Neutrogena

Ár:   1199 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Kiszerelés:   75 ml   Bőrtípus:   Száraz

A krémet és az összetevőket feltöltötte: liele, Módosítva: 2013. február 6.

Kategória:   Kézkrémek
Bőrtípus:   Száraz

BekefiDorki

2019. május 21.

Amikor konyhán dolgoztam és kb 8 órát mosogattam egy nap, totál szétmarta a bőrömet a mosószer. Akkor leltem erre rá. Nagyon sokat segített, és valóban használt!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 21.

Neleta

2019. április 14.

Az összes Neutrogena termék eddig bejött, köztük ez is. Keveset kell használni belőle, és hatásos. Illatát egyszerűen imádom! Többször újravettem már.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 14.

Misa

2019. március 12.

Ennek a Neutrogena kézkrémnek sem tetszik az illata - kicsit olyan, mint a szottyadt gyümölcsé, amit túl sokáig hagytunk a konyhapulton. :) Jobban hidratál, mint a hydro boost zselé, de sokkal rosszabban szívódik be, szilikonos réteget hagy a kezemen, amit még órákkal a használat után is érzek. Amennyivel macerásabb a használata, annyival nem hidratál jobban, úgyhogy összességében nem éri meg nekem használni. Egynek elmegy, néha éjszakára bedörzsölöm vele a kezem, de hogy újravenni nem fogom, az hétszentség.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 12.

Adribogyi

2019. február 1.

Sokkal jobb, mint a piros kis méretű változat, jobb az illata az állaga és árban is jobb a méretéhez képest, de valahogy ez se hozta rendbe teljesen a piros, száraz kezeimet télen, így még keresgélek, de lehet majd újraveszem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 1.

evelin389

2018. december 6.

Az összes Neutrogena kézkrém csillagos 5-ös. Én már nem is próbálkozok mással télen, csak ez a márka! Szinte mindegyik változatát kedveltem eddig.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 6.

bernadettu

2018. október 5.

Nekem nem tetszik az illata. Most többféle kézkrémet felváltva használok és úgy érzem az ápoló hatása is elég átlagos. Egynek elmegy, de a koncentrált krém a márkától sokkal jobban bevált. Ezt akciósan vettem, egy ideig nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 5.

orsolyap

2018. augusztus 17.

Sokáig használtam, remekül működött. Nem zsírosított, a kezemen az apró ráncokat simává varázsolta.... Nem használtam vagy két hónapig. Kiütéseket okozott. Összecsomósodott. Zsíros érzetet keltett...Landolt a kukába.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 17.

Nairam

2018. július 24.

Az illatát szeretem, vastagabban kenve, egy nehèz, testes krèm, ilyenkor nehezen szívódik be, igaz nincs sebesre száradt kezem, általában tèlen veszem elő, összessègèben teszi a dolgát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 24.

sheol

2018. május 29.

Elég jó, de picit néha irritál. Nem sebesedik ki tőle, csak picit enyhe viszketést érzek. A visibly renew nálam jobban bevált.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 29.

csajreni

2018. május 25.

A LEGJOBB kézkrém! Nekem télen iszonyatosan száraz a kezem és ez az egyetlen kézkrém, ami segít rajta. Nem olcsó, de nagyon sokáig elég,
Ha valaki nem szereti napközben kenegetni a kezét, akkor minden este kenje be lefekvés előtt és tökéletes lesz másnap!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 25.

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2