Neutrogena

Ár:   1590 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   400 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: pniki93, Módosítva: 2021. január 20.

Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

• Hidratáló glicerint tartalmaz
  • A nyugodtabb, védettebb és puhább érzetű bőrért
  • Bőrgyógyászok közreműködésével kifejlesztve
  • Illatanyagmentes

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

SzReni85

2022. június 11.

A kedvenc testápolóm! A drága La roche és hasonló árfekvésű termékeket is veri!
Sokkal jobb álagra mint a Mixa hasonló kategóriás testápolója,amit egyébként szintén szerettem,még őt ki nem próbáltam 🙂
Kellemes bőrérzet,megfelelő hidratálás!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. június 11.

A kedvenc testápolóm! A drága La roche és hasonló árfekvésű termékeket is veri!
Kellemes bőrérzet,megfelelő hidratálás!

SweetLikeMee

2022. május 15.

Most használtam el belőle egy tubussal, és messze a legjobb testápoló, amit valaha használtam. ;)
Drogériás viszonylatban, Ő a drágább árkategóriát képviseli, de lelkemre mondom, hogy simán felér egy dermokozmetikummal.
A pumpás kiszerelés rendkívül praktikus, az egész csomagolása számomra professzionális/luxus hatást is kellt, szóval tetszik na! :D
Az viszont probléma, h az utolsó adagokat már nem hozta fel a pumpa, ezért, nagy nehezen, de félbe kellett vágnom a flakont, h kinyerhessem az utolsó cseppeket is.
Maga a krém imádnivaló, könnyedén "siklik" a bőrfelszínen, kellően hidratál, de az ápoló/"visszazsírozó" hatása miatt vált kedvenccé.
A benne lévő mineral oil-ok teszik Istenivé ezt a formulát, ráadásul nem nehezíti el a bőrt, nem hagy zsíros/tapadós érzetet maga után, könnyen beszívódik. Ekcémásoknak kifejezetten ajánlják is a mireal oil-okat, mivel ezek kb. a legirriációmentesebb emolliens-ek a világon.
A szilikon tartalma miatt, extrán selymes érzetetű utána a bőröm, amit imádok, mivel, olyan érzés, mintha primert használtam volna az egész testemen! :)
Hála az égnek a Neutrogena, ebből a termékéből kifelejtette a drying alcoholokat meg az illatanyagokat, így egy tökéletesen illatmentes verziót kaptunk, amit kifejezetten ajánlok érzékeny, ekcémás embertársaim figyelmébe.
Huzamosabb ideig használtam az arcomra is, és meglepő módon nem tömítette el a pórusaimat, nem okozott komedókat sem. Volt, h arctisztítás után, nem volt kedvem/időm/energiám végigcsinálni a szokásos arcápolási rutinkámat, és csak őt kentem fel egy lépésben az arcomra, és másnap nem hiányolt az én (kombinált) arcbőröm extra hidratálást.
A Neutrogena termékfelhozatal, csak itthon ennyire gyér. Már hosszú évek óta lehet kapni itthon a márkát, viszont én, aki figyel arra, h mit ken magára, csak most jutottam el odáig, h egy értelmes INCIvel rendelkező terméket is felleljek a márkától. Külföldön SOKKAL jobb a felhozatal, remélem mi is minél hamarabb felzárkózunk! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. május 15.

Emesee

2022. május 11.

Én is OSZ-nél találkoztam ezzel a termékkel, és már egyet ki is végeztem+meg is vettem a következőt.:D Ami nálam nagy szó, mert eddig még egy testápolót se tudtam elhasználni teljesen. Viszont ez a termék nagyon bejött, megfelelően hidratál, gyorsan beszívódik, nem hagy ragacsos érzetet, az ára is baráti. Számomra ilyen egy tökéletes testápoló.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. május 11.

Dorci94

2022. május 10.

Okosszépségnél leltem rá, anno egy posztjában.
Elsősorban azért vettem meg, mert a hátam felső részén/vállamon olykor problémás a bőröm és ugyanúgy használom a megfelelő szérumokat, hámlasztókat oda is.
Kellett valami olyan hidratáló, ami illatmentes mégis könnyű.
Az arckrémemet mégsem kenném akkora felületre is, mert anyagilag csődbe mennék 😃
Úgyhogy kipróbáltam ezt a kis csodát.
Be kell vallanom, sajnos nem vagyok egy nagy kenekedős, ami a testápolózást illeti.
Heti 1-2 jön össze általában.
De ebből a termékből ez pont elég, legalább is az én testemnek.
Pár napja az egyik kolléganőm elment mellettem és véletlenül hozzám ért, majd megjegyezte, hogy milyen puha a bőröd.
Szuper kis termék, teszi a dolgát, újravevős!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 10.

Okosszépségnél leltem rá, anno egy posztjában.
Kellett valami olyan hidratáló, ami illatmentes mégis könnyű.
Úgyhogy kipróbáltam ezt a kis csodát.
Heti 1-2 jön össze általában.
De ebből a termékből ez pont elég, legalább is az én testemnek.
Szuper kis termék, teszi a dolgát, újravevős!

Viki4444

2022. március 23.

Én a száraz könyökömre és a télen viszkető lábaimra vettem. 2-3 nap alatt rendbe tette a problémákat, napi egyszeri használat mellett. Az állaga könnyen kenhető és gyorsan beszívódik. Száraz sarokra is nagyon jól bevált.
Az én verzióm illatanyagmentes, amit egy kicsit bánok, mert szeretem ha illatos a testápolóm. Talán ez az egyetlen hátránya ennek a terméknek. Ja és a tégelyes csomagolás jobb, mert abból ki lehet szedni az utolsó cseppig. A pumpás ilyen szempontból macerásabb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 23.

Lorna

2022. február 1.

Tökéletes testápoló, annak aki illatmentes és hatékony testápolót keres. Baráti áru, nem zsíros, illatmentes, gyorsan beszívódik, rögtön fel tudok utána öltözni.
A dobozra rá is van írva azonnal megnyugtatja és hidratálja a bőrt. Teljesen tartja ezt. Nem húzódik utána a bőr. A hatása nem tart sokáig, naponta, kétnaponta újra kell kenni. Pumpa plusszpont.
Lehet ha valakinek nagyon száraz a bőre neki valami testesebb krém jön be én csak a túl sok illatozó tusfürdőt használok száraz bőrről tudok nyilatkozni.
Update: plusszpont, hogy borotválkozás után is lehet használni és nem csíp.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. február 1.

Update: plusszpont, hogy borotválkozás után is lehet használni és nem csíp.

kocosfox

2021. március 2.

A TESTÁPOLÓ!
Nagy betűkkel, felkiáltójellel.
Igen, már nagyon-nagyon sok éve használom az elődjét, testre - arcra - kézre.. Mindig van belőle a táskámban is, egy kis utazós flakonba töltöttem belőle, a kezeimmel ezerszer nagyobb csodát tesz mint bármilyen más zsíros kézkrém..
Esti rutinként az arcomat is vele ápolom, egyszerűen tökéletes.
Kipróbáltam már a többi verziót is, de azok vagy nem voltak ilyen hatékonyak, vagy zavart az illatuk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 2.

A TESTÁPOLÓ!
Nagy betűkkel, felkiáltójellel.
Esti rutinként az arcomat is vele ápolom, egyszerűen tökéletes.

pniki93

2021. február 25.

Egy teljes flakon elhasználása után írom a véleményemet. Illatanyagmentes testápolót kerestem, mert mostanában nagyon hisztizik a bőröm, főleg a karomon és nem szerettem volna tovább irritálni. Picit több hidratálásra számítottam, tekintve hogy elég sűrű krém, viszont nyárra pont tökéletes. Hamar felszívódik, de másnap reggel volt, hogy néhány szárazabb részen újra kellett kennem, emiatt viszonylag gyorsan elfogyott. Nyakamon és dekoltázsomon több nagyobb pattanás jött ki, nem tudom hogy emiatt-e, de erre gyanakszom, mert az a terület kivételesen problémamentes szokott nekem lenni :D amint elhasználtam és áttértem egy másikra, több pattanás nem jött ki. Nem volt rossz, szerettem, biztos lesz még, hogy valamikor újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 25.

Antioxidánsok: Tocopherol

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.