Neutrogena

Ár:   1250 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Kiszerelés:   1 pár   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: Boriskajuliska, Módosítva: 2020. szeptember 15.

Kiszerelés:   1 pár
Kategória:   Kézkrémek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

• A maszk intenzíven hidratálja és regenerálja a kéz bőrét
  • Megakadályozza a bőr kirepedezését és kiszáradását, különösen télen
  • Véd a külső káros hatásokkal szemben
  • A maszk rendkívül nagy toleranciájú összetétele klinikailag bizonyított
  • Puha és lágy bőrt eredményez

Boriskajuliska

2020. szeptember 6.

Túl sok házimunka gumikesztyű nélkül = kiszáradt pirosodó kéz, amit gyakorlatilag minden csíp:( Ebben az állapotban találkoztam ezzel a maszkkal a müllerben és már dobtam is a kosaramba. 10 perc hatóidő van a tasakon de én kb. 1 órát hagytam neki és utána már mentem is aludni had fejtse ki a hatását. Reggelre nagyon szépen regenerálódott a kezem, puha és selymes volt. Hatását kb. 2 napig éreztem de szerintem ez sem rossz egy egyszer használatos terméktől. Egyértelműen túlárazott, de nem vonok le ezért csillagot mert elégedett volta az eredménnyel és lehet, hogy újraveszem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. szeptember 6.