Neogence

Ár:   690 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

A krémet feltöltötte: angi9207, az összetevőket feltöltötte: katalinmester13, Módosítva: 2019. március 11.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

A stressz, a kialvatlanság, a rohanó életmód sajnos az arcunkon is meglátszik. Sápadt, élettelen. Csak semmi pánik! Erre is van megoldás. Ez a bőrragyogás fokozó gránátalmás arcmaszk felélénkíti a fáradt, megviselt arcbőrt, halványítja a sötét foltokat, karikákat, ragyogóvá varázsolja az arcot és egyenletessé teszi tónusát. A végeredmény csodásan ragyogó, sima és élettel teli arcbőr! Nem fogsz hinni a szemednek.
A fátyolmaszk pedig nyomást fejt ki a bőrödre, így segítve a hatóanyagok mélyebbre jutását és megakadályozza az idő előtti elpárolgást, hogy a lehető legtöbbet hasznosíthasd a benne lévő eszenciából.

Kiemelt hatóanyagai:

• Gránátalma kivonat (Magas C-vitamin és antioxidáns tartalma van, melyek erősen regenerálják, hidratálják és kisimítják a bőrt.)
  • Sodium Hyaluronate (A hialuronsav só formája. Vizet juttat a bőrödbe, ami a bőr kitelítődését, és ezáltal a ráncok csökkenését eredményezi.)

Judita88

2019. március 21.

A kedvenc Neogence maszkom, a bőröm imádja. Annyi szérum van benne, hogy kétszeri használatra is bőven elég, kisimul és ragyog tőle a bőröm, olyan hidratált lesz, hogy egy hétig is tart a hatása.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 21.

katalinmester13

2019. március 9.

Enyhe illatú, jó kis maszk ez. Fóliás, amit felhelyezés után kellene leszedni. Én így nem is tudnám feltenni. Rögtön leszedem, miután kiszedem a tasakból. Teljesen felesleges szerintem. Egyazon maszkot kétszer használtam. (Tudom, nem szabad.) Tényleg feltölt. A kisebb szarkalábakat teljesen kisimítja, a mérges ráncaimnál is elég jól teljesít. A homlokom kipirult tőle egy kissé, de gyorsan elmúlt. Bőrhalványító hatása is van valamennyi. A jobb maszkok közé sorolnám. Elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. március 9.

nicolekitti

2018. június 3.

Második maszkom a márkától. Szerintem az algás jobb volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 3.

Második maszkom a márkától. Szerintem az algás jobb volt.

reginasky

2018. február 18.

Ez volt az első N fátyolmaszkom. 6 db-ot rendeltem, és ez után azt hittem, hogy majd mind hozza minimum ezt a hatást, amit ez után láttam. Látványosan kisimult a bőröm, alig vártam, hogy folytassam a többivel a sort. Sajnos a köv. a C vitaminos volt, közel sem hozott akkora látványos eredményt, mint ez. Tuti fogok még ilyet rendelni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 18.

Antioxidánsok: Superoxide Dismutase
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Sodium Hyaluronate

Forrás: truth-in-aging, BFT

Szuper hatékony antioxidáns, aminek a különlegessége, hogy egy enzim, így a kollagén romboló szabad gyökök semlegesítésének folyamatában nem elhasználódik, mint a legtöbb "sima" antioxidáns, hanem csak katalizálja (vagyis elősegíti, gyorsítja) a folyamatot és hosszan aktív marad. A SOD-dal kapcsolatos kutatások azt mutatják, hogy hatékonyabb antioxidáns, mint (az egyébként szintén szuper antoxidáns) E vitamin, a zöld tea vagy a MAP nevű C-vitamin származék.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.