Nesti Dante

Ár:   1000 Ft   Kategória:   Szappanok
Kiszerelés:   200 g   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   bioboltok, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: feredith, Módosítva: 2013. november 22.

Lelőhely:   bioboltok, Douglas
Kategória:   Szappanok
Bőrtípus:   Normál

Portofino - len, rózsavíz, tengeri liliom - a Ligur-tenger kőcsipkés partvidéke és ódon kikötők milliője. Nesti Dante Natúr szappan. Mesterséges adalékanyagot nem tartalmaz. Bőrgyógyászatilag tesztelt.

BlzsLili

2021. január 15.

Uh én nagyon-nagyon szeretem a Nesti termékeket. Nagyon régóta használjuk Anyuval a szappanjaikat. Pontosan úgy képzelem el a városok illatait, amilyenek a szappanok. Nekem pl. Portofino pont ilyen illatú.. Mondjuk még nem jártam ott, de álmodozni szeretek. :D Jó minőségű szappanok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 15.

Tvylvis

2020. október 28.

Kiváló minőségű szappan. Nem málik szét, nem lesz nyúlós, rettentően sokáig kitart és mérete ellenére könnyen forog a kézben. Az illata finoman érezhető, friss, virágos. A csomagolás pedig szemet gyönyörködtető.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 28.

Katka01

2020. szeptember 25.

Krémes lágy habja, finom illata egy nehéz nap után ellazít. Bőrön sokáig megmarad az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 25.

Gyevocska

2020. február 8.

Imádom az illatát! Ha valaki rájön az Én korosztályomból, hogy honnan lehet ismerős az illata, mindenképen írja már meg! Valami a gyerekkoromból, amit akkor lehetett kapni, de hiába töröm a fejem.... 3 szappan óta ezen gondolkodom - ami ugye nem kevés.
Mondjuk fürdéshez nem használom, de kézmosásra, néha a képemre, hogy picit szárítson.
Szerintem jól habzik, szépen lekerekített a széle mindenhol, így nem érzem azt, hogy egy téglát kell forgatni a kezemben. Illata tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 8.

Mantra

2019. július 27.

Őszintén szólva többet vártam. Lelkesen megvettem, kevésbé lelkesen használom. Már egy hónapja megvan, de egyre kevesebbet nyúlok utána. Nagydarab, nehezen habzik fel, az illata finom, ennyi.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 27.

zentaidora

2019. április 21.

Nem éppen kézre álló darab a mérete miatt, de majd csak kopik. :) Kellemes virágos illatú, ami a bőrömön is megmarad. A leírások miatt kissé erőteljesebb illatra számítottam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 21.

natasa

2018. augusztus 31.

Sokáig egyszerűen nem akartam felbontani, annyira jó illata van becsomagolva. A fürdőszobaszekrényben tartottam, belengte az illata az egész fürdőt, tiszta, finom illatot árasztott. Na de végül csak felbontottam. Egy ideje ezzel fürdök, és nagyon tetszik. Az illata hmmmm….nagyon jó, és engem nem szárít. Remélem, később sem fog.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. augusztus 31.

sugarcane

2018. augusztus 3.

Mesés, csodálatos. És ez valószínűleg az összes Nesti Dante szappanról elmondható. Bár még nem próbáltam mindent, de el sem tudom képzelni, hogy bármelyik is csalódást okozzon.
Az illata fantasztikus, hosszantartó, fürdés után is megmarad a bőrön.
(Mellesleg maga a szappan az egész fürdőszobát illatosan tartja.)
A habja finom, krémes, nem szárít és remekül tisztít.
Luxus minőségű szappan, amely sokáig elég, az árát mindenképp megéri.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 3.

Az illata fantasztikus, hosszantartó, fürdés után is megmarad a bőrön.
(Mellesleg maga a szappan az egész fürdőszobát illatosan tartja.)
A habja finom, krémes, nem szárít és remekül tisztít.
Luxus minőségű szappan, amely sokáig elég, az árát mindenképp megéri.

Reni666

2018. március 29.

finom illat , de engem nagyon kiszáritot .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 29.

finom illat , de engem nagyon kiszáritot .

shellperfume

2017. szeptember 12.

Beleszerettem az illatába, egyszerűen képtelen vagyok felbontani a csomagolást. A hálószobában tartom egy kis kosárban az illatszappanjaimat, így az egész helyiséget belengi az illatuk. Ezeket a szappanokat sokkal jobban szeretem használni, mint a tusfürdőket, mert egyrészt tovább tart, másrészt természetesebb, egyedibb az illatuk, harmadrészt a bőrömmel is csodákat tesz.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 12.

Ez az összetevő kombináció a szappanok egyik alapanyag kombinációja, melyet pálmaolajból és kókuszolajból állítanak elő. Az összetevő kombináció erőteljes felületaktív anyag és tisztítószer.