Neogranormon

Ár:   489 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   55 lap   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   patikák, drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szanii, Módosítva: 2019. április 9.

Kiszerelés:   55 lap
Lelőhely:   patikák, drogériák
Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Bőrtípus:   Normál

A vastag, puha, textilhatású neogranormon baby sensitive törlőkendő bőrbarát összetevőinek köszönhetően gyengéden ápolja és tökéletesen tisztítja a baba érzékeny bőrét.  A baba egész testének áttörlésére ajánlott, érzékeny bőrűek részére is újszülött kortól.

pH semleges, illatanyagmentes, parabénmentes, klór- és formaldehidmentes.

Linnu

2020. május 22.

Maguk a kendők szuperek (puhák, kellően nedvesek és vastagok), csak a csomagolás miatt vonok le egy csillagot. Valahogy sosem lehet csak egyet kihúzni belőle, és ennyi pénzért már egy műanyag tető sem ártana, hogy ne száradjon ki, ha már kevesebb van benne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 22.

szanii

2019. április 22.

Nagyon szeretem, már újra is vettem. Könnyen jönnek a lapok, kellően nedves, a kis illata is jó. Célnak megfelel.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 22.