NeoStrata

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   patikák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: annapanni, az összetevőket feltöltötte: Ancsi78, Módosítva: 2012. március 10.

Lelőhely:   patikák, online
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

Gél állagú hidratáló zsíros bőrre Asebiol tartalommal.

• Kontrollálja az arcbőr zsírosságát, gyengéden hámlaszt és hidratál
  • Csökkenti a zsíros, aknés bőr előnytelen megjelenését, mattít
  • Látható csökkenés a faggyútermelésben kb. néhány hét alatt
  • Borotválkozás után aftershave gélként is használható
  • 4 PHA/4 AHA (4% glükonolaktón, 4% mandulasav)

Kiszerelés: 30 ml

Makk Zsuzsó

2014. április 6.

Engem eléggé szárított. Szerintem a vízhiányos, kombinált bőrűek valami mással próbálkozzanak!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 6.

elixir

2013. október 21.

Használtam ezt a krémet. Kifejezetten hatásos volt. Most, a hideg időkre a Biohidratálót vettem, de ha jön a tavasz, újra az Oil Controlt fogom megvenni. Nagyon takarékosan is lehet használni.
(...és akkor nekem nem is olyan drága a hatástalan hidratálókhoz képest.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. október 21.

(...és akkor nekem nem is olyan drága a hatástalan hidratálókhoz képest.)

Norika11

2013. szeptember 12.

Én a napokban kezdtem el használni, eddig elégedett vagyok a teljesítményével. A sminkem sokkal jobban bírja, nem folyik le és a gél állagot is nagyon szeretem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 12.

trixi.horvath

2013. szeptember 12.

Csatlakozom az előttem szólókhoz: szépen mattítja a zsíros bőrt, nálam nagyon bevált, de megízlelni még véletlenül sem szabad. Bár szerintem ez minden más krémre is igaz :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 12.

shinook

2013. szeptember 11.

én már nagyon régóra használom mert sajnos alapból zsíros a bőröm és nagyon szeretem. teljesen matt lesz tőle a bőröm, hidratál de nem zsírosít és egyáltalán nem irritál.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 11.

worms

2013. július 9.

én már kb 3 hete használom de semmilyen változást nem tapasztaltam :( pedig nagyon biztam ebben és jó drága is volt ...mivel pattanást nem okozott meg hidratált ezért nem szeretném teljesen lepontozni

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 9.

szeligne.zoka.krisztina

2012. augusztus 16.

10 napja használom! Az első 2-3 napban nem éreztem semmi különbséget, az arcom ugyanúgy zsírosodott, fénylett a nagy melegben is, de úgy 1 hét után megváltozott minden. Az arcom már nem fénylik úgy, selymesen lágy tapintású az arcbőröm, zsíros arcom nem csillog, matt lett a bőröm, csak nagyon minimálisan, mondjuk mikor 30 fok van és nagy melegben vagyok az utcán, akkor fénylik, természetes! Nagyon merem ajánlani minden olyan zsíros bőrűnek, akit zavar arcának fényessége, tényleg kontrollálja az arcbőr zsírosságát, szuper érzés az arcomnak! A gélnek nincs illata, teljesen illatmentes!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. augusztus 16.

annapanni

2012. február 28.

Kis mintát kaptam egyszer valamelyik világvégi tescos gyógyszertárban, sajnos azóta is hiába keresem hol kapható. Megpróbálok rendelni a széna téri patikában. Használta már valaki?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. február 28.

Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol
Kémiai hámlasztók: Mandelic Acid

Keserű mandulából származó gyengédnek számító alfa-hidroxi sav (AHA) féle, ami a többi AHA savhoz hasonlóan gyengéden hámalsztja a bőr felszínét, így hatásosan kezeli a pattanások visszamaradó nyomait, és segít elhalványítani a bőrön ottmaradó sötét foltokat. Az AHA-k közötti különleges tulajdonsága, hogy antibakteriális hatása is van, és 5% és 10%-os mennyiségben is hatásos lehet a pattanások kezelésében (forás). Jó tudni még azt is, hogy a mandulasav fényérzékeny, így csak nem átlátszó csomagolásban lévő kozmetikumban van hatása.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.