Neogranormon

Ár:   1000 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   400ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   patikák, drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Winger, Módosítva: 2015. május 13.

Kiszerelés:   400ml
Lelőhely:   patikák, drogériák
Kategória:   Tusfürdők

A neogranormon baba levendulás fürdető kíméletesen tisztítja a babák bőrét. Nem bántja a bőr természetes védőrétegét, nem szárít, dús habképződés mellett a fürdővizet enyhén illatosítja és melegen tartja. A habot célszerű a bőrről lemosni.

Ásványi olaj-, állati eredetű anyag- és parabénmentes. Az alkalmazott parfümolaj allergén összetevő mentes (a hatályos kozmetikai rendelet szerint).

tkati

2017. november 16.

A gyerekeknek vettem, finom az illata, kellően habzik. Szerintem nem hidratál, de egy tusfürdőnek alapvetően nem is ez a feladata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 16.

Aanyta

2017. szeptember 26.

Igazi levendula illata van, ami meg is marad a bőrön. Nem szárít, finom habja van. Kicsit a kupakja akadni szokott, de volt, hogy egy pumpás adagolóba öntöttem a könnyebb adagolásért, de ettől még 5 csillag.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 26.

lacrymosa88

2016. április 19.

Nagyon szeretem az illatát, nem habzik annyira, és az ára sem rossz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 19.

Nagyon szeretem az illatát, nem habzik annyira, és az ára sem rossz.

orafka

2015. december 26.

karácsonyra kaptam egy levendulás csomagot, ennek fogott meg a legjobban az illata, este leteszteltem, nagyon finom, még órákkal később is érzem a levendula illatát, jó állag, jó illat, utána krémet se kellett használom vagyis hidratál!!! Levendula mániás társaimnak kötelező darab!!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 26.

Bebek

2015. szeptember 20.

Szuper illata van és nagyon jól habzik! Egyik gyerekem bőrét sem szárította. Elégedett vagyok vele. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 20.

Hidratálók: Propylene Glycol, Caprylyl Glycol, Ethylene Glycol

További info az összetevőről a KM-blogon >>