Best of Beauty 2019

Neulii

Ár:   4500 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Dorathea, Módosítva: 2016. május 5.

Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Szérumok, Kezelések

Élettel telivé és ragyogóvá teszi a bőrt a megfelelő mennyiségű természetes AHA-val, hámlasztó összetevőkkel, és C-vitaminnal.

Nem tartalmaz parabént, mesterséges szinezéket, mesterséges ízesítőt és phenoxyethanolt.

ritaszeged

2018. október 3.

Ez a termék is a rutinom része, és bár már fogyóban van nagyon szeretem. Van hogy napokig használom és utána egy picit mást használok helyette, de nekem nagyon bevált. Áttetsző, víz szerű folyadékot rejt, amit én a kezemmel szoktam felvinni, kis ütögető mozdulatokkal. A termék első használatánál vagy az arra érzékenyeknél egy kis csípős érzés előfordulhat, de a későbbiekben én már nem tapasztaltam. Sokkal élénkebb és egyenletesebb a bőröm a használata mellett, általában ezt szoktam használni mint az intenzívebb hámlasztóimat főleg nyáron (persze fényvédő az alap mindig) . Nekem teljesen jól beleillik a rutinomba, és ha nem ezt de mindenképp fogok valami ehhez hasonló hámlasztós, c-vitaminos szérumot venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 3.

gilisztagila

2016. október 2.

A roseroseshop kommentelős játékán nyertem, még mikor elindították a termékláncot.
Azóta érte egy kis baleset (kiömlött utazás közben a nagy része) :(
DE! nem gondoltam volna, hogy ehhez a termékhez ennyire fogok ragaszkodni. Amikor elkezdtem használni, hát olyan semmilyen se volt. Vizes állagú cucc, reggel arcmosás után ez az első amit magamra paskolok, de nem is vártam tőle semmit, meg nem is nagyon éreztem az elején semmi különöset.
Na de aztán egy hétig nem volt velem, és ott megértettem! Kb. 2 hónap használat után és 1 hétnyi kihagyást rendesen megéreztem. Érdesebb lett bőröm, nem volt olyan puha sem, meg valahogy fakó lett az arcbőröm. Pedig sok koreai kencém van, de ennek a hiányát igencsak megéreztem. Egy szó mint száz.
Ha valaki nem érzi, hogy bármit is használna, akkor vizsgálja meg a bőrét egy hét nem használás után és észre fogja venni, hogy mégis mennyi mindent csinált ez a kis szérum! Szerintem szuper! Újrarendelős!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 2.

Azóta érte egy kis baleset (kiömlött utazás közben a nagy része) :(

Szandus

2016. május 6.

nem rég rendeltem, tetszenek az összetevői
ezt így elsőre leírnám, hogy ne lepődjön meg senki, miközben masszírozza/keni az arcára, hogy pár másodperc után iszonyat büdös szaga lesz (olyan háát nem tudok rá megfelelő szót, talán áporodott vagy kicsit ilyen rohadt növényi szaga lesz), de tényleg nagyon meglepődtem, de nem tudom, melyik összetevő teszi
meg vagyok elégedve vele szép lett a bőröm és hidratálja is sőt az államnál a kis fehér pattanásokat (vagy mik azok) csökkentette, szerintem amit ígér zt tartja
mondjuk engem meglepett, hogy az állaga kb mint a vízé és talán ez egy hátrány, hogy emiatt jobban fogy, de nagy adag (100 ml) szóval remélem minimum egy hónapig kitart napi kétszeri használat mellett
4500 körül rendeltem én is

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 6.

nem rég rendeltem, tetszenek az összetevői
4500 körül rendeltem én is

Antioxidánsok: Ascorbic Acid
Hidratálók: Butylene Glycol, Betaine, Sodium Hyaluronate
Kémiai hámlasztók: Glycolic Acid
Vitaminok: Panthenol, Ascorbic Acid

Az európai homoktövis desztillálásából nyert vizes oldat. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint ízesítő, maszkoló (szagokat, ízeket semlegesítő) hatású összetevő és illatanyag.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology