Nesti Dante

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   bioboltok, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: miraclum, Módosítva: 2012. május 7.

Lelőhely:   bioboltok, Douglas
Kategória:   Szappanok

A piros szőlő-áfonya színszappan élénkít és fényt ad.

Kiszerelés: 250 g

Ophelia

2015. szeptember 7.

Kellemes illatú, bár csak a második kedvencem, csodálatosan habzik, jól tisztít, lassan fogy. Sajnos nagy hátránya, hogy teljesen pikkelyesre szárítja a bőrömet :( testápolót persze lehet utána használni, de akkor meg oda a csodás illat... Kár érte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 7.

Lena800805

2015. április 23.

Abszolút kedvenc a kedvencek között. Pedig alapvetően nem szeretem a gyümölcsös illatokat. Nem szárít, tökéletesen tisztít. Már jó ideje csak alkalmanként használok tusfürdőt, mert a Nesti Dante szappanok minden igényemet kielégítik. Imádom, hogy a fürdőszobába belépve érezni lehet az illatát. Ha lehetne, öt csillagnál biztosan többet adnék.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 23.

Odil

2014. június 20.

Nagyon akartam és éppen annyira is szomorított el. Perverzióm a vörös szőlő illata, íze, mindene, van benne valami élénkítő és baljóslatú egyszerre, nagy ötlet volt Istentől. Az első, hogy az illatában inkább a klasszikus, nagymamáink szappanillata domináns púderesen, nemesen, ám egyszerűen. A másik, hogy szárítja a száraz bőrömet. Előbbit el tudtam fogadni, mert megkedveltem így is a szimatát, ám utóbbival nem tudok mit kezdeni. Krémesség, habosság, lágyság, finomság így mehet szekrényillatosítónak és csipkebugyit mosni.
Baszki, de tényleg szomorú vagyok, valaki vigasztaljon meg. :'(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 20.

Baszki, de tényleg szomorú vagyok, valaki vigasztaljon meg. :'(

grizus

2014. május 24.

Ajándékba kaptunk két Nesti Dante szappant. A szőlőset még ki se bontottuk, a másikat fogyasztjuk, és még mindig nem száradt ki, pedig egy átlag magyar szappan ennyi idősen már kuka! Nem is láttam még ilyet. Az igazság az, hogy nem vagyok egy szappanmániás, inkább tusfürdőzöm, de ez most tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 24.

Garu

2012. június 5.

Ajándékba kapta édesanyám, ő pedig nekem ajándékozta. Nagyon tetszett, jó volt az illata, a csomagolása csodálatos. Kicsit ez is szárított, de nem volt vészes!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 5.