimítja a száraz arcvonalakat, megelőzi a száraz, hámló területek kialakulását és táplálja a bőrt.

Kiemelt hatóanyagai:

• Ceramide: segít a bőr természetes védőrétegének a helyreállításában, hozzájárul a bőr vízmegtartó képességéhez.
  • Sodium Hyaluronate: a hialuronsav só formája. Képes vizet beszívni a bőrbe, a bőr feltöltődését, és ezáltal a ráncok csökkenését eredményezi.

Parabénmentes. Szójamentes.

Viki9727

2017. október 9.

Nagyon át van áztatva a maszk, folyik belőle a cucc. Ez pozitivum, mert így hűtőben tárolva 2x feltudtam használni a 1 maszkot. 20 percig szoktam fent hagyni, este fürdés után. Kicsit ragad utána a bőröm de hamar elmúlik. Másnap azt vettem eszre hogy sokkal szebb, egészségesebb tőle az arcom, csak úgy ragyogott. Nyoma sem volt a száraz területeknek, és mintha a szem alatti karikáimat is csökkentette volna. Én imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 9.

2017. március 6.

A pozitívumok: szépen feltölt, hidratál, kisimít (én kerek egy órát hagytam fent, amíg éreztem hogy nagyjából az összes anyag beszívódott), este használtam, reggel is látszott a hatása (nem kentem utána éjszakára semmilyen krémet). A negatívum: a rozaceás foltjaim pirosabbak lettek tőle, ugyan ez instant hatás volt, reggelre elmúlt, de akkor sem fogom újra használni. Kár érte, mert amúgy tényleg nagyon jó a hatása, akinek nincs rozaceája, vagy nem érzékeny a bőre annak szerintem érdemes kipróbálnia.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 6.

bettykebodnar

2017. január 6.

Nemrég volt akció, aztán gondoltam egyet és a meggyőző hype után szabadon rendeltem én is.
Valóban jó maszk, sokat segít akkor, ha a fáradtság jelei kiütköznek a bőrön is. De ezzel együtt túl van árazva. Főleg a magyar forgalmazónak szállt el az agya, amikor beárazta a termékeket, közel háromszorosára a külföldön kaphatóhoz képest. Nem gyenge.
A lényeg, hogy akciós áron, postaköltség nélkül megérte megvenni a 10 db maszkot egy csomagban. Ha gyors segítség kell, akkor jó kis darab. Ápol és tömörséget ad, feszesít és tényleg élettel telivé, üdévé teszi az arcot.
De ahogy sok másik, ez a maszk is helyettesíthető. Legalább ilyen jót találtam más koreai gyártóknál is, ennek az árnak a feléért.
Akit érdekel melyik, írjon kommentben. Aki ezt megveszi úgy készüljön, hogy 20 perc pihenés (konkrétan fekvés) kell 1-1 alkalomhoz, mert teljesen át van itatva.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 6.

Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Sodium PCA, Sodium Hyaluronate, Hydrogenated Starch Hydrolysate
Vitaminok: Panthenol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Squalane eo 1 0

Cholesterol eo I eu 0 0

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak