Neutrogena

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Vivenna, Módosítva: 2019. március 18.

Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Vízhiány

Frissítő és ultrakönnyű formula hialuronsavval, mely segít megtartani a bőr nedvességét és folyamatosan hidratál, olyan mértékben és akkor, amikor a bőrnek szüksége van rá. A klinikailag bizonyítottan hidratált, rugalmasabb és ragyogóbb bőrért. Azonnal felszívódik. Érzékeny bőrre is alkalmazható.

degubaba

2019. szeptember 3.

Igazi nyári testápoló, könnyű állagú és hamar beszívódik. Nem kell naponta használom, elég kétnaponta. Igaz gyorsan fogy, 3 hét alatt a felét elfújkáltam magamra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 3.

pankalany

2019. augusztus 6.

Kedvenc nyári testápolóm.Pillekönnyű permet amit épphogy végigsimítok a bőrömön, máris felszívódik. Strandolás utáni pici bőrfeszülést is pillanatok alatt eltünteti, azért ha a agondos fényfédőzés mellett is lepirulnék egy komolyabb napozás utáni terméket választok. Látom másoknál gondot okozott a pumpás kiszerelés, jelentem az enyémmel semmi gond pedig már a flakon aljánál tartok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 6.

Kitti-91

2019. július 7.

Jól hidratál, viszont valamiért mègsem hozzá nyúlok hanem a többi testápolómhoz! Egy idő után nehéz kifújni a flakonból(-1*) és nekem hiányzik az az igazi finom testápolóillat ami miatt szintén -1*!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 7.

Mila85

2019. július 6.

A hidratáló hatása valóban jó, de alig vártam hogy elfogyjon, mert pont a kánikulában ugyanúgy fulladt alatta a bőröm (kismama vagyok így nyáron is figyeltem a has, mell kenegetésre, azóta találtam megfelelőt szerencsére). A kiszerelése nem rossz, jól spriccel. A másik gondom vele a szaga, engem zavart, nem tudom, túl mű és nem szerettem, de minden kék flakonos neutrogéna ilyen illatú, úgyhogy nem is teszek több próbát, az arcradírnál is utáltam már.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 6.

elfmercina

2019. június 11.

Pár hét használat után módosítanom kell a bejegyzésemen, ugyanis alig lehet fújni a flakonból, pedig még a fele megvan.

Allergiás reakció miatt kellett egy szórófejes kiszerelésű megoldást választanom a bőröm hidratálására. Könnyebb, hogy nem kell dörzsölni, bár az állaga még jobban lehetne szárazabb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 11.

Norci89

2019. április 13.

Nagy Neutrogena imádó vagyok! Lassan 1 éve használom,még a Müllerben találtam rá,eldugva a polcok mélyén,1480ft-ért vettem! Szeretem az illatát,meg az állagát,nem lesz krémes a flakon.Esténként mindíg bekenem magam vele,lefekvés előtt,addig nincs alvás! Gyorsan beszívódik!Nem hagy foltot.Azóta már más drogériákban is láttam.2-hónapig elég( nekem) Szerintem megéri!És már vettem egy tartalékot:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 13.

Vivenna

2019. március 21.

Gyorsan beszívódik, és tényleg beszívódik, nem csak ígéri. :)
Reggel és este használom száraz bőrre, nyárra tökéletes lesz, de télre nem lesz elég. Az illata is tetszik.
Az egész Hydro Boost termékcsalád nagyon el lett találva, amit piacra dobtak már beszereztem, mindegyikkel elégedett vagyok. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 21.

Gyorsan beszívódik, és tényleg beszívódik, nem csak ígéri. :)

Laura

2019. március 18.

Nekem egy testápolót sem szív be a bőröm, réteget hagynak. Ez azonnal beszívódik. Kicsit furi az illata, de mivel annyira enyhe, hogy alig érződik nem érdekel. A szórófeje katasztrófa. Amit sajnálok, hogy ez csak normál és száraz bőrre való. Hát az én bőröm most naaagyon száraz, érzem is, hogy most ez a testápoló nekem kevés. :(
Mindent összevetve, megérdemli az 5 csillagot mert amit ígér azt teljesíti is egy normál bőrön.
(ui: most a Rossmannban 1100 ft)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 18.

(ui: most a Rossmannban 1100 ft)

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Sodium Hyaluronate

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!