Neogence

Ár:   690 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online a szepsegcenter-n 690 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: evilshedevil, Módosítva: 2016. január 11.

Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online: szepsegcenter, 690 Ft

Mélyhidratáló fátyolmaszk hatóanyagba áztatva. Pótolja a bőr nedvességtartalmát, táplálja az extra száraz bőrt.

Kiemelt hatóanyagai:

• Antarcticine: Különleges peptid, amely segít megkötni a vizet a bőrben, ezáltal javít a hidratáltságán. Emellett sebgyógyító és serkenti a kollagén és elasztin termelést.
  • Sodium Hyaluronate: A hialuronsav só formája. Vizet juttat a bőrbe, a bőr feltöltődését, és ezáltal a ráncok csökkenését eredményezi.

Parabénmentes. Szójamentes.

Ár: 690 Ft , Eladó: szepsegcenter
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat

nicolekitti

2018. június 26.

Új csomagolása van már.
Nekem még mindig az algás a nagy kedvencem.
Valahogyan ennek se az anyaga nem volt szimpi, se a kialakítása, nagyon nem akart az arcomra való lenni.
Amin csodálkoztam, hogy egyszerre vettem a többivel, mégis ebbe nem volt olyan plusz keményebb valami papír vagy nem tudom mi csomagolva. Rengetegen folyadék maradt az arcomon, most hogy beszivta nagyon puha lett az arcom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 26.

Új csomagolása van már.
Nekem még mindig az algás a nagy kedvencem.

angi9207

2017. május 29.

IMÁDOM! Az egyetlen "luxus", amit megengedek magamnak. Egy egész dobozzal rendeltem, és egy héten 2x használok egy db maszkot, szóval a 10 csomag elég sokáig elég lesz, és így megéri szerintem. Krémmel már annyira nagyon nem is kenem az arcom, mióta használom.
Úgy szoktam, hogy hámlasztás után várok kicsit, aztán 20 percre feldobom. :) Olyan mintha feltöltődne nedvességgel a bőröm a használata után, nagyon kellemes. Főleg egy nehéz nap után és most már a melegben a hűs maszk isteni. Irritációt sem okozott, pedig az illatanyag miatt féltem, de szerencsére nem bántott. Na meg mintha a pattanás utáni foltjaim és néhány csúnyaság gyorsabban eltűnnének, de ebben nem vagyok biztos teljesen. Selymes és puha lesz a bőröm, a felesleget bemasszírozom, hamar felszívódik és nem hagy ragacsos érzetet maga után. Szabályosan megújul a bőröm a 20 perc alatt, míg rajtam van. Szerintem a többi Neogence maszkot is ki fogom próbálgatni. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 29.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Sodium PCA, Sodium Hyaluronate, Pseudoalteromonas Ferment Extract
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Az Antarktiszon talált sárból kivont baktériumtörzs, mely hidratáló, sebgyógyító tulajdonságokkal is rendelkezik, sőt állítólag serkenti  bőrünk kollagén és elasztin termelését is. Az összetevő hatékonyságát sajnos független tanulmányok nem támasztják alá, a kutatási eredmények mind az összetevőt előállító és forgalmazó spanyol cégtől származnak. Részletesebb info: http://truthinaging.com/ingredients/pseudoalteromonas-ferment