Neutrogena

Ár:   1599 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: Guttmann Natasa, az összetevőket feltöltötte: picur0306, Módosítva: 2021. január 13.

Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

24 órás ápolás és védelem a bőrnek.

vikikiwi

2021. január 28.

hamar beszívódik, könnyű az állaga, megfelelően hidratál!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 28.

hamar beszívódik, könnyű az állaga, megfelelően hidratál!

SilverBarbara

2021. január 17.

4x használtam összesen a Neutrogena Hydro Boost gel után. Csípős majd hűs érzést ad, de az arcom lángol tőle. Utánna kérdeztem skincare csoportba, hát nem kéne neki, de mégis... Akciósan vettem a Rossmanba így annyira nem sajnálom a kidobott pénzt, de az biztos hogy nem fogom használni...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 17.

Kise

2020. november 21.

Ajándékba kaptam. Korábban használtam már Neutrogéna testápolót s szerettem. Ez az illatmentes változat is jól hidratál, de bevallom őszintén, én szeretem, ha egy testápoló illatos. Az arcomon kifejezetten zavar az erős illat, de testre jöhet. Előnye, hogy pumpás, gyorsan beszívódik. Összességében jó termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. november 21.

Glowstick

2020. november 13.

Nagyon jol hidratal es gyorsan beszivodik. Leginkabb a labamon szoktam hasznalni. Tetszik hogy illatmentes mert szerintem sokkal jobb igy a bornek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. november 13.

temesvarizs09

2020. szeptember 7.

Nem szeretem a nagyon zsíros, testes testápolókat, ezért is volt jó választás ez a termék. Szinte egyből beszívódik, nem ragadok tőle. Illatmentes ami plusz hatalmas pont! Nagyon jól hidratál, mindenképpen újra vásárolom!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 7.

Papankani

2020. szeptember 3.

UPDATE: levontam tőle 1⭐-ot (sajnos 1,5-et nem lehet), mert a hidratáló hatása nekem csak a következő zuhanyzásig tart. Esetleg még egyig, de akkor már mindenképpen újra kell kenni.

Szuperjó testápoló, puha tőle a bőröm, és nyáron is igazán kellemes viselet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 3.

Szuperjó testápoló, puha tőle a bőröm, és nyáron is igazán kellemes viselet.

Vivikee

2020. június 26.

Praktikus adagolású, nagyon kellemes krém. A hatását még másnap is érzem, jól hidratálja a bőrömet, nekem plusz pont,hogy illatmentes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 26.

Dana1983

2020. június 10.

A kisfiam kiszáradásra hajlamos bőrére eddig a Babydream testápolóját használtam, de az nagyon híg és másnapra ugyanolyan száraz volt a bőre. Utánanéztem itt, hogy melyik testápoló lenne a legjobb ami nem tartalmaz illatanyagokat és alkoholt, valamint nem kell minden nap kenni. Ezt választottam és nagyon elégedett vagyok vele! Hamar beszívódik, nem kell sok belőle, nagyon jól hidratál, a pumpás adagolója is jó. Maradok ennél!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 10.

humankind

2020. június 5.

praktikus a pumpás csomagolás, gyorsan beszívódik és jól hidratál, szívesen nyúlok érte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 5.

asszembocicsoki

2020. február 20.

Csoda!! Az első testápoló, aminek a hatása TÉNYLEG hosszantartó és nem kell naponta 2x újrakenni. Olyan száraz volt a bőröm mikor vettem, hogy fájt, húzódott és viszketett egész nap. Mostmár simán napokig is ki tudom hagyni a kenegetést, így hogy csak ezt használom. Szeretem, hogy illatmentes és kb. 2 perc múlva lehet öltözni, mert gyorsan beszívódik.
Külön plusz pont a pumpás fejért, szeretem hogy ilyen higiénikus és precízen adagolható. Az ára meg pláne ajándék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 20.

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.