Neutrogena

Ár:   1599 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: Guttmann Natasa, az összetevőket feltöltötte: picur0306, Módosítva: 2018. február 8.

Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

24 órás ápolás és védelem a bőrnek.

Trixi

2019. február 4.

Életmentő testápoló télen. Imádom, hogy nincs illata. Nagyon jól hidratál, és hosszútávon megmarad a hidratált érzés. Gyorsan beszívódik, nem hagy ragacsot. Praktikus, hogy pumpás kiszerelésű, és nagy méretben is kapható (400 ml-es, én ezt vettem meg). Kevés is elegendő a megfelelő hatásért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. február 4.

kocosfox

2018. október 25.

Sokféle testápolón túl vagyok már, de ő messze veri az összes többit.
Imádom, hogy illatmentes. Arcra és kézre is egyaránt használom, télen csodát tesz. 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 25.

Sokféle testápolón túl vagyok már, de ő messze veri az összes többit.

Cs220

2018. augusztus 30.

Sokfélét próbáltam, de ez a legjobb. Illatmentes, gyorsan, nyom nélkül felszívódik és kitűnően hidratál. Ekcémás kezemre még a háziorvos is ezt ajánlotta napi használatra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 30.

ciska

2018. augusztus 9.

Először csak azért vettem meg mert akciós volt. Sok kipróbált termék után nekem ez lett a favoritom. A pumpás tubus megkönnyíti a mindennapi használatot. Gyorsan beszívódik, és tényleg jól hidratál. Elég sokszor kiszárad a bőröm, és viszket is viszont a használat után megszűnnek a problémák.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 9.

Boboka89

2018. március 19.

Ez egy tényleg mélyen hidratáló testápoló krém.Maradéktalanul beszívódik,nem hagy kellemetlen réteget a bőrön.Külön szeretem,hogy nincs illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 19.

CameLia

2018. március 4.

Sokkal többet vártam a márka és a vélemények alapján. Az "illata" ami van is meg nincs is nem kellemes és ugyanúgy irritáló, mint a többieknek. A hidratálása átlagos. Elhasználom, de nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 4.

Misa

2017. november 25.

Az első testápoló, ami megfelel számomra, és tényleg teszi a dolgát. A legtöbb csak képzett egy bevonatot a bőrömön, és egy-két órára megpuhította, de az első zuhany után ugyanolyan száraz lett a bőröm, mint volt. Ennek a testápolónak hatása is van, egy-két nappal a használata után is puhább és szebb a bőr. Az nem volt számomra elsődleges szempont, hogy illatanyagmentes legyen, de jobb így, mert a legtöbb testápolónak nem tetszik az illata.
Kicsit lassan szívódik be, de ha beszívódott, utána már nem ragad. Nagyon kellemes, és hatásos. Ha elfogy, újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 25.

Boombapple

2017. november 3.

Nagyon vártam , hogy kipróbálhassam, mivel imádom a skandináv országokat, pláne a norvégokat ezért megvettem. Amúgy egy amerikai cég gyártja és semmi közük a norvégokhoz. Ma vettem meg, de valahogy mindig rájövök, hogy az én nagyon érzékeny és száraz bőrömnek csak az Alverde a jó. Minden nap kenem magam testápolóval és ma, ahogy megmostam a kezem miután hazaértem, bekentem ezzel a kezemet. Először is azt tudni kell, hogy gielbert-szindrómás vagyok és ha valami nem tetszik a bőrömnek, azonnal égni kezd és feldagad, szóval csodaszámba megy ha egy krémet elfogad a bőröm. Szóval csíp, pedig az van ráírva, hogy érzékeny, allergiára hajlamos bőrűeknek van kitalálva. Érzem, ahogy a szilikon rátapadt a bőrömre és éget, ráadásul melegszik fel a bőr tőle.. Nagy csalódás, szerencse, hogy egy ezresért vettem. :( Adok egy hármast, mert lehet, hogy bennem van a hiba.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 3.

DFI

2017. október 28.

Idestova 1 éve használom felváltva a a Bioderma Atoderm nourishing-gel és a Lactovit urea regeneráló testápolókkal. A 3 közül ez a legjobb. Nincs illata, nincs színezék benne, viszkető száraz bőrre tökéletes, jól hidratál és hamar beszívódik. És még csak nem is drága. Mi kell még? Ötös.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. október 28.

nikite24

2017. augusztus 6.

Tavaly télen vettem meg ezt a testápolót, mert szerettem volna valami szenzitiv terméket használni a bőrömre. Az állaga jó, illata nincs, a hatása viszont érdekes. Télen szuperül hidratálta a bőrömet, viszont most nyáron kevésbé éreztem ezt a hidratáló hatást. Fura, mert azt hittem, hogy télre lesz kevés és nyárra pont elegendő. Nem biztos, hogy ez a krém hibája, mert a bőröm is elég hisztis mostanában, de mivel nem tudom biztosan, ezért mínusz 1 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 6.

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.