Neutrogena

Ár:   899 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,8 g   Bőrtípus:   Száraz

A krémet és az összetevőket feltöltötte: maszala, Módosítva: 2013. február 16.

Kiszerelés:   4,8 g
Kategória:   Ajakápolók
Bőrtípus:   Száraz

Azonnali és hosszantartó enyhülés a száraz és kicserepesedett ajkakra. Hidratálókban gazdag összetevői révén megnyugtatja és puhává varázsolja az ajkakat, míg 20-as fényvédő faktora hosszantartó védelmet biztosít még szélsőséges időjárási viszinyok között is.

Használja rendszeresen az azonnali nyugtató hatás és ajkai védelme érdekében.

Bőrgyógyászok által kifejlesztve

Jayf

2021. április 8.

Nem értem hogyan térhetnek el ennyire a vélemények. Szerintem aki jónak ítéli ezt az ajakápolót, az még nem használt igazán jót. A Primus gyógyszertári ezerszer jobb és még olcsóbb is. Kemény labello állag, minimális hatás. Nem mondom, hogy kuka, de kb csak fenntartásra jó, kicserepesedett, száraz ajkakra haszontalan (és pont arra találták ki elvileg).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 8.

Eoryorsi

2021. április 5.

Nem szeretem nagyon szárít. Kukában végezte.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 5.

Nem szeretem nagyon szárít. Kukában végezte.

Zdenka

2021. április 5.

Egyet kell értsek Jutka1989 korábbi véleményével, mindenben.
Nem vagyok egy rendszeres ajakbalzsamozó, éppen ezért ha szükségem van rá, mert cserepesre száradtak az ajkaim, akkor elvárom, hogy a célt teljesítse, legalább minimális szinten. És ez ne azt jelentse, hogy egész nap gondoskodnom kelljen arról, hogy legyen rajta egy réteg! De ha már benne áll a pénzem és nincs más alternatíva kéznél, ám legyen; kenegetem egész nap - csak minek? Míg rajta van, felpuhul a szárazság, majd amint lekopik, mintha meg sem történt volna az egész.
Na ezért jutok mindig oda, hogy hiába kerül kétszer annyiba az Uriage Cica ajakápolója, ám cserébe egy évig is kitart, mert nem kell kényszeredetten balzsamozgatni a számat ahhoz, hogy másnapra ápolt megjelenést érjek el vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 5.

Egyet kell értsek Jutka1989 korábbi véleményével, mindenben.

zsebicat

2021. április 1.

Évek óta használom, jobban szeretem, mint a Carmexet, főként azért, mert nem hagy olyan nehéz érzetet az ajkakon. Néha viszont úgy érzem, nem elég, valami erősebbre lenne szükségem, ezért csak 4 csillagot kap.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 1.

Cseresznye1006

2021. március 22.

Nem vagyok egy megrögzött ajakápoló, ezért általában csak akkor veszem elő, mikor már baj van... Ezt a terméket is akkor szereztem be,mikor már kicserepesedett a szám. Pár nap alatt rendbehozta, kellemesen csalódtam. Állaga jó, nem ragad, illata is jó. Plusz pont a 20-as fényvédőért.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. március 22.

Kitti_K

2021. március 5.

Folyamatosan cserepes száraz ajkaimnak megnyugvást jelent. Nem szoktatja rá az embert a gyakori használatra, mint a legtöbb ajakír. Sokáig elég, így megéri az árát. Semleges az illata, nem ragacsos az állaga,selymes állagú.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 5.

noricza

2021. február 27.

Még nyugdíjas koromban is ezt fogom használni :) Krémes, jó az állaga sokáig elég. Kellemes az illata teszi a dolgát. Kicsit drága de megéri a többi ilyen ajakápolóval szemben mindenképp nyerő. A fényvédő plusz pont, nekem tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 27.

incifinci28

2021. február 14.

Akciòsan vettem, annyit megért... szerintem nem nagyszám. Jò illata van, krémes állaga, nem rakòdik le a szájon de hamar eltűnik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 14.

Szandrushka

2020. november 3.

Ajándékba kaptam egy rendelés mellé, nagyon örültem, mert szerettem volna már amúgyis kipróbálni egy új ajakápolót. Számomra nem csodaszer, de teszi a dolgát, részemről lehetne kicsit zsírosabb, bár én már csak akkor szoktam felkenni, amikor kiszáradtak az ajkaim és gyors segítségre lenne szükség. Valószínűleg most még nem fogom megvásárolni magamtól, inkább továbbkísérletezek más ajakápolókkal, de mindenképpen elhasználom és talán visszatérek hozzá egyszer.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 3.

bleauwsy

2020. október 12.

Nagy kedvencem, minden táskában van nálam egy. Gyorsan hidratál, tartós és jó zsíros is, a nagyobb cserepekkel is képes nálam megküzdeni, még ha eltüntetni nem is. Szeles, hideg időben sem hagy cserben. Sok termék kipróbálása után, ez hozta meg számomra a mindent bevált és sosem csalódok érzést.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. október 12.

Antioxidánsok: BHT
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol
Hidratálók: Propylene Glycol

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2