Neutrogena

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Narbeleth, Módosítva: 2018. február 9.

Kategória:   Kézkrémek
Bőrprobléma:   Vízhiány

Gyorsan felszívódó, napközbeni használatra alkalmas kézkrém. Azonnal hidratálja a kéz bőrét, így az visszanyeri puhaságát és rugalmasságát.

Misa

2021. március 7.

Számomra tökéletes mindennapi kézkrém. Gyorsan beszívódik, kellemes illata van, és tényleg nem hagy maga után ragadós vagy szíros érzést.
Én semmit nem tudok elviselni a kezemen, ezért a tenyeremről minden kézkrémet letörlök napközben, ezt is. Viszont a kézfejemen nagyon szépen működik, és nem zavaró egyáltalán. Éjszakára, kesztyűben a Balea ureás kézkréme is jó, de ez egy állandó, megbízható választás, és a Baleával ellentétben napközben is használható, mert beszívódik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 7.

Anthaval

2021. január 26.

Én annyira nem vagyok oda érte. Nem tetszik az illata, nehezen szívódik fel, ragad, és nem is hidratál annyira, amennyire számítottam. Vannak sokkal jobb kézkrémek sokkal olcsóbban is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 26.

Ingi

2020. május 14.

Az eddigi legjobb kézkrémem (igaz, eddig csak ennél olcsóbbakat próbáltam :). Extrém száraz és sérült bőrre azért biztos kevés (bár nem is erre ajánlott, szóval aki emiatt húzza le, azt nem értem), de sima szárazságra tökéletes. Finom az illata és tényleg nagyon gyorsan beszívódik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 14.

Szamesz

2020. április 14.

Részemről nagy csillag jár érte, hogy nincs tolakodó illata, így a cicám sem szalad ki a világból tőle. A kórházi kézfertőtlenítő okozta károkon nem segített. Gyorsan beszívódik, nem hagy zavaró réteget.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 14.

GrabdeBelvedere

2019. október 25.

Nagyon jó kézkrém. Teljesen tropára ment bőrt is helyre hozott. Az illata eléggé rendben van, nem gyorsan, de jól beszívódik.
Rendszeres használattal a kéz bőre puha tapintású, táplált, rugalmas lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 25.

Rendszeres használattal a kéz bőre puha tapintású, táplált, rugalmas lesz.

w0nd3rd4wn

2019. május 10.

Téli időszakban használtam rendszeresen, hogy kompenzáljam a hideg levegő és a fűtés okozta szárazságot.

Ha rendszeresen bekentem vele a kezem, akár napi többször, akkor szuperül működött. Ha viszont csak alkalmanként használtam, amikor nagyon éreztem, hogy húzódik, akkor annyira már nem volt hatékony. Gyorsan nem szívódott be annyira, így munka közben nem mindig tudtam megvárni és jól összemaszatoltam vele mindent :)

Ha már viszont esetleg berepedt a bőröm, azon meg már pláne nem segített.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 10.

Ha már viszont esetleg berepedt a bőröm, azon meg már pláne nem segített.

rosegangela

2019. március 27.

Végre egy krém, amitől még a macskám se menekül el, mert nem tolakodóan erős az illata. Gyorsan felszívódik: ezt mondjuk nem mondanám, mert 1 óra után is még az ujjaim közt érzem a nedves, csúszós érzést. Emiatt csak 4 csillag. Viszont kb 4-5 használat után látványosan szebb lett a durván kiszáradt kezem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 27.

Sofisofija

2018. február 26.

3 CSILLAG a következők miatt:
1. túl vizes állagú
2. nem hozza rendbe a beszakadt bőrt
3. kézmosásnál szinte egyből lejön
4. nekem sok benne a parfüm és csípi ha be van szakadva a bőröm.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 26.

3 CSILLAG a következők miatt:
1. túl vizes állagú
2. nem hozza rendbe a beszakadt bőrt
3. kézmosásnál szinte egyből lejön
4. nekem sok benne a parfüm és csípi ha be van szakadva a bőröm.

Narbeleth

2018. február 20.

Ez az egyik olyan drogériás krém, ami még az ekcémás kezemre is jó. Nem szívódik be extra gyorsan, de jól hidratál, nem allergizál, nincs tolakodó illata (a parfüm nem mindig vált ki jó reakciót a bőrömön)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 20.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.