Neutrogena

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Kitts, Módosítva: 2019. július 8.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Egyedülálló formula hialuronsavval és három különböző micellás molekulával a hármas hatás elérése érdekében: a makacs, vízálló sminket dörzsölés nélkül távolítja el, eltünteti a felesleges faggyút és a szennyeződéseket, és fokozza a bőr hidratáltságát.

macooka

2021. március 27.

Az illata valóban elég erős, ráadásul nem is túl kellemes, eltartott egy darabig míg megszoktam. A tisztító hatása átlagos, hidratálni sem hidratált túlzottan, bár ezt nem is egy micellás víztől várom. Sminket nem mostam le vele, mert azt olajossal szoktam, így ilyen hatásáról nyilatkozni nem tudok. Egynek elment, de a kellemetlen illata miatt nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 27.

nnaomi

2021. február 16.

Leértékelve vettem ~3-4 hónapja, a kiszerelése és a márka miatt, mostanra kb. picit több, mint a fele fogyott el, reggel és este használom.
Valóban kicsit kellemetlen illata van, valamint ha véletlenül az ajakra kerül kicsit nehéz megszabadulni az ízétől is, de legalább reggel hamarabb felébredek tőle. :)
A hatása kb megegyezett az eddig használt micellás vizeimmel, nem nyújtott semmi pluszt, szépen letisztítja a bőrömet és nem is irritálta, nem lett piros tőle.
Nem sminkelek, így a sminklemosó hatásáról nem tudok nyilatkozni.
Ha nem találok mást, a kiszerelése miatt újravenném.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. február 16.

Nem sminkelek, így a sminklemosó hatásáról nem tudok nyilatkozni.
Ha nem találok mást, a kiszerelése miatt újravenném.

KissKitti

2021. február 1.

Ahogy mások is írják az illata nem kellemes, nekem is nagyon kellemetlen. Ellenben imádom mert leszedi a sminkemet teljesen dörzsölés és szenvedés nélkül még a vízállót is! Szem környékén vigyázni kell mert csíphet de ez kb minden sminklemosóra igaz. Direkt érzékeny bőrre kerestem mindig is lemosót és azt hiszem megtaláltam. Az arcom nem pirosodik tőle nem szárítja bár én az állítólagos hidratáltságot nem érzem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. február 1.

arankaalanghy

Korcsoport: < 18
2021. január 17.

Messze nem a legjobb micellás víz, erős szaga van, csipheti is az arcot, utána mindenképpen LE KELL MOSNI!! Előnye hogy a sminket jól eltávolítja, de ezen kívül szerintem nem egy jó termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2021. január 17.

kismadár

2020. december 8.

Arctisztítás utolsó lépéseként használom, a smink legutolsó maradványait leszedi. Nem tudom megfogalmazni, hogy mit nem szeretek benne, nekem semmi rosszat nem tesz a bőrömmel, de sokkal sokkal jobb micellás vizek is vannak a piacon. Az illata sem túl kellemes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 8.

Fruzsinszkova

2020. szeptember 15.

Ennél rosszabb micellás vizet még soha nem használtam. A szememet olyan szinten marta smink lemosás után, hogy háromszor kellett az éjszaka folyamán cseppenteni a szemembe, ami reggel be volt teljesen dagadva, az illata is nagyon erős. Számomra ez használhatatlan termék.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 15.

yasmine1122

2020. szeptember 8.

Hát ez valami borzalom! A szaga olyan, mint a technokolnak, így olyan érzetet kelt, mintha vegyszeres vízzel törölgetném az arcomat. Sminket ugyan leszedi, de a szememet irritálta.
Egyelőre az arcomon nem okozott problémát, (igaz egyből lemosom vizzel) így elhasználom, de soha többet!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 8.

Fehereszti

2020. július 4.

Én imádom! Szinte a sárga Garniert is lekörözi nálam. Gyönyörűen lehoz minden sminket, sokkal jobban, mint azok amiket eddig próbáltam. Szeretem hogy picit testesebb, mégis teljesen víz állagú. Illata semmi extra de nem zavaró, nem irritál, nem okoz se pattanásokat sem pirosságot. Nem csíp, nem kellemetlen használni. És engem tényleg úgy érzem, hidratál is! Meg vagyok vele elégedve abszolút 😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 4.

mlexa

2020. május 22.

Tökéletesen bevált! Az illata számomra nem valami kellemes, de ennyi baja van összesen. Kíméletesen hozza le a sminket, nincs szükség dörzsölésre. A szemem nem csípi, a bőröm nem irritálja, pattanásokat nem okozott. Ár- érték arányban kiváló! Duplán szoktam átmenni vele az arcomon, 1-1 vattakoronggal és mindent leszed, még a vízálló spirált is. Utána én mindig átöblítem az arcom tiszta vízzel, mert nem szeretem azt az érzést, amit ezek a lemosók hagynak. Lehet, hogy ezt fogom újravenni, és nem az eddig istenített sárga kétfázisú Garniert. Még ezt megálmodom! :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 22.

Milva07

2020. március 21.

Nekem tökéletesen bevált, olyannyira, hogy a Biodermát nem biztos, hogy újra fogom venni, inkább maradok ennél. Nem járok minden nap talpig sminkben, de szempillaspirál az alap, lévén teljesen fehér/szőke a pillám, kozmetikushoz meg nem járok festetni. … Szóval: spirált tökéletesen leszedi, nem csíp, nem viszket, nem irritál. Kiadós, kellemes az illata, ár/érték aránya nálam 5csillagos- újravevős.
Megjegyezném, hogy a sminklemosókkal általában véve NEM KELL DÖRZSÖLNI! Kicsit fellazítani "áztatással" majd kíméletesen áttörölni. Szemkörnyékre ez fokozottan érvényes: ne húzzuk nyúzzuk az érzékeny, vékony bőrt, vagy utána ne csodálkozzon senki a kellemetlen, nem kívánt eredménye....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. március 21.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Butylene Glycol, PEG-8, Sodium Hyaluronate