Nesti Dante

Ár:   1250 Ft   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   bioboltok, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Bibi, Módosítva: 2011. november 27.

Lelőhely:   bioboltok, Douglas
Kategória:   Szappanok

A Red Phyton színszappan a titokzatos polinéz tiaré nyugtató aromáit ötvözi a vad orchidea és a vörös tea felkavaró, mozgalmas illatorgiájával.

Kiszerelés: 250 g

Caitlin1222

2018. augusztus 12.

Ajándékba kaptam, vegyes bőrtípusra nekem nagyon bevált és imádom az illatát. Általánosságban sem tudok rosszat mondani a Nesti Dante szappanokra, de ez az abszolút kedvenc. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 12.

levendulalány

2018. június 1.

Sosem csalódom ezekben a szappanokban, mindegyik kedvenc! Ezzel sem vagyok másképp, ráadásul potom 600 forintért vettem darabját, még néhány hete, de csak kettő volt belőle, mindkettőt elvittem :)
Hihetetlen sokáig kitart. Mi már csak ilyen szappanokat használunk fürdéshez. Nagyon jól tisztít, pont kellemes az illata, nem szárít, tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 1.

bubilany

2017. november 22.

Random, gondolkodás nélkül vettem le a polcról, csupán a csomagolását néztem és az tetszett. Hát nem kellett csalódnom! Nagyon kellemes az illata!
És mintha lennének benne aprócska kis csillámok is...de lehet csak az én szemem káprázott. :D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 22.

Lilium

2017. november 6.

Baromi szexi illata van, kb félistennőnek érzem magam zuhanyzás közben (tényleg a Trussardi Python farfümjéről mintázták és őszintén most kedvet is kaptam hozzá 😜). A márka szappanjai pedig igen jó minőségűek: remekül habzanak, tiszta, friss érzetet adnak miközben egyáltalán nem szárítanak. Sőt! Kifejezetten puha lesz a bőröm tőle... és ehhez párosul a mennyei illatorgia. 😇

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 6.

Luiselotte

2017. március 21.

Tudom, hogy hülyeség de én a Trussardi Phyton parfümre asszociáltam a csomagolásról és azért jött velem :)
A Gold változatot évek óta használom , kellett egy kis változatosság.
Szuper minőség, isteni illat, finom hab , nekem ennél több nem is kell.
Fürdés után puha , hidratált és jó illatú a bőröm tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 21.

A Gold változatot évek óta használom , kellett egy kis változatosság.
Szuper minőség, isteni illat, finom hab , nekem ennél több nem is kell.
Fürdés után puha , hidratált és jó illatú a bőröm tőle.

szilviakiralyno

2017. február 21.

Egy ideje már majdnem kizárólag szappant használok fürdéshez és zuhanyozáshoz, nagyon - nagyon ritkán nyúlok tusfürdőért. A márkától ez a második , amit kipróbáltam, és nagyon elégedett vagyok. Persze, nem annyira intenzív az illata, mint a csomagolásban, de így is nagyon jó, főleg ha testápolót és parfümöt is használ valaki, mint én is. Amióta szappannal fürdök, főleg a minőségibbekkel mint pl a Nesti Dante, sokkal egészségesebb a bőröm, és tisztábbnak, ápoltabbnak érzem magam. Először persze, kicsit szokatlan, mert furcsább lesz a bőr szerkezete, enyhén szárazabbnak tűnhet, de rájöttem, hogy ez nem igaz, csak az érzés fura először. Amint a bőröm hozzászokott a szappanokhoz, sokkal kevesebb bőrápoló fogy, sokkal kevesebb krém, vagy testápoló, és tényleg komfortosabban érzem magam. A tusiktól, akármilyen minőségi is volt, sokszor marad valami kellemetlen érzésem a bőrön, a szappanoktól nem. Én szerintem még a többféle Nesti Dante szappant is ki fogok próbálni, mert tapasztalom, hogy sokkal jobb, és bár száraz és szuperérzékeny a bőröm, mégsem okoz kiütést, allergiát egyik sem. Szeretem. Határozottan.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 21.

neakardtudnihogyki

2016. november 30.

Imadom az illatat, ami intenzivebb a csomagolasban, mint a bőrön de igy is nagyon jó....

up
a baratom is csipi.... :-D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 30.

up
a baratom is csipi.... :-D

birdie

2014. április 21.

Használtam már korábban is Nesti Dante szappant. Nem volt kiemelkedően jó, és nem emlékeztem rá, hogy volt-e illata a szappannak miközben használtam. Ezek után elcsábultam erre naivan az illata miatt főleg, mert az valami isteni. De csak a csomagolásban sajnos :( Használat közben szinte semmit nem érzeni belőle....sőt....nem szinte, hanem egyáltalán. Engem nem szárít, de nem is hidratál túl....szóval semmi kiemelkedő hatása nincs. És még az illatát se érezni.....így sajnos egy nagy csalódás az egész történet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 21.

kakaska

2013. május 9.

Nagyon szàrít és nem elég intenzív az illata. Nem tett jót a bőrömnek.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 9.

Nagyon szàrít és nem elég intenzív az illata. Nem tett jót a bőrömnek.

Jennyke

2013. február 6.

Eszméletlen az illata,viszont szárit

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 6.

Eszméletlen az illata,viszont szárit

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.