Neutrogena

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Száraz

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Anyezz, Módosítva: 2017. október 20.

Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz

Azonnal beszívódó testolaj, amitől a bőr selymes, egészséges kinézetű és hidratált lesz.

Anyezz

2018. február 20.

Jól hidratál, viszont lassan szívódik be, és az olajossága miatt vigyázni kell, nehogy összekenjen vele valamit az ember.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 20.

Antioxidánsok: BHT