Nesti Dante

Ár:   1000 Ft   Kategória:   Szappanok
Kiszerelés:   200 g   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   bioboltok, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: feredith, Módosítva: 2013. november 22.

Lelőhely:   bioboltok, Douglas
Kategória:   Szappanok
Bőrtípus:   Normál

Portofino - len, rózsavíz, tengeri liliom - a Ligur-tenger kőcsipkés partvidéke és ódon kikötők milliője. Nesti Dante Natúr szappan. Mesterséges adalékanyagot nem tartalmaz. Bőrgyógyászatilag tesztelt.

Mantra

2019. július 27.

Őszintén szólva többet vártam. Lelkesen megvettem, kevésbé lelkesen használom. Már egy hónapja megvan, de egyre kevesebbet nyúlok utána. Nagydarab, nehezen habzik fel, az illata finom, ennyi.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 27.

zentaidora

2019. április 21.

Nem éppen kézre álló darab a mérete miatt, de majd csak kopik. :) Kellemes virágos illatú, ami a bőrömön is megmarad. A leírások miatt kissé erőteljesebb illatra számítottam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 21.

natasa

2018. augusztus 31.

Sokáig egyszerűen nem akartam felbontani, annyira jó illata van becsomagolva. A fürdőszobaszekrényben tartottam, belengte az illata az egész fürdőt, tiszta, finom illatot árasztott. Na de végül csak felbontottam. Egy ideje ezzel fürdök, és nagyon tetszik. Az illata hmmmm….nagyon jó, és engem nem szárít. Remélem, később sem fog.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 31.

sugarcane

2018. augusztus 3.

Mesés, csodálatos. És ez valószínűleg az összes Nesti Dante szappanról elmondható. Bár még nem próbáltam mindent, de el sem tudom képzelni, hogy bármelyik is csalódást okozzon.
Az illata fantasztikus, hosszantartó, fürdés után is megmarad a bőrön.
(Mellesleg maga a szappan az egész fürdőszobát illatosan tartja.)
A habja finom, krémes, nem szárít és remekül tisztít.
Luxus minőségű szappan, amely sokáig elég, az árát mindenképp megéri.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 3.

Az illata fantasztikus, hosszantartó, fürdés után is megmarad a bőrön.
(Mellesleg maga a szappan az egész fürdőszobát illatosan tartja.)
A habja finom, krémes, nem szárít és remekül tisztít.
Luxus minőségű szappan, amely sokáig elég, az árát mindenképp megéri.

Reni666

2018. március 29.

finom illat , de engem nagyon kiszáritot .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 29.

finom illat , de engem nagyon kiszáritot .

shellperfume

2017. szeptember 12.

Beleszerettem az illatába, egyszerűen képtelen vagyok felbontani a csomagolást. A hálószobában tartom egy kis kosárban az illatszappanjaimat, így az egész helyiséget belengi az illatuk. Ezeket a szappanokat sokkal jobban szeretem használni, mint a tusfürdőket, mert egyrészt tovább tart, másrészt természetesebb, egyedibb az illatuk, harmadrészt a bőrömmel is csodákat tesz.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 12.

Anita1984

2017. június 2.

Az itteni vélemények hatására vettem meg. Csodás az illata, remekül habzik és tènyleg nem szárít. Elvarázsolt....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 2.

Csumama

2017. január 11.

Nagyon finom, nyár illatú szappan, az illata sokáig megmarad. Igazi stresszűző illat szerintem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 11.

lilbenike

2015. augusztus 27.

Romahoz hasonloan ez is maga a csoda i adom nagyon jo az illata sokaig tart !
Biztos h meg fogok venni

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 27.

Romahoz hasonloan ez is maga a csoda i adom nagyon jo az illata sokaig tart !
Biztos h meg fogok venni

Vanília

2015. június 27.

Nagyon finom illata van - ezt mindenki írja is -, és ami még nagyon jó benne: nagyon, sőt mondhatni meglepően sokáig kitart:)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. június 27.

Ez az összetevő kombináció a szappanok egyik alapanyag kombinációja, melyet pálmaolajból és kókuszolajból állítanak elő. Az összetevő kombináció erőteljes felületaktív anyag és tisztítószer.