Nesti Dante

Ár:   1399 Ft   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   bioboltok, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2013. január 24.

Lelőhely:   bioboltok, Douglas
Kategória:   Szappanok

Az olasz tájak és városok hangulatát buja délszaki virágillatokban tobzódva jelenítik meg a Dolce Vivere pipereszappanok. Virágzó leander ,muskotályos szőlő és füge idézi fel az örök várost és az örök szépséget. Fő hatóanyag: kókuszolaj ,pálmaolaj.

Parabén-mentes. SLS-mentes.

Vicus

2020. január 24.

Nagyon kellemes, tartós illata van, nem szárítja a kéz bőrét. A gyönyörű csomagolás külön plusz pont. Magamtól nem vennék ilyesmit, de Anyukám oda meg vissza van érte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 24.

lolkabolka

2019. április 21.

Nagyon hasonlít a Nesti Dante Philosophia Lift illatára, azzal találkoztam előtte. Isteni illat mindkettő!!
Egy kis kis kitérőt engedjetek meg nekem: filmjelenetet szeretnék megosztani veletek a gyerekkoromból. Nem emlékszem sem a címére, sem a történetre már, olyan 8 éves kislány lehettem amikor láttam, de nagyon megmaradt az emlékeimben. Talán francia film lehetett mindenképpen déli és a jelenetben egy nagyon szép fiatal asszony fürdött. Talán egy rég chateu - ban, fehérre festett lábas fürdőkádban játszódott a jelenet. Régi ódon falak, romantikus mosdókagyló, madárcsicsergés, semmi luxus, esetleg a 40-es, 50-es éveket idézte a film. . A hangsúly a cselekményen és a szereplők érzelmein volt. Az asszony loknis haja fel volt csatolva, pár tincs a vállára omlott,szép napbarnított bőr, talán a fiatal Jane Fonda lehetett, vagy hozzá hasonló törékeny, szemtelenül fiatal szőke hajú gyönyörű nő. Ez a fiatal asszony egy hatalmas tömb szappannal fürdött. A chateu ablaka nyitva volt, egy nagy erdő ölelte körül, és az erdőben megbújva egy vele egykorú fiatal férfi megleste a nőt fürdés közben. Semmi erotikus nem volt a jelenetben - nyilván aki akarta tovább gonolhatta a jelenetet, de bámulatos egyszerűséggel mutatta be a női szépséget, tisztaságot, a férfi imádatát, csodálatát a nő iránt. Gyönyörűen átjött a nő bája, hangulata, harmóniája. Valószínűleg a férfi "tilosban járt". És ez a kis jelent itt kapcsolódik össze a francia, olasz, spanyol.. Stb nők által megtestesített világgal, milővel: a nőiességükkel.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 21.

Lanie

2019. március 3.

Pont olyan illat amit szeretnék árasztani magamból, csodálatos tisztaság illat, nem túlzó, nem tolakodó, de mégis finom. Istenem, de szeretem én ezeket a Nesti szappanokat!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 3.

szilva82

2018. augusztus 3.

Nagy szappanhasználó vagyok, és olvastam a Nesti szappanokról...majdnem mindenki szuperlatívuszokban emlegette őket...
Van boltjuk Budán, így rendeltem is menten tőlük, most akciósan.
Az egyik a Róma...az örök város...Audrey, Gregory....Nero...latin....pizza...pasta..etc
A csomagolás mesés, a mérete hatalmas/25 dkg/, kibontás után mintha egy illatbombát robbantottam volna...körbelengi a lakást....imádom...
Krémes, fügés, nekem inkább leander dominál, mint a muskotályos szőlő.
Abszolút nem szárít, és hosszú órákig érződik a bőrömön...:)
Anyunak a Caprit rendeltem..
Most még akciós, szerintem egy Szardíniát, talán Portofinot még...:P

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 3.

Van boltjuk Budán, így rendeltem is menten tőlük, most akciósan.
Krémes, fügés, nekem inkább leander dominál, mint a muskotályos szőlő.
Abszolút nem szárít, és hosszú órákig érződik a bőrömön...:)
Anyunak a Caprit rendeltem..
Most még akciós, szerintem egy Szardíniát, talán Portofinot még...:P

La-Fee

2018. január 27.

Ma vettem meg, annyira finom szappan, ez járt a fejemben, hogy ma ilyen kell nekem! Még karácsony előtt illatoltam meg, de akkor ajándékba vettem, tehát nem lett az enyém :) de most már igen :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 27.

Meluzina

2017. március 22.

Tegnap vettem meg :)
Gyönyörű a csomagolása,a kiszerelés kicsit problémás,szóval tényleg érdemes félbe vágni.
Na de az illata....elvarázsolt :)
Nem is emlékszem mikor éreztem ennyire kellemes,megnyugtató,nőies illatot.
Nagyon bízom benne,hogy nem fogja kiszárítani az amúgy hiperérzékeny bőröm... Ha mégis,akkor nagyon szomorú leszek.Életem illata :)
Értékelni csak az illat alapján tudom egyelőre,az masszív 5-ös :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 22.

Tegnap vettem meg :)
Na de az illata....elvarázsolt :)
Nem is emlékszem mikor éreztem ennyire kellemes,megnyugtató,nőies illatot.
Értékelni csak az illat alapján tudom egyelőre,az masszív 5-ös :)

Csumama

2017. január 11.

Nagyon finom, maradandó illatú szappan!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 11.

Nagyon finom, maradandó illatú szappan!

maria62

Korcsoport: >54
2015. november 7.

fantasztikus illat, nagyon sokáig elég, szeretem nagyon :-D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2015. november 7.

fantasztikus illat, nagyon sokáig elég, szeretem nagyon :-D

Judiit

2015. szeptember 7.

Isteni ! Egyszerűen mennyei az illata. Nagyon jól habzik. Leszoktam a márka szappanjai miatt a tusfürdőkről, mert egyszerűen ezek a szappanok jobbak. Jaaaa... amellett , hogy nem szárítja szét a bőröm az illata több órán át is elkísér.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. szeptember 7.

lilbenike

2015. augusztus 27.

Istenem ez maga a csoda az az illat maga a mennyorszag nem lehet betelni az illataval az egesz haz illatozik tole a boromrol nem is beszelve !
Osszegxujtom az osszeset az biztos!
Tiszta selymes puha tole az egezs testem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 27.

Osszegxujtom az osszeset az biztos!
Tiszta selymes puha tole az egezs testem!