Neutrogena

Ár:   1599 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: Guttmann Natasa, az összetevőket feltöltötte: picur0306, Módosítva: 2018. február 8.

Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

24 órás ápolás és védelem a bőrnek.

Vivikee

2020. június 26.

Praktikus adagolású, nagyon kellemes krém. A hatását még másnap is érzem, jól hidratálja a bőrömet, nekem plusz pont,hogy illatmentes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 26.

Dana1983

2020. június 10.

A kisfiam kiszáradásra hajlamos bőrére eddig a Babydream testápolóját használtam, de az nagyon híg és másnapra ugyanolyan száraz volt a bőre. Utánanéztem itt, hogy melyik testápoló lenne a legjobb ami nem tartalmaz illatanyagokat és alkoholt, valamint nem kell minden nap kenni. Ezt választottam és nagyon elégedett vagyok vele! Hamar beszívódik, nem kell sok belőle, nagyon jól hidratál, a pumpás adagolója is jó. Maradok ennél!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 10.

humankind

2020. június 5.

praktikus a pumpás csomagolás, gyorsan beszívódik és jól hidratál, szívesen nyúlok érte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. június 5.

asszembocicsoki

2020. február 20.

Csoda!! Az első testápoló, aminek a hatása TÉNYLEG hosszantartó és nem kell naponta 2x újrakenni. Olyan száraz volt a bőröm mikor vettem, hogy fájt, húzódott és viszketett egész nap. Mostmár simán napokig is ki tudom hagyni a kenegetést, így hogy csak ezt használom. Szeretem, hogy illatmentes és kb. 2 perc múlva lehet öltözni, mert gyorsan beszívódik.
Külön plusz pont a pumpás fejért, szeretem hogy ilyen higiénikus és precízen adagolható. Az ára meg pláne ajándék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 20.

Krin003

2019. december 30.

Ez a testápoló egy csodaszer. A cserepes, főleg lábszáron nagyon száraz bőrömet nagyon puhává varázsolta. Hamar beszívódik, az én bőröm csak úgy itta ezt az elixírt. Utáltam a testápolókat, és nagyon szomorú voltam, hogy megint itt a hideg és magamra kell erőszakolnom őket, de mióta ezt használom, teljesen ráfüggtem. Nekem a 400 ml kiszerelés kb egy hónapig volt elég, szerintem gazdaságos is. Aki illatmentes, minődéig testápolót akar elérhető áron, mindenképp gondoljon erre is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 30.

Trixi

Korcsoport: >54
2019. február 4.

Életmentő testápoló télen. Imádom, hogy nincs illata. Nagyon jól hidratál, és hosszútávon megmarad a hidratált érzés. Gyorsan beszívódik, nem hagy ragacsot. Praktikus, hogy pumpás kiszerelésű, és nagy méretben is kapható (400 ml-es, én ezt vettem meg). Kevés is elegendő a megfelelő hatásért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2019. február 4.

kocosfox

2018. október 25.

Sokféle testápolón túl vagyok már, de ő messze veri az összes többit.
Imádom, hogy illatmentes. Arcra és kézre is egyaránt használom, télen csodát tesz. 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 25.

Sokféle testápolón túl vagyok már, de ő messze veri az összes többit.

Cs220

2018. augusztus 30.

Sokfélét próbáltam, de ez a legjobb. Illatmentes, gyorsan, nyom nélkül felszívódik és kitűnően hidratál. Ekcémás kezemre még a háziorvos is ezt ajánlotta napi használatra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 30.

ciska

2018. augusztus 9.

Először csak azért vettem meg mert akciós volt. Sok kipróbált termék után nekem ez lett a favoritom. A pumpás tubus megkönnyíti a mindennapi használatot. Gyorsan beszívódik, és tényleg jól hidratál. Elég sokszor kiszárad a bőröm, és viszket is viszont a használat után megszűnnek a problémák.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 9.

Boboka89

2018. március 19.

Ez egy tényleg mélyen hidratáló testápoló krém.Maradéktalanul beszívódik,nem hagy kellemetlen réteget a bőrön.Külön szeretem,hogy nincs illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 19.

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.