Neutrogena

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: panna, Módosítva: 2012. június 26.

Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A készlet tartalma:

• 100 ml tisztító tonik
  • 14 db pattanáskezelő tapasz

evangeline

2012. július 30.

Nekem a tonik semmit sem ért, a tapaszokat azonban lelkesen elhasználtam, bár nem vettem észre, hogy gyorsabban gyógyulnak a pattanások.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 30.

Heli

2012. június 26.

Én nem használtam a tonikot, a tapaszok miatt vettem meg kiárusításkor a dm-ben. (pár100 Ft volt) Ha előjön 1-1 pattanás, bekenem a bőrgyógyászom által felírt ecsetelővel, arra teszem a tapaszt éjszakára. Reggelre teljesen visszahúzódnak, másnapra eltűnnek. Szóval nekem csak a tapasz kellene, de külön nem láttam hozzá. Itt láttam, hogy a Synergen-nek vannak külön tapaszai, így azt vettem meg. Amúgy már nem kapható ez a készlet.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 26.

Cu2tka-baba

2012. június 26.

A tonik nem ér semmit, csak száraz hámló foltokat okozott a bőrömön, de a tapaszokat imádom. A már kinyomott pattanásokra szoktam tenni éjszakára és reggelre mintha ott s elettek volna, maximum egy kis pirosság marad a nagyobb rondaságok után. Eddig ez az első olyan tapaszom erre a célra ami reggelre nem mászik el az arcom különböző pontjaira vagy nem a hajamon találom meg... Ha elfogy biztosan veszek még belőle, de csak 3 csillagot tudok adni a tonik használhatatlansága miatt

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 26.

sziszus_

2012. június 1.

A tonik semmit nem ér, csak szárítani tud...:/
A tapaszok elég jók, de van sokkal olcsóbb alternatíva is ugyanerre a célra...pl. dm. balea tapaszok vagy az említett Rossmannos is legalább ilyen jó, sőt..!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 1.

A tonik semmit nem ér, csak szárítani tud...:/

Krysz23

2012. március 5.

Nekem a bőrömet teljesen kiszárította és nem használt semmit se. A tapaszokat mikor leszedtem ugyan olyan piros nagy folt volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 5.

Györgyusz

2011. augusztus 31.

Húha, ez az amit senkinek se ajánlok, vettem egyet magamnak és öcsémnek is,de kidobtuk kb úgy ahogy volt 1-2 használat után, a tonik ragad, el se múlik, a tapasz pedig olyan mintha a helyén szétázott volna az arcom, a rossmanos hasonló pattanás tapasz viszont 100x jobb, 1000 Ft körül van és 36 db-os, bár utcán nem mászkálnék azzal sem. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. augusztus 31.

panna

2011. március 6.

Egy kinyomott vagy begyulladt pattanásra nekem tökéletes. Éjszakára felragasztom a tapaszt, reggelre csökkenti a fájdalmat, a duzzanatot, a pirosságot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. március 6.

Antioxidánsok: Cinnamomum Zeylanicum Extract
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid, Portulaca Oleracea (Green Purslane) Extract, Allantoin
Hidratálók: Butylene Glycol, Propylene Glycol, Glycerin, Cinnamomum Zeylanicum Extract
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid

Fahéj kivonat. A kozmetikumokban a fahéj levelének a kivonatát illatanyagként használják, a fahéj kéreg kivonata pedig a CosIng besorolás szerint baktérium ellenes, antioxidáns, szövetösszehúzó, emollient, hidratáló, illatanyag, bőrvédő és bőrkondícionáló összetevő. Paula Begoun szerint a fahéj mindezen előnyös tulajdonságok mellett bőrirritáló.

Az atlaszcédrus kérgének kivonata. A cédrusfa törzséből előállított illóolaj főként szeszkviterpén vegyületeket tartalmaz. Az illóolaj sárga vagy vöröses színű, illata fenyőre emlékeztető, fás, kámforos, balzsamos jellegű. Az összetevő gyártója szerint hatásos szem alatti sötét karikák ellen. Paula Begon szerint irritálhatja a bőrt.

Anti-bakteriális és gombaölő glycine biovektor.

A szarkozin (N-metilglicin) a glicin aminosav metilált változata. Ez a molekula képes utánozni a glicin aminosav receptor-aktiváló hatását. Paula Begoun szerint az aminosavakat a kozmetikumokban leginkább vízmegkötő tulajdonságuk miatt használják, némelyiknek antioxidáns és sebgyógyító tulajdonsága is van.

A sarcosine a MAT XS nevű hatóanyag aktív komponense, ami képes a zsíros bőr számos tünetét csökkenteni (feszesebb pórusok, mérsékeltebb faggyútermelés, egyenletesebb bőrfelszín) 28 nap alatt. A gyártó szokatalanul nagy (90 fős) tesztjében a részvevők 96%-a érezte úgy 4 hét után, hogy bőre kevésbé zsíros.