Neutrogena

Ár:   999 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,9 g   Bőrtípus:   Száraz

A krémet és az összetevőket feltöltötte: maszala, Módosítva: 2021. november 29.

Kiszerelés:   4,9 g
Kategória:   Ajakápolók
Bőrtípus:   Száraz

Azonnali és hosszantartó enyhülés a száraz és kicserepesedett ajkakra. Hidratálókban gazdag összetevői révén megnyugtatja és puhává varázsolja az ajkakat, míg 20-as fényvédő faktora hosszantartó védelmet biztosít még szélsőséges időjárási viszinyok között is.

Használja rendszeresen az azonnali nyugtató hatás és ajkai védelme érdekében.

Bőrgyógyászok által kifejlesztve

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Vira87

2022. május 13.

Nekem bevált, igazán krémes állagú, barátságos az illata és hosszan tartó hatása van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. május 13.

tudatosborapolas

2022. április 24.

A fényvédelem és a gyerekkori síelős emlékek miatt vettem meg. :)

Az összetevők miatt 4*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 24.

A fényvédelem és a gyerekkori síelős emlékek miatt vettem meg. :)

Az összetevők miatt 4*

pandahapci

2022. február 24.

A Krémmánia boxból lett meg, magamtól nem igazán vettem volna meg. Nekem túl könnyed állagú, nem igazán vált be.(a kedvencem a carmex). az SPF miatt nagyon jól jön a táskában, elhasználom emiatt, de nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. február 24.

Viviencsv

2022. február 24.

Mindig leárazva vásároltam meg. Annyit pont megért, egy ezrest nem biztos, hogy kiadnék érte. Az én ajkaimat elég szépen rendben tartja, puhává teszi, az állaga krémes, az irodába pedig tökéletes. Nem adnám a karom rá, hogy a kemény hidegben is jól teljesít, de egyelőre meg vagyok vele elégedve.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. február 24.

Formidable

2022. január 13.

Nem életem ajakápolója, viszont szívesen nyúlok érte, mert napi többszöri használat mellett rendbeteszi a kissé sebes ajkakat is, illetve hatékonyan véd a hideg, a szél és az SPF20-nak köszönhetően a nap ellen is.
Azt viszont muszáj megjegyeznem, hogy irtóra figyelni kell, ha fehér tubusos Neutrogena ajakápolót vesz az ember, mert csak itt KrémMánián három van fent, ami igencsak hasonló, és beletelt egy kis bogarászásba, mire rájöttem, melyik adatlap is tartozik az enyémhez. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. január 13.

Uveggalamb

2021. december 10.

Sajnos nem vettem észre, hogy ez is egy SPF -es ajakápoló, és úgy tűnik nekem ezek estére nem hogy nem jók, egyenesen tönkreteszik a számat. Nem hozzák helyre a lassan már állandóan cserepes és húzódó ajkaimat , lassan de biztosan teljesen leromlik az állapota, kb elmosolyodok és felreped a bőr és vérzik. Be fogok szerezni valami sima egyszerű SPF érték mentes ajakápolót és várom a csodát, hátha tényleg ez a gond. Ha viszont más, akkor szimplán használhatatlan cucc ez is, sajnos a Krémmánia boxban is ez volt, így most van egy duplikációm is, az életbe nem fogy el majd:( Sztem az illata is nagyon masszív, nekem ez szájon nem kellemes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 10.

pviviana

2021. november 16.

Nem volt a kedvenc ajakápolóm, úgyhogy ezt választottam helyette.. szerintem annyira nem hatásos, legalábbis nekem nem elég. A sok orrfújástól teljesen kicserepesedett az ajkam felül, de hiába kenem vele, nem puhítja fel. Amit viszont teljesen indokolatlannak tartok, az az erős parfümös illata. Ha véletlenül a számba kerül, olyan, mintha a parfümöt ettem volna meg. Mindenképp el fogom használni, de újra nem veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 16.

ppetruc

2021. október 30.

Izotretinoin kúra mellett az egyik legtöbbet használt ajakápolóm. Segít, de kell mellé más hidratáló formula is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. október 30.

vocy

2021. július 16.

Nem csodaszer, nem is rossz, olyan közepes. Tetszik, hogy SPF20as fényvédő van benne. Hidratál és teszi a dolgát, de semmi extra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 16.

Eli_13

2021. június 28.

Ez a legjobb ajakápoló. Mikor kifújj a számat a szél, este lefekvés előtt felkenem, reggele nyoma sincs a kellemetlen érzésnek. Imádom, már többször újra vettem, sőt már semmilyen másik ajakápolót nem veszek évek óta.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 28.

Antioxidánsok: BHT
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol
Hidratálók: Propylene Glycol

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2