Nesti Dante

Ár:   1390 Ft   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   bioboltok, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: miraclum, Módosítva: 2012. május 7.

Lelőhely:   bioboltok, Douglas
Kategória:   Szappanok

A ciprus színszappan a hegyek örökzöldjeinek hűvös lehelletét hozza el közénk, regenerálja a fáradt testet és lelket.

Kiszerelés: 250 g

Erynnis

2018. szeptember 2.

Nagyon nagy kedvenc. Imádom a Nesti Dante szappanokat. De ez annyira finom, friss, élénkítő illat. Nekem sokkal inkább jelenti ez a mediterrán hangulatot, mint akármilyen virágos, citrusos illat. Nagyon sokáig elég. Ketté szoktam vágni késsel, hogy könnyebb legyen használni. Remélem soha nem vonják ki a forgalomból. Amúgy a fiókos ruhàsszekrényem tele van dugdosva Nesti Dante szappanokkal. Illatosítónak is kiváló, mielőtt a furdoazobàba kerülne.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 2.

Hettita

2016. július 2.

Nekem is a nyár illata, frissít, és valami megmagyarázhatatlan finomságot ad. Pedig férfias illat, legalábbis az intenzív frissessége miatt. De én csípem, használom. Rengeteg ideig elég, az arcom is bírja, pedig száraz a bőröm. Nem pattogtat ki, nem szárít. A Balaton vizét szoktam egy frissítő zuhanyzás után ezzel lemosni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 2.

Budapest77

2016. május 2.

Nyáron használtam a nagy melegben és mindig nagyon felfrissített.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. május 2.

Nyáron használtam a nagy melegben és mindig nagyon felfrissített.

albertinablogg

2015. április 22.

A pasim kizárólag Nesti Dante szappanokat használ, mindig érzem a kezén az illatát valamelyiknek. De el kell árulnom, mivel pasi, ez áll a legjobban neki. Egyet értek az előttem szólókkal, ez a szappan fantasztikus. Akár nőnek, akár férfinek, nem is gondoltam volna, hogy lehet egy cédrus illatú szappan ennyire jó.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 22.

Maeve

Korcsoport: >54
2014. január 1.

Jellegzetes, igazi Nesti Dante szappan. Azt nyújtja, amit ígér. Ha cédrus, akkor cédrus :). Erős, fiúsan örökzöld illatú, luxus minőségű szappan. Nem utolsó sorban olcsón.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2014. január 1.

ernestina

2013. október 7.

Elfogult vagyok. Firenzei utazásom során a Boboli kertben töltöttem egy délutánt. Ciprusligeteket láttam, sétáltam az illatos fák között és tudtam hogy ez az a hely ahová majd sokszor visszavágyom. Az utolsó napon ajándékvásárlás közben kerestem valamit magamnak, ami Firenzét jelenti majd nekem itthon. Akkor találtam erre a szappanra. A ciprus illata az, ami szívfájdítóan szép emlékeket idéz nekem Firenzéről. Nem fürödtem vele, mert óvom, őrzöm. Láttam hogy itthon is kapható, majd veszek egyet és kipróbálom, AZ az egy példány pedig a polcomon illatozik. Igen, elég karakteres illat, de nekem ez csillagos ötös!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 7.