Neutrogena

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   400 ml   Bőrtípus:   Száraz

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Katie, Módosítva: 2016. szeptember 26.

Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz

Neutrogena Norvég formula testápoló a láthatóan megújuló, rugalamsabb tapintásért kollagéntermelést fokozó ásványi anyagokkal

Ez az innovatív mindennapi testápoló hosszantartó hidratálást nyújt és segít helyreállítani a bőr rugalmasságát a látható és érezhető változásért. A Norvég formula intenzíven hidratál, az aktív ásványi anyagok pedig segítenek a bőr saját kollagén termelésének fokozásában.

Tinda

2019. szeptember 7.

Nekem ő a kedvenc!! Télen a legfontosabb része a bőrápolásomnak. Nagyon gyorsan felszívódik, nincs utána a ragadós kellemetlen érzés, illata nem túl parfümös, semleges, nagyon szeretem, és ajánlom mindenkinek !!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 7.

zsuca

2019. március 20.

Minden érzékenybőrűnek ajánlom. Számomra nem hagy olajos felületet, könnyen beszívódik. Remekül táplálja a bőrömet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 20.

NikolettaP

2018. július 7.

Nagyon-nagyon tetszik nekem ez a testápoló, pedig ajándékba kaptam, de biztos hogy “újra fogom venni” :). A párom anyukájától kaptam, hogy amikor náluk vagyunk hétvégén legyen ott is testàpolóm. Bár száraz bőrre van - így kicsit tartottam is tőle, mert az én bőröm inkább zsíros- mégis teljesen beszívódik. Kicsit talán hosszasabban szîvódik be, mint egy vizesebb jellegű krém, de nem marad semmilyen olajos érzet utána, és mondom, mindez a zsíros/normál bőrön. Az illata is nagyon jó, régebben volt egy uborkás krémem, és ahhoz hasonlít. A bőröm tőle nagyon szép, kisimult és feszes lesz. Hetente-2 hetente használom 1-2 nap. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 7.

Katie

2017. január 29.

Átlagos. Az illata okés, az összetevői kicsit nem tetszenek, de nem gáz az sem. Nem egy csodaszer, de el lehet használni. A pumpás csomagolásért nem vagyok oda, de tudom, hogy sokan praktikusnak tartják.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 29.

Antioxidánsok: Leontopodium Alpinum (Edelweiss) Extract
Gyulladáscsökkentők: Leontopodium Alpinum (Edelweiss) Extract

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!