Neutrogena

Ár:   1799 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: hetesiedit, Módosítva: 2019. július 10.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Hámlasztó gél mikrogyöngyökkel, amelyek finoman, de hatékonyan hámlasztják és távolítják el a szennyeződéseket, miközben a gél biztsítja bőrnek a létfontosságú hidratációt. A sima és tapinthatóan rugalmas bőr érzéséért minden tisztítás után.

Misscupcakedoll

2020. május 23.

Hat ez valami szenzációs! Ahogy használtam azonnal éreztem az arcomon, hogy friss hűs és mintha lélegezne a bőröm. Sosem volt ilyen élményem. A gél krémmel együtt használom. Soha többé más arclemosó!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 23.

cintialaura

2020. május 15.

Két flakonnal az agyagos tesója után gondoltam kipróbálom ezt is de ez nekem gyenge. A radírozó szemcsék szinte alig érezhetőek (nekem szerencsére, aki emiatt veszi meg annak inkább ez szomorú) és alig tisztít bármit is. Az illata ok, de felesleges (az agyagosnak nem volt, legalábbis ilyen erős biztos nem. Pluszba az orrom körül ki is szárította a kombinált bőröm...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 15.

emmafit

2020. április 13.

Ez a hydroboost a valaha volt legjobb arctisztito csalad, amit probaltam. (Igaz, csak a kendojet, vagy helyette-mellette a micellas vizet hasznalom.) Nem irrital, nem szaritja a borom, emiatt neha el is felejtek utana kremezni. 😇

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 13.

lucyelle

2020. március 30.

Nagyon jó arcradír. Én még fiatal vagyok, nem nagyon vannak ráncaim, viszont a kis nevetőráncomat eltünteti, nagyon jól feszesít. Minden nap tudom használni az érzékeny bőrömre. Csak ajánlani tudom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 30.

oskolasodett

2020. január 9.

Kb. egy hónapja kezdtem el használni az itt olvasottakon felbuzdulva. Nekem is tökéletesen bevált! A bőröm látványosan szebb, sokkal kevesebb a bőrhibám, tisztább, simább az arcbőröm. Aki még nem tette, próbálja ki!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 9.

RCC

2019. november 10.

Látványos változást nem vettem észre a bőrömön, de kellemes használni, jól tisztít. Nem szárította ki a bőröm, nem okozott irritációt napi használat mellett se. Kicsit többet vártam tőle hámlasztás terén, de mindennapi lemosónak megfelelő.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 10.

k.boglarka

2019. július 25.

Szépen tisztítja a bőröm, leradírozza. Használat utána puha és friss lesz az arcom. Nem szárítja a bőröm. Ideális mindennapi használatra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 25.

hetesiedit

2019. július 9.

Egyszerűen csodálatos! Olyan hámlasztót kerestem, amely natúr összetevőket tartalmaz, de emellett összetetten magában foglal többféle AHA-t: Van benne citromsav, glikolsav és tejsav is. Csodálatosan dolgozik, rendkívüli tisztítást végzett nálam. A bőröm olyan sima és puha lett, a pórusaim teljesen kitisztultak, és nagyon szépen összehúzódtak. A sok AHA miatt hosszú távon megújít és regenerál, élénkít. Nagyon nagyon elégedett vagyok, pont ilyet kerestem. És ami még csodálatos, hogy olyan kíméletes, hogy be lehet építeni a mindennapi esti arcápolási rutinba. Csak ajánlani tudom, a legjobbat hozta ki az arcbőrömből.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 9.

Hidratálók: Glycerin, Hydrolyzed Hyaluronic Acid, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Glycolic Acid, Lactic Acid