Neutrogena

Ár:   1599 Ft és 2199 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   250 ml és 400 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Adrienna, Módosítva: 2018. január 16.

Ár:   1599 Ft és 2199 Ft
Kiszerelés:   250 ml és 400 ml
Kategória:   Testápolók

Úgy alakították ki, hogy azonnali nedvességet és lágyságot eredményezzen a bőrön. A könnyű, nem zsíros formula ötvözi az intenzív hidratálást és a testápoló gyors felszívódását a szatén lágyságával. A szezámolajjal dúsított krém egész napos bársonyos érzetet nyújt. Ez a nem zsíros, gyorsan felszívódó formula azonnal beszívódik a bőrbe, így nem kell várni, hogy felöltözzön.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Jelizz

2021. január 18.

Tipikus Netrogena illat es minoseg!
Tenyleg eleg olajos/zsiros krem. Sajnos a kezeimet nem hidratalja elegge de a testem tobbi resze szereti. Meg arcra is hasznalom ,de sajnos a parfum miatt egy kicsit csip.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 18.

Tipikus Netrogena illat es minoseg!

Lilu237

2021. január 4.

Akciósan vettem 1200 Ft-ért, nagyon megérte az árát, szuper jól hidratál, az állagát tekintve számomra a nehéz krémek csoportjába tartozik, ezért meg kell találni a megfelelő mennyiséget, lassabban szívódik, de másképp nem is tudna jól teljesíteni. Kismama vagyok, ezért különösen fontos most a bőröm hidratálása, a kritikus területeken (pocak, mell,popsi) testolajjal használom, azzal is szuperül működik, pedig ahogy írtam testes egy krém. A leginkább szembetűnő pozitív hatása, hogy a kézfejemet is képes rendben tartani, amire eddig csak a gyógyszertári A- vitaminos kevert kézkrém volt képes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 4.

biju94

2020. október 14.

Életemben először tegnap próbáltam ezt a terméket és magát a Neutrogéna márkát.
A Tescoban akciósak voltak, gondoltam teszek egy próbát, 1200 ft-ért ekkora kiszerelés nagyon megéri. Az összetevői rendben voltak, a többiben találtam szilikont( ami ebben is van) és egy rakás parabént, ami miatt nem mertem megvenni, így erre esett a választásom. Amit tapasztaltam az meglepett, (mert egyébként sokat nem vártam tőle) az ujjaim között ki van sebesedve a bőröm a sok-sok kézmosás és kézfertőtlenítás miatt, és tegnap óta szemmel láthatóan csökkentette ezt a szárazságot.
Az illata picit sok sokadik használatra, ill. az arcomon nem tudom használni egyáltalán, mert minden alkalommal csípi...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. október 14.

Életemben először tegnap próbáltam ezt a terméket és magát a Neutrogéna márkát.

sztinke

2020. május 28.

Ajándékba kaptam karácsonyra. Most fogyott el. És igazából azért most, mert tök jó gazdaságos. Rendszeresen csak ezt használtam december óta, viszont annyira jól hidratál, hogy nem szükséges minden nap használni. A sűrű állag ellenére tényleg elég könnyen beszívódik, az illatát se untam meg, habár elég erős.
Kimondottan megszerettem, nem irritál, de jól és tartósan hidratál. Esélyes, hogy télre beszerzem. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 28.

Snowflake96

2020. január 28.

Ez volt a tavaly téli testápolóm és most látom csak, hogy nem is véleményeztem, pedig nagy kedvenc volt. Az eddigi egyik legjobb. A pumpás kiszerelést imádtam, jó volt az illata, de egyáltalán nem tömény és egész hosszan tartóan hidratált. Ez nem az a fajta, ami csak akkor ér valamit, ha minden este használjuk. Nekem télen a heti 2, néha 3 már bőven elég volt, ennél többet nem szeretem kenni magam semmivel.
Amúgy tényleg gyorsan beszívódik, de azért nem azonnan, pár perc kell neki, ami még mindig szép teljesímény ilyen szintű hidratálás mellett. (Rögtön tudtam így is öltözni, annyira azért nem volt ragacsos.) Nagyon tudom ajánlani, de inkább csak szárazabb bőrre. Szeretek új termékeket kipróbálni, de valószínűleg ezt is újra fogom még venni, mert nagyon szerettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 28.

Sanyi76

2019. szeptember 14.

Ma vettem a Tesco-ba, kedvezményes, 1244 forintos áron. Többféle Neutrogena termék volt leárazva 20-25%-al, nehéz volt választani. Gyorsan felszívódik (kb 10 perce kentem be magam vele, és már ütögetem a billentyűt, nem hagy nyomot). Kellemes, visszafogott illata van. Ha lefogy ez a mennyiség (400 ml), akkor tudok bővebb véleményt írni, úgy néz ki, hogy be fog válni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. szeptember 14.

ponczedina

2019. január 7.

Mindenképp ki akartam próbálni a Neutrogena testapoloit is, mivel a kézkremük kifejezetten tetszett. Olvastam a korábbi kommenteket erről, hogy mennyire megvannak elégedve vele, de én azt kell mondjam nekem nem lett befuto. Oke, szépen végzi a dolgát, hamar beszivodik, hidratál, de valahogy mégis marad egy ragadós felület a bőrön (bár ez lehet csak nálam). 400 ml-s kiszerelést vettem, nagy bátran, de úgy gondolom kifejezetten ez a testapoló nem lesz újra vevős Egy hét használat után 3 csillag, de meglatjuk mit hoz a tubus alja. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 7.

pici24

2018. december 3.

Az Eucerin testápoló helyett kerestem egy jó minőségű, de árban kedvezőbb testápolót.
A bőröm érzékeny és száraz, és ez a testápoló szépen teszi a dolgát. Gyorsan beszívódik a bőrbe, és nem hagy ragacsos érzést.
Ami apró negatívum, mikor a pumpa már nem adagol, még akkor is sok testápoló marad a flakonban, főleg a 400ml-es kiszerelésnél.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 3.

Ingrid123

2018. július 8.

Nagyon jó testápoló. Elég száraz a bőröm, de gyakran nincs türelmem a kenegetéshez. Ez a testápoló tökéletes megoldást nyújt: szuperül hidratál, gyorsan beszívódik és annyira tartós a hatása, hogy kb. egy hónap használat után már nem kell naponta testápolóznom. Valóban drágának tűnhet, de mivel tartós hatású és a pumpás kiszerelés miatt jól adagolható így mindenképpen megéri az árát. Ajánlom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. július 8.

KezdoManias

2018. május 6.

Remélem az, hogy a 2. összetevő glicerin, hosszú távon nem fog ártani. Mert egyébként azonnal beszívódik, kellemes az állaga, kellőképp hidratálja a most épp közepesen száraz bőröm.
Nekem is nagyon tetszik a pumpás kiszerelés, kényelmes, praktikus, végre nem kell rázogatnom a tubust, amivelpersze mindig beterítem a fürdöszobát... Egyelőre csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 6.

Antioxidánsok: Ascorbyl Palmitate, Tocopherol, Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Ascorbyl Palmitate, Tocopherol, Tocopheryl Acetate

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0