Nesti Dante

Ár:   1590 Ft   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   bioboltok, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: azursatellite, Módosítva: 2015. július 31.

Lelőhely:   bioboltok, Douglas
Kategória:   Szappanok

Hidratál és lággyá, selymessé teszi a bőrt.

teus0022

2019. október 22.

az összes szappanának imádom az illatát intenzív és sokáig érződik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 22.

az összes szappanának imádom az illatát intenzív és sokáig érződik.

Csobanka

2019. szeptember 8.

Hónapokig tudtam használni. Habot csináltam és azzal mosakodtam. Gazdaságossága ellenére nem lett kedvenc mert szárította a bőrömet és összevetve a yamuna körömvirágos szappanjával, elég siralmas az eredmény...
Egyébként kellemes, kicsit nagyis az illata de nem marad meg. Sajnálom, hogy fügét sehogyan nem tartalmaz és semmiben nem is hasonlí rá és mandulát is csak proteinként és nem olajként, ráadásul az összetvők alján...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 8.

FarkasManka

2019. április 8.

Fantasztikus szerintem. Jól habzik , mennyei az illata remekül tisztít , nagyon sokáig elég, nem szárítja a bőrt. Gyakori vendég nálunk és csak azért nem állandó mert szappan mániám van és imádok a kézművesektől vásárolni. Én is elfelezem , mert az eredeti méret nem fér el a kezemben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 8.

sara1980

2019. március 11.

Kellemes az illata, egy kicsit azonban kemény szappan, olyan mintha egy tégla lenne, nem hasonlítható az állaga a kézműves szappanokéhoz, de a nagyüzemi módszerekkel gyártottak közül szerintem kiemelkedő minőségű, és tényleg sokáig elég.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 11.

Lanie

2019. március 3.

Hatalmas darab, olyan sokáig elég hogy csuhajja. A négyes pontszámot csak és kizárólag azért adnám neki, mert a kipróbáltak közül, hosszabb zuhanyzás után ennek van a legkevésbé nekem való illata. Minél tovább használom, annál inkább érzek rajta egy mellékillatot ami nem az enyém. Mindenesetre még így is sokkal de sokkal szívesebben használom, mint bármelyik más szappant amit valaha kipróbáltam más márkától, mert az én bőrömet valahogy mindig csikorgósra szárítják a szappanok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 3.

natasa

2018. augusztus 31.

Jaj, ez is nagyon jó. Kézmosáshoz használom, nagyon szeretem. Annyira jó az illata, cseppet sem tolakodó, különlegesen finom. Már újra is vettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. augusztus 31.

Caitlin1222

2018. augusztus 12.

Az első Nesti Dante szappanom volt, ajándékba kaptam. Én elfeleztem, mert túl nagy, kényelmetlen vele fürödni, viszont az illata..ódákat tudnék zengeni róla. :) Sokkal kíméletesebb, mint a többi szappan, zsíros arcbőrömet kíméletesen szárítja, száraz végtagjaimat viszont nem szárította, nem lett fehér a bőröm zuhanyzás után, csak jókat tudok mondani róla.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 12.

nyuszo

2018. május 31.

Elcsábultam a gusztusos csomagolás miatt, pedig már megvannak a kedvenceim a N.Dante csládból.... és mint utólag kiderült a füge illattal is hadilábon állok! De ez mit sem von le az értékéből, mert a párom ezt is örömmel átvállalta :)) nagyon tartós, jól tisztít, sokáig elég, minden-mentes, VEGAN-friendly....

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 31.

Csumama

2018. január 27.

Nesti mániás lettem azt mondhatom :) 5-6 félét kipróbáltam már de mindig visszavágyom őt! Finom enyhe illatú egyszerűen nem lehet abbahagyni... Ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 27.

Diana82

2017. november 13.

Ez a szappan valóban fantasztikus! A párom, akit egy cseppet sem izgatnak a kozmetikumok, még ő is megjegyezte, hogy ez mennyire jó és ilyet vegyünk máskor is. Na az már valami. Kézmosásra használjuk és nem szárít egyáltalán, ami szappanok esetében ritkaság. Az illatáról már másnál is olvastam, hogy Trussardi My name parfümére hasonlít és valóban. Én is elfelezem, de még így is hatalmas :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 13.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.