Neutrogena

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Vivenna, Módosítva: 2019. március 18.

Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Vízhiány

Frissítő és ultrakönnyű formula hialuronsavval, mely segít megtartani a bőr nedvességét és folyamatosan hidratál, olyan mértékben és akkor, amikor a bőrnek szüksége van rá. A klinikailag bizonyítottan hidratált, rugalmasabb és ragyogóbb bőrért. Azonnal felszívódik. Érzékeny bőrre is alkalmazható.

Ennie86

2022. augusztus 6.

Amióta hőség van, semmilyen testápolót nem bírok elviselni magamon. Ezt a fújkálós megoldást jó ötletnek tartottam. Abszolút beváltotta a reményeket. :) Hamar beszívódik, kellemes az illata, amennyi ilyenkor kell hidratálás, teljesen megadja. :) Nyárra tökéletes választás! :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. augusztus 6.

Vira87

2022. május 13.

Nyári hidratálónak terveztem, bár az illata kissé tolakodó és a spray-fejjel meggyűlt a bajom, néha működött, néha nem, kiszámíthatatlanul spriccel. A hatása sem tart olyan sokáig.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. május 13.

danyadi77

2021. szeptember 21.

Kinéztem a hialuron miatt az arcomra, hogy majd fújkálom...(online rendeltem, nem tudtam, hogy üzletben is kapható, sosem figyeltem). Erre az első mondat, ami szembeötlik, arcra ne hasznaljam....szóval testre fujkálom, azaz próbalom, kicsit köpköd, ahhoz sűrű is, hogy jol lehessen fújni. Nem rossz, a nyári szaraz bőrnek jót tett. Az illata sem rossz, de erős, felesleges, és lassan megy el...emiatt nem is szeretem annyira.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. szeptember 21.

k.boglarka

2021. július 26.

Könnyen beszívódik, az illata kellemes, jól hidratál, tipikus Neutrogéna :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 26.

Könnyen beszívódik, az illata kellemes, jól hidratál, tipikus Neutrogéna :)

BogiAnna

2021. július 14.

Nagyon könnyen használható a kialakításának hála. Egy olyan terméket kerestem amivel gyorsan hidratálni tudom a bőröm és ennek a hydro boost épp megfelel! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. július 14.

poczeandrea

2021. május 5.

A koncepció tetszik, és sima lesz utána a bőröm, de olyan erős az illata, ami valami férfi tusfürdő illat, és olyan sokáig tart, hogy borzalom. Nem fogom tudni elhasználni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. május 5.

Illa

2020. július 30.

Nyári kánikula esetén tökéletesen bevált. Valóban extra gyors beszívódik, nem tolakodó az illata (nekem személy szerint tetszik is), és nem zsírosít. A porzó bőröm pont kellőképp hidratálja. A naptól lepirult bőrt is remekül lenyugtatja. Szeretem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. július 30.

jeneinoemi1221

2020. június 21.

Imádom! Nyárra tökéletesen bevált, a rohanó hétköznapokon este csak pár fújás és egyből nem olyan száraz a bőröm. Nekem egy gyors segítség, amikor nincs időm vagy kedvem hosszasan kenegetni magam. Újra vevős, nagyon gyors beszívódik. Télen biztos kevés lenne, amit tud. Ajánlom, ha erre a célra keresel megoldást. (Ekcémámat sem hozta elő)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 21.

ConceptArt

2020. április 1.

Kellemes, nyári testápoló, ami frissít. Télen az erősebb, intenzív neutrogéna testápolót használom, nyáron viszont az túl sok. Ez a permetezős megoldás viszont nagyon bejött. Az összes Hydro Boost termék bevált.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 1.

Jelizz

2020. március 21.

Nagyon furcsa az illata talan muanyag illat.... ez egy nagyon folyekony testapolo spray formajaba , akcios volt de meg igyis sajnaltam ra a penzt . Nagyon minimalisan hidratal illetve vizhianyra valo . Nekem az en extrem szaraz boremre nem segitett, talan nyaron strand utan jo lesz , ha addig meg nem romlik...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 21.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Sodium Hyaluronate

Növényi eredetű emulgeálószer. Szintetikus zsíralkoholok keveréke, mely lággyá és könnyűvé teszi az emulziók textúráját. A C12-20 Alkyl Glucoside nevű összetevővel együtt MontanovL néven hatékony O/V emulgeálószert alkotnak.