Neogence

Ár:   690 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)
Vedd meg online a szepsegcenter-n 690 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: evilshedevil, Módosítva: 2016. január 11.

Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)
Vedd meg online: szepsegcenter, 690 Ft

Szabályozza a bőr faggyútermelését, hatásos mitesszerek, pattanások ellen és csökkenti a pórusok méretét. Tisztítja, ápolja a problémás bőrt.

Kiemelt hatóanyagai:

• Mandelic Acid: Kiváló antioxidáns, késlelteti az újabb ráncok megjelenését.
  • Sodium Hyaluronate: A hialuronsav só formája. Vizet juttat a bőrbe, a bőr feltöltődését, és ezáltal a ráncok csökkenését eredményezi.

Parabénmentes. Szójamentes.

Ár: 690 Ft , Eladó: szepsegcenter
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat

Andzsella

2018. június 3.

A csomagolása megváltozott :)
Mitesszer és pattanás csökkentő, pórusok méretét is csökkentette nálam. Problémás bőrre remek választás, szebb, puhább lesz tőle a bőr és a sebeket is halványítja. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 3.

A csomagolása megváltozott :)

Teszter03

2018. február 17.

Ez a maszk teljesen megéri az árát ! Használata után a pattanások visszahúzódnak, egyenletesebb lesz a bőröm összképe. A maradékot a hűtőben tárolva, nekem egy tasak 3 használatra volt elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 17.

Babika20

2016. március 24.

Én többször is fel tudtam használni, hűtőben tároltam kibontás után, így még kellemesebb volt a felhelyezése. Konkrétan tocsog, annyira át van itatva esszenciával. 15-20 percet hagytam fent egy alkalommal. A felesleget ami levétel után az arcomon maradt belemasszíroztam. Javallom este használni, mert egy idő azért amíg jól beszívódik. Nekem másnapra látszott jobban a hatása, szebb volt a bőrképem és úgy vettem észre a pórusaimat is összehúzta. Nyilván időszakos az eredmény, de jó kis maszk:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 24.

Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Sodium PCA, Sodium Hyaluronate
Kémiai hámlasztók: Mandelic Acid

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Keserű mandulából származó gyengédnek számító alfa-hidroxi sav (AHA) féle, ami a többi AHA savhoz hasonlóan gyengéden hámalsztja a bőr felszínét, így hatásosan kezeli a pattanások visszamaradó nyomait, és segít elhalványítani a bőrön ottmaradó sötét foltokat. Az AHA-k közötti különleges tulajdonsága, hogy antibakteriális hatása is van, és 5% és 10%-os mennyiségben is hatásos lehet a pattanások kezelésében (forás). Jó tudni még azt is, hogy a mandulasav fényérzékeny, így csak nem átlátszó csomagolásban lévő kozmetikumban van hatása.

A japáncseresznye virágának a kivonata. A krémekben bőrkondícionáló hatása miatt használják.

A lencse magjából nyert kivonat. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrvédő hatású összetevő. A lencsemagkivonaton alapuló p-Refinyl nevű hatóanyag a gyártó szerint némileg kontrollálja a bőr olajtermelését és jelentős pórusösszehúzó tulajdonsággal bír (a márka tesztjei szerint 61% -kal csökkentette a pórusok méretét), ez az állítás azonban független kutatások által még nem alátámasztott.

(Bővebb információ a truthingaingen.)