Neutrogena

Ár:   2399 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   400 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: pniki93, az összetevőket feltöltötte: Viik, Módosítva: 2023. április 26.

Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

2023-ban megújult összetétel!

• Hidratáló glicerint tartalmaz
  • A nyugodtabb, védettebb és puhább érzetű bőrért
  • Bőrgyógyászok közreműködésével kifejlesztve
  • Illatanyagmentes

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Lillalaland

2024. április 30.

Nagyon jól ápolja a száraz bőrömet. Nehéz krém, de ennek ellenére is jól beszívódik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2024. április 30.

IIvikiII

2024. április 20.

Miért változtattak az összetevőkön??? Nagyon mérges vagyok.

Nem néztem az összetevő listát, de változott a csomagolás és maga a krém is.

A krém most már kevésbé testes, mintha felhígították volna. Aztán amire számítottam: kicsapta az érzékeny bőröm. Nagyon csíp, be is pirosodtam tőle, kipattogtam, stb. Tény, hogy nem mindig irritál ilyen szinten, de korábban ilyen soha nem volt, míg más volt a krém állaga is. Sok évig a legjobb testápoló volt, sajnálom, hogy ennek most vége és kereshetek újat. Gagyi lett és azzal szemben, amit a címke ígér, pont érzékeny bőrre nem jó már.

Arról nem is beszélve, hogy a nyomófej is szuper gagyi lett.

Örülök, hogy átejtik a vásárlókat... Ugyanazért (vagy maximum magasabb) árért szarabb termék. Ha simán az áron emelték volna, inkább lenyelem, mint azt, hogy valami jól bevált helyett újat keressek.

Összefoglalva, akinek érzékeny a bőre, inkább próbálkozzon mással, mert ez a testapoló borzalmas lett a saját korábbi minőségéhez képest.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. április 20.

Miért változtattak az összetevőkön??? Nagyon mérges vagyok.

Nem néztem az összetevő listát, de változott a csomagolás és maga a krém is.

Arról nem is beszélve, hogy a nyomófej is szuper gagyi lett.

Csilla_Csilla

2024. február 22.

Nagyon tetszik ez a testápoló! Selymes, könnyen kenhető krém, ami ráadásul jól hidratál. Praktikus a tubusa is, jól kezelhető. Végre nem érzem azt, hogy bekenem magam és rám ragad a pizsama.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. február 22.

Tami7

2024. január 17.

Tökéletesen teljesíti, amit ígér: hosszan hidratál, szépen beszívódik és neutrális illatú. Jár az öt csillag!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2024. január 17.

sigma

2023. december 29.

Mindenképp illatmentes testápolót kerestem, és ezen akadt meg először a szemem. A Neutrogenától használtam már ajakápolót, kézkrémet, egyikben sem csalódtam, úgyhogy nem is keresgéltem tovább. És nem is kell, mert teljesen meg vagyok elégedve vele, kevés kell belőle, nagyon hamar beszívódik, nem hagy ragacsos érzést, csak pihe-puha bőrt. A hidratáló hatásával teljesen meg vagyok elégedve, nem irritál. Nem kérdés, hogy 5*!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. december 29.

Hinako

2023. november 5.

Okt. 23. Anyukám Neutrogena fanatikus, úgyhogy úgy döntöttem, a drágább krémek helyett inkabb kipróbálom ezt, 2000 forintot megér. Hát szerintem ez a krém sokkal többet ér, nekem teljesen rendbetette a bőröm és még a párom is dicsérte az eredményt (ami nagy szó, mert neki soha semmi nem tűnik fel :D). Olyan pihe-puha és jól hidratált lett az amúgy hófehérre, pergősre száradó lábam, hogy az maga a csoda. Fürdéshez a Bioderma atoderm (sárga) tusfürdőjét használom, az már önmagában is bivalyerős a szarazsággal küzdőknek, de ezzel a neutrogenával kiegészítve újjászülettem.
Lehet, hogy valakinek túl ragacsos, de én nem panaszkodom. Zuhanyzás után bekenem magam, mosok fogat, arcápolás, és mire bebújok a pizsibe, már fel is szívódott, nem ragad. Érzem ugyan, hogy bekrémeztem magam, de nem gyűjt szöszöket, nem kukacosodik, reggelre pedig PUHA lesz a bőröm. Konkrétan esténként alig várom, hogy használhassam. Télen ez mindenképp alapdarab lesz.

Edit:
Nov. 5.
Annyira helyrehozta a bőröm, hogy nem is kell minden zuhanyzás után használnom, elég 3-4 naponta. Ilyen csodát testápoló még nem tett velem, tényleg hosszútávon hidratál.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. november 5.

Edit:
Nov. 5.

Zsa14

2023. október 17.

Télen használom, akkor hajlamos a bőröm kiszáradni. Nekem nem szívódik be teljesen, hagy maga után egy kis ragacsos érzetet, abban lehetne jobb, ennek ellenére jól hidratálja a bőröm.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. október 17.

munoom

2023. augusztus 18.

Próbáltam már pár testápolót, de jelenleg ez nálam a befutó. Remekül beszívódik, jól hidratál, és parfümmentes, ami nálam plusz pont.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. augusztus 18.

duchess_g

2023. július 12.

Mindenmentes, persze probaljuk ki... Gyogyszertari kenocsre hajaz nekem kicsit elsore, ugyanakkor megkapjuk vele a szokasos Neutrogenas geles allagot is, illetve enyhen ragacsos erzetet. Olvasgattam az elozo velemenyeket; en leszek a kivetel, en a Mixara szavazok ezzel szemben. A hidratalo hatasaval nem vagyok teljesen elegedett es azt a tipikus Neutrogenas zavaro erzetet hagyja a boron, plusz nem azt erzem, hogy olyan nagyon kimelo lenne, valahogy nem 100%-os a boron. Ez pl. a kezemre sem jo, a Mixa igen (tudom, hogy a testapolo nem oda valo, de szamomra ez jo indikatora annak, hogy mennyire jo minosegu/,,kimelo’’ valami). Raadasul bar parfummentes mindketto, a Mixatol jo illatu marad a borom (vagy legalabbis semleges illatu), addig ennek - nem tudom szebben mondani :D - hasznalt pelus ,,illata’’ van a boromon. A borom pedig olyan szaraz utana masnapra, mint a gagyi testapolok utan. Egyetlen elonye lehet a Mixahoz kepest, talan a nyari melegben jobban elbiselheto, mert ez inkabb geles, a Mixa zsirosabb.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. július 12.

kovacsdora2004

2023. július 3.

Csodálatosan hidratal, pedig nekem nagyon száraz a bőröm. Akár 2 napig is kitart a hidratáció.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2023. július 3.

Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Felületaktív anyag, emulgeálószer, tisztítószer. Különösen népszerű összetevő a fényvédőkben, mivel igen gyengéd stabilizáló emulgeálószer és fokozhatja az SPF-védelmet és növelheti a formula vízállóságát. A kozmetikumokban a Potassium Cetyl Phosphate legmagasabb koncentrációja 8,3%, ezt a mennyiséget jellemzően szempillaspirálokban használják.

Bőrpuhító (emolliens), emulzió stabilizáló, felületi hártya képző, hajfixáló és sűrűség szabályozó anyag, mely tömegének akár 100-1000-szeresét is képes felszívni vízben.