Neogranormon

Ár:   800-900 Ft   Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Lelőhely:   patikák, drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2014. június 16.

Ár:   800-900 Ft
Lelőhely:   patikák, drogériák
Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek

Gondosan válogatott összetevőinek köszönhetően elősegíti a hámosodást és a bőr regenerációját.

• a benne lévő vitaminok és körömvirág kivonat nyugtatja, ápolja a bőrt
  • erősíti a bőr természetes védőrétegét
  • antibakteriális hatása révén meggátolja a kórokozók szaporodását

Kiszerelés: 30 g

gmaresz

2018. december 29.

Mintát kaptunk belőle. Szebbek ugyan az összetevői a kék testvéréhez képest, viszont friss sebet nem ajánlok bekenni vele, mert elviselhetetlenül csípi, szinte marja. A kékkel minden gond nélkül be lehet kenni a gyerek friss horzsolását. Az soha nem csípte.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 29.

megamelon

2018. november 18.

Nekem ez a hegek nyomait szépen gyógyítja. A kék testvére a sebes részt kezeli könnyebben. Szóval aki jól akarja használni őket, akkor előbb a kéket használja a nedvedző, sebes, piros felületekre. Majd amikor már szépen gyógyul, akkor a pirossal tudja fokozni a foltok eltűnését

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 18.

hamamelis

2018. május 25.

Azt hittem, csak én vagyok hülye, mert valahogy nem érzem olyannak, mint a kéket, amitől elvileg csak abban különbözik, hogy tartalmaz körömviragkivonatot. Hát nem csak ebben. Ez alig teljesít, ha hámosítani kell. Kidobott pénz.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 25.

Taylor25

2018. március 1.

Óriás csalódás. A kéket évek óta használom hámosításra és egy csodaszer. Gondoltam ugyanolyan ez is, csak még pluszban antibakteriális is. Hát nem. Nagyon nem. Le se lehet irni mekkora csalódás. Nem hámosít. Büdös is a kékhez képest. Más az állaga is kicsit. Soha többet nem veszek ilyet! Nem ajánlom senkinek! Ha lehetne 0 csillagot adni, azt kapná.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 1.

ida.dosa

Korcsoport: >54
2017. szeptember 17.

Sebek gyorsabb gyógyulását ígérték vele. A hámosodást sem gyorsította. Nálam annyira nem vált be, hogy ezek után még a kéket sem veszem meg többé, pedig az jobb volt.
Kidobott pénz. Kegyelem kettes, de csak a kék miatt :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. szeptember 17.

Kidobott pénz. Kegyelem kettes, de csak a kék miatt :D

kovacsnikoletta92

2017. augusztus 15.

Egy hete használom, az arcomra, mert az áll körüli területeken nagy a baj, nagyon pattanásos, és a kozmetikai kezelés után nagyon besebesedett és kiszáradt, gondoltam míg nem jutok el a bőrgyászig, próbálom valami hámosítóval kezelni.

Napi kétszer használom, vékonyan kenem be a területet. Az arcom így egy hét használattal is nagyon sokat javult, persze ez nem csak a krémnek köszönhető hanem az eltelt időnek is.

Én most a fekete szappant és a neogranormon pirosat használom és jelenleg ez a kombináció CSODASZER számomra :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 15.

eviszv

2017. január 3.

Erre álltunk át a kékről, miután leesett, hogy a metil-hidroxiparabenzoát az igazi, kémiai neve a metilparabénnek, amit amúgy kiiktattam itthonról. Nekünk hozta azt, amit a kék tud. Itt-ott bőrgyulladás, sérülés, kifújt orr, minden ilyesmi helyen bevetettük, és jó! Örülök, hogy parabénmentesen is tudom pótolni a kedvencemet. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. január 3.

Timcso

2015. december 31.

Hát én ezzel nem vagyok megelégedve. Vizes állaga van nagyon és közel sem annyira jó a hatása mint a kéknek.
UPDATE: Sebekkel konkrétan nem tesz semmit, azóta sem nyúltam hozzá, de gondoltam gyantázás után jó lesz. Úgy kicsípte a bőrömet, hogy le kellett fertőtlenítenem és bekennem a sima kék társával, hogy megnyugodjon. Soha nem használom többé. Sajnos a 2 csillagból így 1 lett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 31.

guppi666

2015. október 29.

Egyik problémára sem vált be, az ég világon semmit sem csinàlt, mint halottnak a csók. Végül egyik nap annyira borzalmas volt a vörös gyulladt pattanásoktól az arcom, hogy végső elkeseredésemben ezt kentem fel éjszakai krémnek, hogy fogyjon már el ez a semmire sem jó krém. És legnagyobb meglepetèsemre egy este alatt egész szépen rendbe tette az arcom. Nem csodaszer, de szinten tartásnak.kiváló. Eddig egy krémnek sem volt ilyen hatàsa. A kéket eddig is használtam 1-1 pattanásra, de azt nem szívja be a bőröm. Ez pedig pikk-pakk 2 másodperc alatt beszívódik, igy le is van tudva az éjszakai arcápolás.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 29.

monique001

2015. október 6.

Pattanásokra használom "nappali" krémnek, arra viszont kiváló! Hámosításra, kipirosodott orra még mindig a kék a jobb.
Nagyon örülök, hogy megjelent ez a termék, jobb mint bármelyik pattanásra ajánlott kozmetikum.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. október 6.

Antioxidánsok: Retinol, Tocopherol, Squalene
Gyulladáscsökkentők: Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract