Neutrogena

Ár:   1199 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Kiszerelés:   75 ml   Bőrtípus:   Száraz

A krémet és az összetevőket feltöltötte: liele, Módosítva: 2013. február 6.

Kategória:   Kézkrémek
Bőrtípus:   Száraz

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Viliago

2022. szeptember 18.

Kellemes az illata és nagyszerűen hidratàl még extrém igénybevétel esetén is, mikor már jelentkezett sebesedés.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. szeptember 18.

ruby88

2022. június 30.

Könnyen beszívódik, nem ragad utána a bőr, ez egy teljesen jól hidratáló kézkrém.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. június 30.

f.timea

2022. február 17.

Nagyon jol hidratal es konnyen beszivodik, es az illata is nagyon jo(bar annyira nem szeretem ha parfum van egy termekben).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. február 17.

gittus0924

2021. december 29.

Altalaban olcsobb kezkremeket hasznalok. Azokhoz kepest annyi kulonbseget vettem eszre, hogy ebbol kevesebb is eleg es gyorsabban erezni a hatasat a hideg levegotol szetszaradt kezen. Szerintem jo termek, nem hiszem hogy ujravennem, mert olcsobakkal is beerem, de ettol fuggetlenul tudom ajanlani :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 29.

Eli_13

2021. június 27.

Télen nagyon jol esik a kezemnek. Az illata kellemes. Mindig a táskámban tartom. Nagyon jó ár!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 27.

hedgehog

2020. november 4.

Majdnem elfogyott már. Tömören nem árt, nem használ. Az illata nem rossz, de nem is kifejezetten jó, olyan természetes "növény" illata van. Szerettem az állagát, a beszívódásával se volt gondom, de ősszel-télen vagy amikor már tényleg számítana a hatása, nem sok vizet zavar. :S Többet vártam tőle, de nem utáltam meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 4.

Habibzita

2020. október 29.

Gyorsan felszívódik, nagyon jól hidratál. Már többször újra vettem, illata is nagyon kellemes, szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 29.

Marcsi66

2020. április 22.

Szeretem ezt a márkát,,,,,használom folyamatosan ,főleg a testápolóját ,ebből többfélét is,de volt kézkrémem is ami nagyon bevált.Sajnos ez nem annyira,bár ez meg most lehet az én hibám.Néhány száraz folt a tenyeremen (ekcémás eredet),teljesen belobbant,szörnyen viszketett tőle,,,

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. április 22.

Szamesz

2020. április 14.

Nagyon szeretem az illatát, hamar beszívódik, viszont a kórházi kézfertőtlenítő okozta károkat ez se hozza rendbe maximálisan.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 14.

Vanda234

2020. március 3.

Kedvencem Imádom
az illatát nagyon könnyű könnyen beszívódik tökéletes az egész!
ezt fogom csak venni mostantól

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 3.

Kedvencem Imádom
az illatát nagyon könnyű könnyen beszívódik tökéletes az egész!
ezt fogom csak venni mostantól

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2