Nesti Dante

Ár:   1590 Ft   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   bioboltok, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: azursatellite, Módosítva: 2015. július 31.

Lelőhely:   bioboltok, Douglas
Kategória:   Szappanok

Hidratál és lággyá, selymessé teszi a bőrt.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Greeka

2023. október 12.

Csodás illat, gyönyörű csomagolás. Sajnos én néhány használat után, amikor már kicsit lekopik a felszíni réteg, nem érzek semmilyen illatot, csak sima szappannosságot. A bőröm enyhén vízhiányos és szinte csikorgós leszek ha ezt használom, nagyon nagyon erősen szárít, így száraz-vízhiányos bőrre nem ajánlom. Az én bőrömön fürdés után semmi nem maradt meg belőle. Előnye, hogy nagy mennyiség és valóban nem mállik vagy repedezik szét. Nagyon szerettem volna szeretni, mert annyira finom illatokban kapható, így szekrény illatosítónak vettem párat, de csalódva tapasztaltam, hogy 1-2 hónap utána szekrényben is elillan az illata. Nagyon sajnálom, hogy nekem nem jött be.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. október 12.

umpalumpa

2022. szeptember 10.

Eddig ez a kedvenc azok közül, amiket használtam. Volt pár, finomak voltak, de nem emlékezetesek. Ha ez van raktáron, akkor kerül a vitrális kosaramba vásárláskor.
Édeskés, picit púderes, füge (?) illatú. A fiamon külösen szeretem érezni fürdés után a nyakába bújva. Amúgy szerényen marad a bőrön, az ember magán nem érzi igazán, de fürdés közben jóóó. Az állaga a szokásos tökéletes, krémes, lassan fogyó, nem repedező, végig elhasználható.
A következőt nem csak felezni, hanem negyedelni, esetleg harmadolni fogom a hatalamas mérete miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. szeptember 10.

dunaimano

2021. december 14.

Nagyon sokáig tartott, pedig egy pár hónapig fürdéshez használtam, majd utána kézmosásra. Ár-érték arányban nagyon megéri. Soha nem éreztem, hogy kiszárítaná a bőröm, vagy csikorgósra tisztítaná, pedig ez szokott a legnagyobb problémám lenni a szappanokkal. Kellemes szappan illata volt, nem túl erős, nem hagyta meg magát a bőrömön sokáig.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 14.

teus0022

2019. október 22.

az összes szappanának imádom az illatát intenzív és sokáig érződik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 22.

az összes szappanának imádom az illatát intenzív és sokáig érződik.

Csobanka

2019. szeptember 8.

Hónapokig tudtam használni. Habot csináltam és azzal mosakodtam. Gazdaságossága ellenére nem lett kedvenc mert szárította a bőrömet és összevetve a yamuna körömvirágos szappanjával, elég siralmas az eredmény...
Egyébként kellemes, kicsit nagyis az illata de nem marad meg. Sajnálom, hogy fügét sehogyan nem tartalmaz és semmiben nem is hasonlí rá és mandulát is csak proteinként és nem olajként, ráadásul az összetvők alján...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 8.

FarkasManka

2019. április 8.

Fantasztikus szerintem. Jól habzik , mennyei az illata remekül tisztít , nagyon sokáig elég, nem szárítja a bőrt. Gyakori vendég nálunk és csak azért nem állandó mert szappan mániám van és imádok a kézművesektől vásárolni. Én is elfelezem , mert az eredeti méret nem fér el a kezemben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 8.

sara1980

2019. március 11.

Kellemes az illata, egy kicsit azonban kemény szappan, olyan mintha egy tégla lenne, nem hasonlítható az állaga a kézműves szappanokéhoz, de a nagyüzemi módszerekkel gyártottak közül szerintem kiemelkedő minőségű, és tényleg sokáig elég.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 11.

Lanie

2019. március 3.

Hatalmas darab, olyan sokáig elég hogy csuhajja. A négyes pontszámot csak és kizárólag azért adnám neki, mert a kipróbáltak közül, hosszabb zuhanyzás után ennek van a legkevésbé nekem való illata. Minél tovább használom, annál inkább érzek rajta egy mellékillatot ami nem az enyém. Mindenesetre még így is sokkal de sokkal szívesebben használom, mint bármelyik más szappant amit valaha kipróbáltam más márkától, mert az én bőrömet valahogy mindig csikorgósra szárítják a szappanok.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 3.

natasa

2018. augusztus 31.

Jaj, ez is nagyon jó. Kézmosáshoz használom, nagyon szeretem. Annyira jó az illata, cseppet sem tolakodó, különlegesen finom. Már újra is vettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. augusztus 31.

Caitlin1222

2018. augusztus 12.

Az első Nesti Dante szappanom volt, ajándékba kaptam. Én elfeleztem, mert túl nagy, kényelmetlen vele fürödni, viszont az illata..ódákat tudnék zengeni róla. :) Sokkal kíméletesebb, mint a többi szappan, zsíros arcbőrömet kíméletesen szárítja, száraz végtagjaimat viszont nem szárította, nem lett fehér a bőröm zuhanyzás után, csak jókat tudok mondani róla.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 12.

Kis mennyiségben sürítő, átlátszatlanná tevő segédanyag, nagyobb mennyiségben pedig fizikai fényvédő.  A titanium dioxide mind az UVA mind az UVB sugarak ellen védelmet nyújt. Megfelelő védelmet biztosít a 290-350 nm hullámhosszú UV sugarak ellen, míg némi, de nem elégséges védelmet biztosít a 350-400 nm hullámhosszú sugarak ellen. Az egyik legsatbilabb és legbiztonásgosabb fényvédő összetevő. Kis hátránya, hogy "kozmetikailag" nem kellően elegáns, és hajlamos fehéres réteget hagyni a bőrön, amit nanomérte használatával lehet nagyban javítani. Lásd még Titanium Dioxid (Nano). (forrás)