Neutrogena

Ár:   1490 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: malnaszorp95, Módosítva: 2017. január 23.

Kategória:   Lemosók, Tonikok

A stressz és a külső hatások kiszáríthatják a bőrt és korlátozhatják a bőr természetes védekezőképességét. A bőr érdes lesz és elveszíti egészséges kinézetét. Az új Hydro Boost micellásvíz hyaluronsavval és glycerinnel egy olyan arctisztító, amely hatásosan tisztítja, ugyanakkor nedvességgel látja el a bőrt.

Érzékeny bőrre is alkalmas. Nem tömíti el a pórusokat.

Skaeszti

2020. július 25.

Elfogom használni , de újra már nemfogom vásárolni... a sminket szépen leszedi és a szennyeződést is a bőrről, de az a keserű iz amit hagy a bőrön maga után az borzasztó ! Amit még talán pozitívumként mondhatnék , hogy a bőrömet egyáltalán nem bántotta és nem pirosította ki... pedig nekem nagyon pirosodásra és szárazságra hajlamos a bőröm.
A Mixa micellás vize számomra jobban bevált.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 25.

A Mixa micellás vize számomra jobban bevált.

Fehereszti

2020. június 25.

Én szeretem ezt a micellás vizet! Nekem szuperül lehozza a sminket, a legtöbb micellás vizet lepipálja, amit eddig próbáltam. Külön szeretem benne hogy nem egy száraz bőr érzetet hagy maga után, hanem tényleg hidratál, bár nekem nyárra picit sok (ilyenkor elég zsíros tud lenni a bőröm), de ettől függetlenül nagyon szuper, hogy szépen intenzíven tisztít és mellé valamelyest hidratál is. Nem csíp, nem okozott pattanásokat, szóval nekem tetszik, bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 25.

smgyzsuska

2019. július 1.

Nem is tudom miért nem olvastam itt el a véleményeket, mielőtt ezt megvettem.
A sminket nagyon nehezen szedi le, a szempillaspirált csak szétmaszatolja, szörnyű..
A legnagyobb bajom az vele, hogy iszonyatosan csípi a szemem, hihetetlen, hogy képesek voltak ráírni, hogy érzékeny bőrre/szemre.
Elhasználgatom, reggelente áttörlöm majd vele az arcom, de csak mert nem szívesén dobom ki..
Aki teheti meg ne vegye én azt mondom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 1.

Nem is tudom miért nem olvastam itt el a véleményeket, mielőtt ezt megvettem.
Aki teheti meg ne vegye én azt mondom!

Luco

2019. június 14.

Egy csillagot sajnos le kell, hogy vonjak, mert a sminkemet nem szedi le, pedig direkt azért vettem, hogy ne az olajos sminklemosómat kelljen használnom, mert így nyáron az nem valami kellemes érzés. Viszont valami gyönyörűen megtisztítja a bőrömet, nem is számítottam ilyen szuper végeredményre. Mondjuk azt azért meg kell jegyeznem, hogy nekem nem annyira vészes a bőröm állapota, és a termékcsalád lemosó géljével együtt használom, abban nem vagyok biztos, hogy problémásabb bőrön is megállná a helyét, és picit irrtál is.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 14.

sziszoka

2019. május 10.

Nekem 4 hónapig elég ez a kiszerelés,elég gazdaságos.Sminkelni ritkán szoktam,tehát nekem csak a "sima"napi szennyeződéssel kell megbírkóznia.Ez az első micellás vízem,fura volt,hogy csak vattapamaccsal áttörlöm az arcom,és kész.Nem éreztem elég tisztának bőröm ,holott a vattapamacson eléggé szemmel látható az eredmény.Az én bőrömre mégse lesz jó,mert hamarabb előjönnek a mitesszereim(2 havonta járok tisztítatni).Kozmetikus után kb.2 héttel már jönnek is elő a kis fekete pöttyök.Az orcámon enyhén rozaceás a bőr ,sajna ott szárít.Sajnos nem jött be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 10.

Dorxy98

2019. április 28.

Valahogy az én bőröm nincs kibékülve ezekkel a Neutrogéne Hydro Boost termékekkel, ahogy a fényvédős arckrémje, úgy ez is borzasztóan kiütött.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 28.

Szimiii

2019. március 24.

Leértékelés során jutottam hozzá!Az illata jó,de a sminket nagyon nehezen szedi le!Elfogom használni,de nem fogom újra venni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 24.

missmomsen

2019. február 13.

Az ugyanilyen kendo utan hasznalom. Azt nem tudom, hogy ragad-e, mindig arcot mosok utana, utana meg tonikozom 😝 halisten nem irrital ez sem, nem okozott pattanasokat eddig.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 13.

Cdorcci

2018. szeptember 16.

Az illata jó,nem lesz tőle ragacsos a bőröm. És kb ennyi amit tud. A sminket nekem nem szedi le,inkább pandásra keni szét a szemem körül a tust,spirált,korrektort.
Kicsit csalódás,mert 200ml kiszereléshez képest sztem drága( főleg,hogy nem vált be),nem hiszem hogy újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 16.

Lina14

2018. július 18.

a szempillaspirállal nem igazán levehető ezzel a micellásvízzel. komolyabb, esetleg bake-elt simnket sem. Leginkább bb krém leszedésére alkalmas.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 18.

Hidratálók: Glycerin, Glycereth-26, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Panthenol

Glicerin alapú vízmegkötő és bőrpuhító (emollient) összetevő.

Az oliva olajfa levelének a kivonata. A Dermaxime oldala szerint az olivalevél kivonatnak fertőtlenítő és szövetösszehúzó hatása van, valamint segíti a sebgyógyulást is, így hasznos összetevő lehet a pattanások után visszamaradó hegek gyógyítására.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.